-henry-

"To bylo tak americký, že to ani evropský děcko nepochopí." (citace kamaráda). Totální tuctovka a snadno zapomenutelná záležitost (souhlas s Civalem), o nic lepší (vlastně horší) než MADAGASKAR. Vůči takkle absurdně nekritickému přijetí ze strany uživatelů čsfd se musím vymezit ;) ()

Šňůra

To byla přesně ta podívaná, kterou jsem na volný večer potřeboval. Příjemná zábava, vynikající animace, trocha sportu, trocha plechové romantiky a na závěr troška morálního ponaučení. Auta asi nebudou úplně tím nejlepším filmem od Pixaru, ale rozhodně jsou na špici a je dobře, že Pixar neztrácí, řečeno tak trochu motoristickou mluvou, drive. ()

winstonik

Kde sa vzal, tu sa vzal, pred divákmi zrazu stál film, ktorý sa rozhodol sprostredkovať múdre posolstvá, namiesto večných amerických traktátov o fraternité-egalité. Film s rozkošným historickým pozadím a s úchvatným ťahom na bránu, ktorý nalieha len nato, že sa oplatí byť skromným. Vďaka deťom som mal možnosť tento film vidieť asi 20 krát, je to neoceniteľná studnica nápadov a posolstiev o priateľstve, láske a skromnosti. Film je zrozumiteľný pre všetky vekové kategórie, poučný a citlivý, nebliká a nebliaka, dejové línie postupujú plynulo a hladúčko. Toto je bezpochyby najlepší animovaný kúsok všetkých čias. Hlboko smekám, u mňa v TOP 20. ()

Tiiso

Snímek od pixaru, který pro mě asi znamenal vrchol co se týče kvality příběhu (snímků od pixarů). Samozřejmě i animace, ale tu v pozdějších filmech opět překonávají. Děj příběhu mě dokonale v té době sedl i snad díky té skutečnosti, že jsem sledoval pravidelně Indycar a Nascar. Takže zážitek z filmu pěkně korespondoval s tv přenosy. Až do aut jsem pixar poctivě sledoval, ale teď již začínám mít mezery. Film Auta má výborné tempo. Je v něm spousty legrace. A i když český dabing hodně srazil kvalitu ozvučení, vlastní výběr dabérů a následné provedení dopadlo velmi dobře. Takže neodolám a dávám svých pět hvézd. poznámka na konec, snímek byl natočen k osmdesátému výročí vzniku slavné Amirické hlavní ulice, jak se nazývá Rout 66. ()

Ogrb

Všude se píše, že Auta jsou od Pixaru to nejslabší, že jsou předvídatelná a se slabým příběhem. A já na to: A co má sakra být? Já se bavil dokonale, animace neuvěřitelná, postavy sympatický, traktory boží. U mě osobně jsou auta třetí nej. pixarovkou za Úžasňáky a Příšerkama. A za tím si stoprocentně stojím. 10/10 ()

Dantte..

Animáky mám velmi rád a poznám opravdu málo nekvalitních animáků. Tento se řadí k průměru. Nebyla to nuda, ale pořádně že bych se zasmál ? Možná dvakrát. 60 % ()

snebka

Už od prvního vidění jeden z mých nejoblíbenějších animáků a podle mě jeden z nejlepších filmů od Pixaru 95/100 ()

Neuge

Dlouhou dobu jsem se tohoto filmu vyvarovával, a nejspíš sem věděl proč. V první řadě jsem se nemohl přenést přes samotná mluvící auta. Mám rád pixarovky i jiné animáky, ale konkrétně mluvící auta mi prostě nesedí a nelíbí se mi ať jsou seberoztomilejší. Nicméně časem jsem si zvyknul. Ale jak jsem se v tom tak štoural, což v animácích já nemám přiliš ve zvyku, vyvstaly na povrch další mínusové body. Nebo spíš bod, ono vůbec ten film moc bodů neobsahuje. Jde o naprosto banální, sto a jedenkrát viděnou, zápletku. Až jsem se jí koncem filmu, v místech, kde ostatní pravděpodobně ze všech sil drželi pěsti červenému mluvícímu autíčku, od srdce smál. Ve zkratce, xkrát viděné klišé bez sebemenšího scénaristického nápadu, odehrané mluvícími autíčky. Častečně to záchránily některé klasické pixarovské gagy a povedený vizuál...ale jinak mě to dosti minulo. ()

Looka

100% Kromě toho, že je to opravdu vtipné, se povedl i dabing. Skvělý je Petr Novotný jako Burák a z vedlejších postav hipísácké W V v podání Jiřího Macháčka. Závěrečný závod a pointu jsem obrečel jako malý kluk. ()

Judy24

S Auty mi Pixar přivezl přesně to, co jsem chtěla: prvotřídní zábavu pro malé i velké. Nemám z něj pocit, že by byl tím nejlepším z nejlepším, ale příběh je tam prvotřídní, postavy zábavné, dialogy geniální a korunuje to v češtině pečlivě udělaný dabing. Já si prostě nemám na co stěžovat, protože můj nejoblíbenější klad těchto snímků je také naplněn na téměř 100% - v každé scéně je v detailu ukrytý vtip a já miluju je objevovat znovu a znovu. ()

Margerie

Auta jsou sympatický animák, který rozhodně není jenom pro děti a jenom pro chlapečky. Tradiční příběh o frajerovi, kterého změní pravá láska a přátelství obyčejných lidí převedený na mluvící auta, z nich nejlepší je podle mého názoru stejně Burák. :-D ()

PRobin

Ačkoli počítačová grafika vypadá hezky, celkově tento film nepřináší nic, co jsme neviděli už x-krát v jiných obměnách. Za neotřepaně vtipné považuji jen scénu s traktory :) ()

kyLuke

Dojemný , krásná animace , vtipný , skvělý scénář . Ten film obnáší snad vše co by měl mít animák na plné hodnocení ! A já je dávám za film už jako za celek , který je nezapomenutelný . ()

Lord.Speedr

Úžasná pohádka s velkým citovým příběhem. V tomto filmu není snad žádná čast u které bych se po dalším shlédnutí nudil...-,,Šeriffe, vy brečíte?-...Néé, jsem šťastnej, že na toho kluka nemusím porád dávat pozor". Druhý díl se nepovedl, což je velká škoda, ale menší DLC verze např. jako Burák a bludička jsou dokonalé. 4.89* ()

Milda003

Na to že to má celkem velké hodnocení je to pěkná kravina, pochopitelně pro děti do 13ti let to je určitě zábavné, pro lidi 20 + to je tak nudné až u toho klidně i jeden usne.... ()

RAFT

Wau, jednoznačne paráda nevím co ktomu mám ,jenom dodat.Pixar a jeho animované auta,první díl daleko lepší než nudné druhé pokračování.90% ()

papadoce

Tak konečne som videl tie slávne Autá. To, že som videl ako prvú dvojku malo svoje výhody. Jednotka je o triedu lepšia a to najmä svojim príbehom. Animáciu komentovať nebudem, keďže je to na jednotku a dokonca tu zaznelo zopár vtipov. Jednotke by som vyčítal snáď asi len zbytočne natiahnutú minutáž. Takmer 2 hodiny sa na rozprávku nehodia. ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)