Hollister

Smekám před Pixarama, že všechny svoje animáky jsou schopni udržet na tak vysoké úrovni. A animace mně přímo vyrazila dech ()

Toustovač

Poměrně tradiční Pixar, jehož v mých očích sráží samotné postavy ztvárněné automobily (UPDATE 2010: Vadí mi to pořád, hlavě co se ztvárnění "očí" a jejich okolí týče.). S tím jsem se bohužel hlavně ze začátku filmu špatně srovnával. Poté už jsem to téměř přestal vnímat, ale ve výsledku to pro mne zůstává hlavním (a vlastně jediným větším) negativem. Protože jinak vážně není moc co vytknout. Animace je nádherná, příběh jednoduchý, ale celkem originální a humoru požehnaně. ()

JackO.

Pro malé i velké, má příběh připomínající mi jeden hraný film, jen si nevzpomenu který. Nechybí napínavé scény, romantika ()

Asdas

Zabudnite na Rýchlo a zbesilo,zabudnite na 60 sekúnd a všetky tie filmy o autách!Pretože tento film je doslova a dopísmena o autách a je oveľa adrenalínovejší,zábavnejší a poučnejší ako vyššie zmienované "kúsky". ()

epoh

Dlouhé a po Úžasňákových, kteří brutálně vykrádali Fantastickou čtyřku, je tohle další film s okopírovanou zápletkou - Doc Hollywood. Pro mě veliké zklamání. ()

LukKon

No Autá sú mojím najobľúbenejším animákom modernej animátorskej histórie. Možno preto, lebo v ňom vidím niečo viac ako len rozprávku, pre malé deti. Príbeh je prepracovaný do najmenšieho detailu, tak ako je prepracovaný aj po grafickej stránke (namiesto hmyzu poletujú vo vzduchu malé VW Beatles). Naozaj prekrásny príbeh, o pretekárskom ese, ktoré "spomalilo" a našlo svoju cestu. Vrelo odporúčam. Ja som tento film videl asi už 50x a stále v ňom objavujem niečo nové. ()

Jezkobezko

Najviac ma prekvapilo,ze animovany film o autach ma naozaj pribeh...o priatelstve,nostalgii a pritom vtipne pre deti aj dospelych.A tie detaily...najviac ma dostali musky na kolieskach :-).Ako vzdy od Pixaru za 5. ()

macetoma

Auta jsou fajn. Chlapi mají rádi auta. Toto je film výchovný, zábavný, bez kazu a bez rezu (no až na Buráka, že ano). Jsou to prostě super káry a mají co říct. I holkám. P.S. Vždycky při filmu 2x skoro brečím - jednou, když maličký Kvído vyměňuje pneumatiky Bleskovi v posledním závodě a podruhé, když se Blesk vrací pro vybouraného pana Kinga. Dávam 5 hvězd. ()

Dinsberg

Tenhle film nechť vidí všichni profesionální sportovci. Není totiž důležité odejít z "bitevního pole" vítězně, ale se ctí. Mnohdy se pak o nich píše více než o vítězích, protože největší vítězství je nad sebou samým. Mimochodem šlo o poslední film s Paulem Newmanem a poslední dabing Jana Teplého, oba to protagonisté, zapůjčující hlas Docu Hudsonovi. ()

driftm

Ano paráda,film bez chyby.Výborný soundtrack,výborný příběh,výborná komedie,výborné vše!!!!!!!!!Mysleli na vše i na hory ve tvaru aut.(když se kouknete na obrázky route 66 ve skutečnosti,tak na určitém kilometru jsou zabodaná auta do země a tady to použily jako hory)5***** ()

Borecz

Co se hodnocení týče, jsem na vážkách. Po vizuální stránce není pochopitelně co vytknout, avšak ten zbytek není až tak ohromující. Jistě, příběh je milý a nekomplikovaný, ale humor není tak silný a trefný, jako v některých jiných filmech, což je to, na co se člověk zaměří hned po tom skvělém grafickém kabátku. Prozatím 4*, jestli se na to podívám ještě někdy, možná hodnocení upravím ;) ()

Berry0153

Podle mě, nejlepší animák vůbec! Není nic, co bych mu dokázala vytknout, ba naopak, napsat zde všechna pozitiva je zhola nemožné! Úžasně rozjetý příběh dokresluje smršť hlášek, narážek a komických situací. Vše je precizně vymyšleno do sebemenších detailů. Celou atmosféru příjemně podtrhuje pohodová hudba. A i když vám zrovna pod kapotou...ehm...oblečením nebuší srdce závodníka, Auta si prostě zamilujete. 100% ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)