ESNYR

Bravůrní pixarovská jízda. Takhle se mají dělat netradiční filmy. Kdo by řekl že to bude fungovat že ? ()

blondboss

Pixar sa utrhol z reťaze a ukázal všetkým presne to, v čom je len ťažko prekonateľný. Zaujímavý námet, skvelé animácie, slušná dejová línia a hlavne odkaz nielen detskému, ale aj dospelému publiku, že nie všetko sa točí okolo slávy a moci. Krásny scenár zasadený do monumentálneho prostredia diaľnice Route 66. Hviezdičku uberám kvôli tomu, že prvá polhodinka bola skutočne nudná, inak ale spokojnosť. 80 % ()

wanry02

Můj suverénně nejoblíbenější animák!!! Výborné postavy, skvělý dabing, famózní animace, prostě vážně nemám k tomuto božskému filmu snad žádnou výhradu. Za mě jasných 100% ()

blazma

Animáků je mnoho, jen pár z nich se stanou ikonické a originální. Auta si myslím patří mezi právě tyto animáky. Naprostá fantazie, kterou budete svým dětem pouštět i za deset let, protože to pořád bude famózní animák. ()

Elio

K tomuhle animáku jsem si postupně našla cestu až do té míry, že z původních 3 hvězd měním hodnocení na 5. Na první podívání jde o možná jednoduchý příběh s jasným poselstvím a cestou za skromnějším já, ale... ono je v tom nakonec mnohem víc. Skvělé vtipy typu "Šedesátý léta ti daly zabrat, co?", živoucí charaktery, silná myšlenka Route 66 (myslím, že celý příběh je založený na výletu tvůrců na místo skutečné Route 66), dokonalá animace, nebo pouhé drobnosti jako "muší auta", tohle všechno vytváří hodně originální směsku dalšího Pixarovského pokladu. Mimochodem, jsem jediná, kdo vidí hodně velkou podobnost Aut s Doktorem Hollywoodem? ()

PetraMishka

Skvělý animovaný film, který jsme se synem viděli už asi 100x a ještě ho nemám plné zuby. Příběh je krásný, pro děti poučný, pro dospělé trochu dojemný. Každý detail je propracovaný, a to i v českém dabingu, který zrovna v tomto dílu dosáhl dokonalosti. ()

Lina

Když už animovaný film, tak tenhle. Je skvělý - vtipný a s výbornou zápletkou z originálního prostředí.  Neomrzel se mi ani po dvoustém opakování a to nemůžu říct snad o žádném jiném. Jako bonus perfektní dabing, což zdaleka není pokaždé. ()

cimrman2.

Závod století, láska je láska nebo podtitulkivá scéna! Viděl jsem to asi stošestašedesátkrát, ale pokaždé mě to dostane. Dneska jsem si opět připadal, že to vidím poprvé, protože jsem naplno pochopil podstatnou část "eastereggů" a to nejen z americké strany, ale taky ze skvostného dabingu. Je to prostě kinematografický počin, který bude již navždy tím nejhodnotnějším v mém životě. To co ve mě vyvolává se nedá popsat! ()

the_doctor

Dalsi hit od Pixaru, skvela animace, skvele vykony daberu a jeste lepsi vykony hlavnich "aut". Deti se budou v kine bavit a rodice take. Spokojenost ()

Xavy

Supr film, který předčil " Za plotem" ještě o dva stupně. Těším se na pokračování! :) Nejde hodnotit než 5*. Bravo ! ()

Vlado_B

Výborný film a ďalší dôkaz, že Pixarovci vedia ako na to. Žiadna spŕška samoúčelných gagov, žiadne crazy postavičky, ktoré sú crazy len aby boli crazy, žiadne nezmyslelné tresky, narážania do stien, "náhodné" pády a iné už ošúchané a často len tak bez zmyslu nahádzané gagy. Inteligentné, milé dielko. Stačí porovnať s niektorými inými animákmi a toto sa jednoducho musí oceniť. 90% ()

old salt

Výborná věc ! Důležité nejsou triky a efekty, ale příběh !!! Ten je sice čitelný, ale pro děti určitě poučný. Výborné "figurky", situace, ... Navíc se povedl dabing. Macháčkovo :"... to je klasika ..." si zapamatujete. ()

Skeevee

Tenhle film se po jednom shlednuti stal jednim z mych nejoblibenejsich. Je to naprosto nejlepsi kreslenka, ktera vznikla. Naprosto uzasny auticka, animace i postavy naprosto uchvatny...a ten dabing!! =) Preklad se naprosto vyvedl, dabing ho povysil na neco neuveritelne skvelyho a to jeste nemluvim o tech vtipkach!!! =) Jestli si muzete vybrat mezi originalem a dabingem, volte dabing =) Nerikam to u moc filmu, ale u tohohle vsema 10 ;) Jsem naprosto nadsena... =))) P.S. Traktory rulez! =) A to nemluve o tom predfilmu...vybornej! =) ()

ma1arkey

Tak nevím jestli jsem nebyl na jiném filmu, ale pro mě největší sklamání tohoto roku možná života. Jestli jsem se zasmál 2x tak přeháním. Film se neuvěřitelně vlekl a už sem se těšil domu... Animace vynikající ale proto jsem do kina nešel. ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)