Dr. Dokonalý (TV seriál)

Dr. Dokonalý

Slovensko, 2012 - 2013, 11 h 5 min (Minutáž: 16x45 min)

Róbert Šveda

Rasťo Boroš

Martin Hasák

Tomáš Maštalír, Eva Sakálová, Martin Mňahončák, Jana Kolesárová, Kamil Kollárik, Vanessa Biermannová, Stano Král, Dominika Morávková-Zeleníková, Danica Jurčová, Vladimír Kobielský, Dušan Szabo, Lucia Vráblicová, Jarmila Hittnerová, Szilvia Kiss, Kristína Turjanová, Ján Jackuliak, Ján Gallovič, Števo Martinovič, Tomáš Palonder, Boris Farkaš, Dagmar Edwards, Alfréd Swan, Dominik Gajdoš, František Kovár, Martin Hronský, Michal Gazdík, Marta Rašlová, Ján Tréger, Miroslav Málek, Renáta Rundová, Peter Cibula, Zuzana Slámková, Igor Krempaský, Štefan Bučko, Pavol Plevčík, Marcel Šály, Jozef Švoňavský, Branislav Bajus, Mária Landlová, Michal Domonkoš, Simon Kopunec, Réka Derzsiová, Ivana Kubáčková, Marcel Ochránek, Zuzana Kubovčíková Šebová, Vladimír Černý, Peter Kadlečík, Roman Jasenovec, Daniela Kuffelová, Vladimír Obšil, Dana Košická, Michal Kalafut, Ivan Béla Vojtek, Petra Langová, Gejza Benkő, Patrik Minár, Zuzana Vačková, Juraj Hajdin, Kristína Mečko, František Výrostko, Roman Poláčik, Barbora Chlebcová, Miroslav Babják, Renáta Ryníková, Ivo Gogál, Jana Dobiášová, Andrej Anderko, Štefan Mádel, Juraj Ulický, Pavol Gmuca, David Selecký, Pavol Šimun, Juliana Oľhová, Nicole Hromkovičová, Jana Labajová, Vladena Škorvagová, Pavol Ďuricha, Barbora Drozdová

Pôvodný seriál DR. LUDSKY som sledoval veľmi sporadicky. Dr. Dokonalý ako jeho nástupca (autorské práva sú sviňa) je dobrý v tom, že je to tiež ozajstný seriál a nie telenovela ani inscenácia. Zdajú sa mi tu lepšie herecké výkony dôležitých postáv (pri jednorázových je to občas fakt bieda). Lenže samotné zápletky sú až príliš prostoduché. V slovenskom TV prostredí menší zázrak, ale so scenármi by sa mali viac pohrať...(18.3.2013)

• Jupii

Toto je asi prvý slovenský seriál, kde mám pocit že hlavná postava má nejaký svoj štýl, charizmu a nie len odrapoce text a dovi ... Ludsky je postava ktorú si podľa mňa človek dokáže obľúbiť, už horšie je to s dejom ktorý je už šitý opäť na mieru nácočného slovenského diváka aka fanúšika Búrlivého vína a podobných fajnšmekrovín. Inak si myslím že na naše pomery nadpriemerné dielo, kde je síce núdza o nejaké nečakané zvraty či prekvapenia, no niektoré časti sa bez väčších výčitiek svedomia dajú zvládnuť.(11.2.2015)

Pokračovanie novej serie (Dr. Ludsky ) veľmi oživil príchod Vandy Kovalyk(Eva Sakálová).Bol to skvelý ťah od tvorcov angažovať EVU,ktorá príjemne oživila nové časti seriálu Dr. Dokonalý.Je veľmi zaujímavé sledovať vzťah medzi Vandou(Eva Sakálová) a Danielom((TOMÁŠ MAŠTALÍR),ktorých delí od lásky iba malý kúsok.HOD: 60% PS:seriál je veľmi príjemnou rodinnou záležitosťou.(1.7.2013)

• AdamesWWE

Prvá séria [5.5/10] . Druhá séria [ 4/10] Pokračovanie už aj tak nie výnimočného sériálu je o dosť slabšie, ani prvá séria nebola nejak prevratná a stojaca na námetoch ktoré sme už videli, ale herecké obsadenie, Maštalír a pomerne dobré spracovanie z toho spravili seriál, pri ktorom sa dalo baviť. Ale to samé neplatí o druhej sérií, ktorej prvý diel ma absolútne nezaujal a preto ju hodnotím ako podpriemer. Maštalír, prečo si kvôli takémuto skvostu obetoval svoju postavu v Ordinácií?!(23.10.2012)

Tady není co řešit komentoval jsem už Dr. Ludského. Nemám s tím naprosto problém a těším se na další díly jak malé dítě. Sice kousek myslím v druhém díle byl přehnaný (dr se choval moc jako idiot k paní, které umřel manžel), ale co. Jediná chyba: BMW 1 místo té 630 (pokud se nepletu). Proč? Vždyť jednička je pro baby. Já vím, asi prachy...(18.12.2012)

• - Počas skoku z bratislavského mostu Lafranconi, kde padal Tomáš Maštalír (MUDr. Daniel Ludsky) 16 metrov voľným pádom, odmietol herec dabléra. (Raccoon.city)

• - Ve 13. díle s názvem "Dieťa" si rodiče pacientky zahráli scenáristka seriálu Vanda Feriancová a její skutečný manžel, architekt Dušan Ferianc. (hermiona)

• - Tomáš Maštalír (MUDr. Daniel Ludsky) zinkasoval za hlavnú úlohu 16,000 eur. (Raccoon.city)