Pomocí převratné technologie vytvoří biotechnologická firma v Los Angeles dva dinosaury. Když však uniknou z expozice a začnou působit škody, musí bývalý požárník zachránit z nastalého chaosu svou dceru. V hlavních rolích tohoto akčního snímku uvidíte Kennetha Adamse a Joshuu Michaela Allena. (Universal Channel)

Trailer 1

corpsy

A je to tu! Th Asylum chce tvoriť kvalitne, síce nie originálne ale zato hutne. Chyba! Asylumácky majstri sa opäť raz zotli a dodali produkt, ktorý sa zo začiatku snaží naplniť svoje predsavzatia, ale len do tej chvíle, kým si tvorcovia pri ( určite ) nejednom ich tvorivom mítingu uvedomili, načo vlastne majú. ()

arowhill odpad!

Tedy neočekával jsem žádný zázrak...jenže ten finální výtvor nemá absolutně nic co by stálo za zhlédnutí.Po celou dobu jsem jaksi nechápal co tímhle výtvorem mělo být divákovi zděleno.Tohle je opravdu kandidát na titul nejhorší snímek roku.Možná kdyby to režiser pojal jako dokument o dinosaurech vyznělo by to mnohem lépe. ()

MiniRecenze

Asylum uvádí...a už se mi třepal palec nad tlačítkem -vypnout- ,samozřejmě jsem se ovládl a podíval se.A musím říct ,že nezklamalo.Vše je pořád ve stejných "kolejích" .Trapné dialogy,otřesné triky,podprůměrní herci.A ke všemu lživý přebal,který láká na to,jaká to bude bomba,destrukce a skvělá podívaná.Kdyby jste se rozhodli,že se na snímek podíváte bez zvuku a jenom na trikové sekvence,je to docela sranda vidět 12ti-tunového dinosaura,jak pobíhá po rušné křižovatce honící se za autem a při tom za sebou nezanechá žádnou stopu ani nešlápne do okolního auta.Prostě to profrčí jak baletka.Asylum filmy většinou nedokoukáte nebo je přetáčíte dopředu aby jste se co nejrychleji dostali ke konci.Ani tento snímek nebude výjimkou. ASYLUM!!! ()

Matrix44 odpad!

Myslel som si ze sa aspon trochu pobavim ale tento film musel natocit uplny vypatlanec! Okrem strasneho spracovania, hroznych dialogov a uplne tupeho scenara stoji za vsetko spomenut scenu ked sa sef zasahu vzhladom na zlu situaciu informuje u podriadeneho policajta kedy dorazi na miesto jednotka SWAT (hned mi tuklo ze som videl uz na zaciatku prichadzat cierne auticko s velkym napisom SWAT), pricom podriadeny policajt podava informaciu ze jednotka SWAT tu bude za 10 minut. A kamera pomaly prechadza ponad plece policajta kde krasne vidiet uz zaparkovane vozidlo SWAT na ktore budu cakat 10 minut :) Bud boli na drogach ked to tocili, alebo to musel naozaj tocit nejaky simpanz :) A este stoji spomenut neskutocne sympaticku hlavnu hrdinku ktora tak smrdi, ze aj cerstvo rozmrazene dinosaury sa mozu umlatit aby ju zozrali. Okrem velkeho smradu sa vyznacuje aj nadludskou silou a dinosaura ktore nedokaze zranit palba z automatickych samopalov umlati na smrt hokejkou. Ach, jaj :) ()

Astaroth12

Tak príbeh ako inak neriešim, a triky boli také, ako som pri tejto kategórii filmov zvyknutý a to obstojné, ale mohli byť aj lepšie. Tak nikto nemôže čakať, že tento film bude konkurovať napríklad takému  Jursky parku. Jedine čo majú spoločné je téma dinosaurov, ale inak idu celkom od seba. V tomto filme to mohol zachrániť iba vtip, ale keďže sa film bral príliš vážne, tak stratil na zaujímavosti. Lebo takéto filmy s minimálnym príbehom a ešte s minimálnejším finančným ohodnotením nemohol skončiť tak, ako jeho slávnejší kolegovia, to naozaj nejde. Nebudem riešiť hlúposti vo filme, lebo viem čo som išiel pozerať a to čo som čakal som aj dostal. Slabé 2*. ()

• Když vrtulník vysadí generálního ředitele Justina Juarisca (Ronny Cox) na střeše, je vidět, jak vrtulník odlétá, a o dva střihy později stojí na místě, protože pilot dává Justinovi palec nahoru, aby tam na něj počkal. (Johnny.ARN)
  • Na začátku filmu Doug (Jose Rosete) nařídí technikovi Graham (Jennifer Robyn Jacobs), aby nechal Larryho přivést na operační sál. Je to herečka Kelly V. Dolan, kdo odpovídá, ale v seznamu obsazení je uvedena jako technik Rosario. (Johnny.ARN)
  • Na stole v laboratoři je vidět nádoba s genetickým materiálem s nápisem: „Dodgson D N CE3K 06/09/93.“ Dodgson byla zlá postava ve filmu Stevena Spielberga Jurský park (1993), která získala původní dinosauří embrya. Zápis CE3K může být interním vtipem odkazujícím na film Blízká setkání třetího druhu (1977), další Spielbergovu produkci. (Johnny.ARN)