nula87

První film od Pixaru, u kterého jsem zcela vážně uvažoval "pouze" o 3 hvězdičkách. Už to není tak vtipné, tak úderné, tak okouzlující, jako jejich předchozí filmy. Asi jediné, co se ještě zlepšilo, je animace, ale to je vzhledem k vývoji pochopitelné. Pořád velmi dobrý animák, lepší než téměř cokoliv od konkurence, ale v rámci Pixaru sešup dolů. 75% ()

borohub

Myslím, že dost povedený snímek. Dle mého je to jeden z nejlepších animáků, který jsem kdy viděl. Film nemá snad jedinou chybu. A je to zábavný jak pro dospělé, tak i pro děti. ()

greymon

Dobrý animovaný film o autech, u kterého bych nečekal, že mě bude bavit. Pro moje překvapení jsem zjistil, že film není tak hrozný jak jsem si myslel a momentálních 83% je zasloužených. U filmu Auta jsem se velmi pobavil a myslím, že film je velmi originální. Nejvíc se mi líbil konečný závod, který nemohl skončit nějak jinak. Filmu Auta dávám 5 hvězdiček, protože si myslím, že jsou zasloužené. A odpad si rozhodně nezaslouží. ()

maoc

Výborné jak pro děti, tak pro dospělé, navíc se špičkovým českým dabingem. Všechny zápory nahradí decentní míra patosu a silný, i když mnohokrát použitý příběh. ()

Stejšn

Moc pěkné, Pixar se vytáhl. Příběh sice tisíckrát převyprávěný, ale touhle formou ještě nikdy. Technicky brilantní. Jedna extra hvězdička za auto-mouchy. ()

Snilek1379

Nádherná pohádka pro děti. Jsem ráda, že se konečně našel někdo, kdo něco takového natočil. Je zde myšlenka, děj, krásné zpracování. A navíc nechybí slušná dávka humoru a legrace. ()

darthvader77

Jeden z nejlepších animovaných filmů za poslední léta. Znovu jsem si ho pustil asi po třech letech. Nevím čím to je ale teprve teď jsem naplno ocenil scénář(musím říct, že na animovaný film dost dobrý). Jako vždy u Pixaru vynikající animace spoustu fórů a neskutečně výborný soundtrack se spoustou hudebních hitů. ()

kubilov

Auta mě bavěj hodně, dokonce jsou spolu s Dobou ledovou a Úžasňákovejma můj vůbec nejoblíbenější animák. Má sílu jak emocionální (transformace samolibýho frajírka do hodnýho a skromnýho), tak vizuální (ty nejpropracovanější kulisy pouštního městečka, kde je každá budova originál). Baví mě každý jedno auto, každej je prostě originál a nikdo není otravnej. ()

ManOfPhoenix

Auta jsou prostě pohodový film, který je plný zábavy, úžasné hudby, výborné grafiky, soucitu a skvělého příběhu. Mě se tento animák velmi líbil, a zaručeně bych mu dal 100 % a i víc. ()

Romeroo

Možná je to tím, že animáky nemám rád, možná je to taky tím, že dementní humor tipu " to je čurina" mi trhá ušní bubínky...graficky na rok 2006 vydařené, místy slušný soundtrack a cz dabing Polívky. Jinak opravdu velké zklamání, čekal jsem daleko víc od animáku co tady má 82%. ()

Guran

Co mě potěšilo nejvíce byl příběh. Poprvé jsem myslel, že to bude jenom o závodění, o vyhrávání atd., ale není tomu tak a to je pro mne dobře. Hlavní hrdina je malý závodnický machýrek, který chce jako první nováček v historii vyhrát nějaký Cup, ale při cestě na konečný závod se ztratí v jakémsi zapomenutém městě a dobrodružství začíná a je to opravdu překvapivý i pro starší publiku. ()

DavidUrbanCZ

Tenhle film je parádní! Na tom nemůžete najít snad jedinou chybičku! Vedle všech těch princezniček, zámků, víl a jinech potvor si tenhle film užijete plnými doušky! Pro děcka je to dobrej film (jako každej animák) a pro rodiče příjemně strávené odpolko! No, a pro ostatní... suprovej film na sobotní večer nebo filmovou noc s kamarádama! nenáročné, zábavné a morálně přínosné! Bezchybné! ()

adamix

Ľudia z Pixaru si raz povedali, že ľudia majú radi animáky a majú radi aj autá, tak prečo to nespojiť ? Distribútori k tomuto animáku pridali túto skvelú ideu a preto sa mi aj tento film veľmi páči. Ako malý som sa na Autá díval stále, proste to vo mne vyvolalo také to čaro, ktoré sa nazýva zaujatosť. Dej je perfektný, hudba famózna a autíčka prekrásne. Prostredie, v ktorom sa príbeh vyskytuje a ktoré animátori krásne vystihli je prekrásne. Postavičky sú zábavné a príbeh je pekne poskladaný do dejových línií. Proste super ! U mňa 100%. ()

knihovna

Vzhledem k tomu, že už jsem tenhle film viděl několikrát a pořád se mi líbí, tak jsou pouze dvě možnosti:1) je naprosto skvělý 2) jsem naprosto infantilní. Výběr nechám na těch, co mě znají a filmu dám plný počet. ()

JosefTomas

Mrzí mě to tehdejší nedocenění a zbytečná eskalace merche, který první díl překryl. Jednička aut jede ukázkovou character art strukturu, s tehdy ještě tolerantními odbočkami v podobě flashbacků a pohodového úniku od všední reality. Finální závod nervy drásající a k tomu všemu povedený český dabing. Já ten film obhájím, i kdybych měl srát kaktusy. ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)