poster

Scooby Doo a cirkus vlkodlaků

 • Česko

  Scooby-Doo: Šapitó!

 • USA

  Big Top Scooby-Doo!

 • Slovensko

  Scooby-Doo a cirkus vlkolakov

Animovaný / Rodinný / Fantasy

USA, 2012, 78 min

Režie:

Ben Jones

Scénář:

Douglas Langdale
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Momo_desu
  ***

  Síce tento Scooby film bol vcelku vtipný a boli tu dobré hlášky, tento cirkusový námet ma akosi nebavil. Určite to nebolo tragické len akosi mi tam stále niečo chýbalo, čo by spravilo na mňa tak dobrý dojem ako to dokázali iné Scooby filmy.(23.5.2015)

 • Stanislaus
  ***

  Mám moc rád vlkodlaky ve filmech, a jelikož je Scooby Doo taková nenáročná jednohubka, tak byl Cirkus vlkodlaků jasnou volbou na volný večer. Tento díl byl přijatelně humorný (tzn. že nebyl tak infantilní jako jiné filmy se Scooby Doo), dynamický a trochu i děsivý, co se chlupatých monster týká. Moc se mi líbilo úvodní nápadité intro, situování do cirkusu a i ten příběh měl přece jenom něco do sebe. Zkrátka průměrná a neškodná zábava, která se skvěle hodí jako vycpávka volného času.(26.1.2016)

 • Mysteri699
  *****

  Datum vydání: 09.10.2012 (USA). Vždycky jsem byl velký fanoušek Scooby Doo. Je to velká legrace s legrační vtipy, roztomilých postav a smysl pro tajemství, které je docela infekční. Big Top Scooby Doo! je jeden z nejlepších filmů Scooby Doo. Animace pěkná. A zábávné momenty se vždy najdou !(2.4.2013)

 • MMR
  ****

  Na nového Scoobyho jsem se jako obvykle těšil a s výsledkem jsem spokojen. Nechyběla zde ani zábava, ani akce a ani napětí.(25.12.2012)

 • Tuax
  ***

  Modernější animace, hravé titulky, promyšlenější příběh. To vše se mi tak nějak líbilo. Horší už to bylo s dialogy, ty mi tentokrát trhaly uši, to se nedalo poslouchat a jednání postav bylo oproti jiným příběhům o dost tragičtější podporované tím co říkali. Hudba seděla, cirkusové prostředí bylo fajn, ale ve finále to je u mě takový mírně nadprůměrnější film ze série scooby Doo a jeho party. Chyběla mi v tom klasická sekvence naháněček s exhiobicí fantasy nápadů, převleků a gagů - to je jedna z věcí co mám na tomhle rád a zde to úplně vynechali. Tedy ta jízda v šapitó to měla asi nahradit, ale podle mě nesplňovala kritéria z jiných filmů s těmito hrdiny. 6/10(22.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace