Všechno, co chceš

• Velká Británie Absolutely Anything (více)

Mimozemská civilizace nalezne ve vesmíru letící sondu vyslanou z planety Země, která obsahuje informace o lidské rase. Mimozemšťané diskutují o tom, zda Zemi zničit, nebo učinit lidstvo dalším členem mezigalaktické rady. Jako test dají náhodnému mladému muži na deset dnů neomezenou moc dělat absolutně cokoliv. Pokud tento muž využije svou moc k páchání zla, bude Země zničena. Vybraným člověkem je Neil Clarke, učitel, kterého ředitel školy Robinson nesnáší za jeho pozdní příchody. Neil, který si je vědom své nově nabyté síly, si přeje, aby mimozemšťané zničili třídu nenáviděných studentů. A mimozemšťané skutečně zabijí všechny žáky této třídy. Aby napravil smrt svých studentů, přeje si, aby všichni, kteří zemřeli, zase obživli. Jenže tím způsobí, že obživnou úplně všichni mrtví na celém světě, včetně mrtvých na pitevnách i v hrobech, proto si Neil rychle přeje, aby k výbuchu, který způsobil smrt studentů, nikdy nedošlo, čímž vrátí zpět všechna předchozí přání… (TV Nova)

Rathalos

Vyborna komedia s originalnym nametom s vtipnym Simonom Peggom a krasnou Kate Beckinsale,takto si predstavujem skvelu zabavu a ten pes nemal chybu,bol cool...:-) ()

bararich8

Fajn komedie na večer, kdy Simon Pegg pobaví a spolu s Kate tvoří pěkný pár, humorně to celkem šlape, ale dost často je to už za hranou a místy může paradoxně až nudit, ale rozhodně je to příjemná a milá změna, 3* ()

Torgal

Filmov s podobným námetom sme tu už pár mali (napríklad Bruce Všemohúci) a tak som bol zaskočený ako málo ho starí harcovníci z Monty Python dokázali využiť. Scenár sám o sebe je jalový a fádny, ale aj skoro všetok humor je skôr trápny než vtipný. A to málo čo mohlo fungovať väčšinou spoľahlivo dorazí mizerná réžia. Je to jeden veľký kŕč, ale nižšie s hodnotením nejdem kvôli pár slušným nápadom (kult) a Kate Beckinsale, ktorej to tu stále sluší. 4-/10 ()

dalziel

Simon a  Kate sú vždy stávka na istotu . Ani tu  tomu nie je inak. Skvele im sekunduje kráľ vedľajších postáv  Rob Riggle. Avšak predsa tomu niečo chýba. Z môjho pohľadu by to chcelo trochu Nicka Frosta .Sčítané a potrhnuté tu máme príjemnú komédiu ktorá rozhodne stojí za pozretie. ()

Monggol

Prvá polovica filmu bola za štyri hviezdy. Dej krásne odsýpal, nápady skvelé, ale ako sa to v druhej polovici prehuplo do bežnej "romantickej ko-komédie" už to strácalo nielen dych, ale aj humor. Nápad s hovoriacim psom dobrý, ale aj to mohlo byť využité nápaditejšie. Na Terryho Jonesa je to slabé. ()

Zuzu_kuc

Uz se to pomalinku stává zvykem, ze za každý povedený vtip davam hvezdicku. Dneska to udělám taky tak... A jestli chci, aby se točily podobny filmy? Diky, nechci!! ()

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Pohodová blbinka. Já mít takovou moc, tak ji určitě využiju jinak, než si přát, ať je mi líp v práci :D ()

Shitonit

Za mě je to multirasováprdel :-) neboli povedenej zadek. Trefa do černýho. Nebo do hnědýho chceteli? To je fuk. Emzáci suprácký, a celý to je k popukání. TZN pjet hvězd a hotovo. ()

pekas

Tuctová romantická komedie s výborným, ale možná trochu prohospodařeným nápadem. Neurazí, ale nenadchne. Čím víc nad tím filmem přemýšlím, tím víc tentokrát souhlasím se zdejšími aktuálními 65%. ()

XXXXXXXX

Vtipná a zábavná komedie na jeden večer, která bohužel neví, čím chce vlastně být. Jestli primárně vztahovkou, nebo snad jen zábavnou komedií. Pegovy křeče obličejových svalů, zdá se, stále fungují, a Beckinsale vypadá stále úžasně. Jenom škoda, že se chvilkami přistihnete, jak dumáte nad tím, na co se to vlastně díváte. ()

angel.CZ

Šílená britská komedie s Peggem a již zesnulým Williamsem (od kterého je tohle poslední film) je směskou tzak nevídanou, až na hlavu bijicí že se v křečích šuláte po zemi smíchy a slzou v oku..... Z krátké stopáže se vyždímalo snad vše co mohlo a zůstala jen vyhozená čelist z úst .... Hlavně pro pejskaře, myslíte si, že má rád váš pes škrábání na břiše, nebo to máte rádi vy ??? Vysvětlení je ve filmu. Dobrých 75% ()

Zemřel Terry Jones

Zemřel Terry Jones

23.01.2020

Monty Python: Nečekaný návrat!

Monty Python: Nečekaný návrat!

28.01.2012

A teď pro vás máme něco úplně jiného. Nemusíte mít jejich humor rádi. Ale to je asi tak všechno, co můžete proti kultovnímu statusu snad nejúspěšnější komediální grupy všech dob dělat. A pokud je… (více)