Dva studenti střední školy, Dean a Emma, uvízli na tropickém ostrově. Aby přežili, musí se spoléhat jeden na druhého. Zatímco poznávají sami sebe a zároveň i jeden druhého, vzplane mezi nimi láska. Dva spolužáci – premiantka Emma a flákač Dean - jedou společně s dalšími studenty lodí na školní výlet do Trinidadu. Přestože mají pramálo společného, ocitnou se oba na divoké party na palubě. Během zákroku policie přepadne Emma do moře a Dean ji přes palubu skočí zachránit. Dvojice pak na bezmotorovém člunu pádluje tak dlouho, než narazí na opuštěný ostrov. Zatímco je zoufale hledají rodiče, Emma s Deanem se ve snaze přežít spoléhají jeden na druhého. Čím více času spolu tráví, tím jsou si také bližší. Navzdory rozdílným povahám mezi nimi vzplane láska. Jak se však dny na ostrově mění v týdny a týdny v měsíce, začínají Emma s Deanem pochybovat o možné záchraně. Co když v Modré laguně zůstanou až do smrti? (HBO Europe)

Havaj8

Sice je to extrémní klišé, že super kluk ztroskotá s úžasnou blondýnkou na ostrově. Ale já tyhle romantiky můžu. Není to nic originálního, ale má to svoje kouzlo. Kort když to mezi nima tak jiskří. Je to prostě taková pohádka. A kdo by nechtěl něco takovýho zažít. Navíc Indiana Evans, je výjimečná. Nemohl sem se jí vynadívat. Po dlouhý době film, kterej jsem v TV dokoukal až do konce ( a to byly jenom tři reklamy). ()

sir-dave

Když by někdo uvažoval nad tím, jak by vypadala Modrá laguna s dvěma teenegery v dnešní době, tak asi nějak takto. Trochu jako z produkce pro Disney Channel. Atkins jako Richard z původní laguny, si zde střihl mini roli. Indiana Evans zase neskutečně podobná mladé Brooke Shields, strašně dobře se na ni dívalo. Je to možná trochu uhozené, patřičně vyumělkované a já jsem asi blb ale koneckonců se mi to nějak líbilo, nemůžu si pomoct....... ()

ecceHOMMO

Hlúpučká sťaby variácia na modrú lagúnu, ktorá bije umelosťou a gýčom. Pozitívom sú snáď len sympatické postavy: ale inak to je taká pekná samoľúba óda na nevkus. ()

Johnny.ARN

Toto som skôr čakal od Disney nie od HBO, lebo príbeh bol čistý Disney. Ešte aj to lacné prevedenie. A sladulinký záver. Aspoň že na ňu sa dobre pozeralo. 1 z 5 ()

Kosmik 1

Tohle s původní Modrou lagunou má společného velmi pramálo. Pojato je to moderním stylem a dva mladí lidé skutečně uvíznou na relativně pustém ostrově, ale jelikož se film zabývá kravinami typu mejdan na lodi atp., tak nezbývá prostor na prozkoumávání ostrova a tak to pak vypadá, jako by hlavní hrdinové žili na pláži 2x10m, kde si spíchnou pouze provizorní přístřešek. Pak ani nevíme, na čem vlastně přežívali. Ryby chytat neuměli a během celého filmu snad ani nic nejedli, nebo jsem si nevšiml (ale já u toho dvakrát usnul, tak možná že mi něco mohlo uniknout). Dále jsme svědky spousty nelogičností, které tu nebudu vypisovat, už tak si tento brak nezaslouží tak velký koment. Konec byl pochopitelně neuvěřitelná slaďárna, aby nám náhodou něco nechybělo. 20% ()

Autogram

Neuveriteľné, čo sa dá nazvať značkou Modrá lagúna. Poznám len novší príbeh s Millou, ale hoci to bolo vtipné, eroticky hravé, stále to bol aj príbeh o prežití na ostrove bez pomoci. Tento nový tínedžersky príbeh je už absolútne bez snahy o pribeh stroskotancov a zostali len sladké chvíle na dovolenkovej pláži. Modelka na ostrove stojí ale za všetky pohľady a len tá je jedinou hviezdou filmu, ktorú si film zaslúži v hodnotení. ()

marrjaana

Kupodivu to není tak hrozný jak jsem čekala. Chvíla je to dokonce i dobrý, jenže pak tam vždycky něco pořádně zaskřípe( no ke konci spíš brutálně zamňouká) ()

lucijelucije odpad!

Ne, ani tu jednu hvězdu si tahle nic neříkající věc nezaslouží. Ani za ty pěkně kýčovité záběry, na které jako jediné se dalo dívat..Laguna, moře..ostrov, nestačily na to, aby tvůrci, strašní herci a kdokoliv, kdo se na tomto nefilmu podílel, měl sebemenší zásluhu na tom, aby padlo aspoň půl hvězdy z lítosti nad tím, že tohle opravdu nemohli myslet vážně. ()

prezdivaka odpad!

Jeden z nejstupidnějších filmů, jaké si můžete představit. Děti by takový nesmysl nenapsaly. Už samotný základ je nemožný. Opuštěný velký ostrov v Karibiku? Tři měsíce bez hladovění, strádání, spálení kůže, stále v jedněch čistých šortkách učesaní a dívka nalíčená. Scéna se zabitím jaguára je jako by to natočil neschopný amatér na mobil. V tom filmu chybí vše, co film dělá a nějak nechápu jak tomu někdo může dát víc než jednu hvězdičku. ()

Lovely.Bones

Opravdu nevím, proč to všichni hejtí! Je to úplně normální, blbá romantika, která stačí. Rozhodně to není nic strašného. Hlavní dvojice je sympatická, roztomilá a hezká. Neviděl jsem originální Modrou lagunu, i když ji doma mám na DVD, prostě jsem ještě neměl náladu si to pustit. A teď se budu muset otřepat z tohohle, než si to pustím. Dialogy nejsou strašné, párkrát se možná i pousmějete. Kamera i hudba ujdou. Nejhorší na celém filmu je jedna (protože jich tam víc není) akční scéna, kde hlavního kluka pronásleduje nespecifikovaná kočkovitá šelma, on zakopne o větev, vydá zvuk jako by se mu něco stalo a vidíme jak k němu šelma skáče. Následuje střih na hlavní hrdinku jak ho hledá a po chvilce ho najde (nečekaně) jak vedle něj leží mrtvá kočka a on má obličej od krve. To byl opravdu WTF moment. Ale pak se jdou vesele mazlit pod vodopád, takže to je hned dobrý. Není to nic světoborného, ale jako oddychová romantika to musí stačit snad každému ;-) ()

mira007

Vystajlovaná neškodná asexuální romance, která s tím původním celkem kultovním a originálním filmem nemá krom tématu Robinsonů na pustém ostrově vůbec nic společného. Hlavní hrdinové jsou více vyžehlení, upravení, nudní a ten kluk, kterému drží účes alá Justin Bieber po celou dobu, tak sorry ... ale jemu jsem nevěřil, že by na takovém ostrově přežil den. Ta holčina byla aspoň hezká, ale podtrženo sečteno, dokoukal jsem to jen proto, abych to mohl srovnat s tím originálem. ()

Nethar

Původní Modrá laguna byla docela dobrá, ale je fakt, že mi bylo asi pět ;-) Je tam holka v plavkách a ostrov s palmama, jako co byste chtěli, že jo. ()

bongazkongaa

Jednu za tu sexy bloncku. Jinak je tu úpná blbost. Tam prcaj jako králící bez šprcky, za pár let tam bude běhat spoustu dementních dětí, ale ono co jinýho tam dělat s takovou kočičkou.... ()

tyna97

Tohle už není Modrá laguna, ale cosi o tom, jak Ken a Barbie kdesi živoří. Slabota, nezajímavá, neromantická a celkem o ničem. ()