Věk dinosaurů

Age of Dinosaurs

Akční / Sci-Fi

USA, 2013, 90 min

• MiniRecenze

Asylum uvádí...a už se mi třepal palec nad tlačítkem -vypnout- ,samozřejmě jsem se ovládl a podíval se.A musím říct ,že nezklamalo.Vše je pořád ve stejných "kolejích" .Trapné dialogy,otřesné triky,podprůměrní herci.A ke všemu lživý přebal,který láká na to,jaká to bude bomba,destrukce a skvělá podívaná.Kdyby jste se rozhodli,že se na snímek podíváte bez zvuku a jenom na trikové sekvence,je to docela sranda vidět 12ti-tunového dinosaura,jak pobíhá po rušné křižovatce honící se za autem a při tom za sebou nezanechá žádnou stopu ani nešlápne do okolního auta.Prostě to profrčí jak baletka.Asylum filmy většinou nedokoukáte nebo je přetáčíte dopředu aby jste se co nejrychleji dostali ke konci.Ani tento snímek nebude výjimkou. ASYLUM!!!(17.11.2013)

• corpsy

A je to tu! Th Asylum chce tvoriť kvalitne, síce nie originálne ale zato hutne. Chyba! Asylumácky majstri sa opäť raz zotli a dodali produkt, ktorý sa zo začiatku snaží naplniť svoje predsavzatia, ale len do tej chvíle, kým si tvorcovia pri ( určite ) nejednom ich tvorivom mítingu uvedomili, načo vlastne majú.(3.5.2016)

• Godhaj

,,Varan upadá do šoku!“ Tenhle výtvor od Asylumu je poměrně dobrý. Je to stále céčko jak vyšité, ale je v něm hodně akce a vtipných hlášek. Dinosauři se nestydí, je jich mnoho, běhají po městě jako splašení a ukojují si na bezbranných amerických civilistech svůj obří apetit. Dcerka to řeší bezhlavým útěkem kamsi do podzemních částí budov, taťka už je trochu starší a nestíhá, a tak to jistí zezadu s brokovnicí, jak se na hasiče patří! Takže na dinosauří céčko se jedná o rozhodně nadprůměrný počin.(21.1.2015)

• Terva

CITÁT - Oni svoje dinosaury dostanou........... Asylum si natočilo svůj "Jurský park" a protože je triková stránka horší než od Amblinu, proč jich jsem nezakomponovat více. Několik desítek dinosaurů ničí Los Angeles. CITÁT - Všichni mluví nesmyslně! Prý utekl nějaký dinosaurus!........No jo, já vím, taky jsem se válel smíchy, ale bavil jsem se. Některé scény mě hodně rozbrečely a to možná bylo to pravé. Také jsem čekal, co předvede Treat Williams, jenže co mohl asi tak dělat. Zlatá éra Chobotnice už je dávno pryč. Nejlepší a nejhezčí tak byla jeho filmová dcera Jade (Jillian Rose Red) a zvukový doprovod dinosaurů. Tak že tak 40%. CITÁT - Probereme to až kolem nás přestanou kroužit dinosauři........ Víte, kdy jsem se nejvíce smál? V té části, jak Treat Williams nemůže zastřelit brokovnicí jednoho otravného dinosaura a tak ho raději umlátí dřevěnou fošnou:-) A to jsem chtěl původně dát za tři hvězdy - tah scéna mi změnila názor. CITÁT - ....a jeho poslední slova zněla: ROCK"N"ROLL!!!!!!........ Scéna s nápisem Hollywood okolo 80 minuty, to byl vrchol drzosti a ironie od Asylum.(23.7.2014)

• Marty_cz

Jako velký milovník dinosaurů nemůžu ani přidat tomuhle filmu k dobru, že se v něj vyskytují dinosauři. Tenhle film udělal někdo, kdo o nich ví absolutní prd! Spinosaurus na mrakodrapu wtf? Řeknou, že dělají jenom masožravce a pak tam dají Triceratropse? OMG! Oni z nich dělali jenom pravěký monstra, co se snaží akorát sežrat lidi. Autor by se měl nad sebou vážně zamyslet jest-li by měl dále plodit filmy s prvky, kterým absolutně nerozumí. Jinak k filmu… Efekty příšerný a to hlavně na to, že je to film z roku 2013 to i naprosto amatérská tvorbě u běžného uživatele by dopadly efekty mnohonásobně lépe. Ve filmu jsou strašně velké logické mezery a to ať už od uvažování postav nebo zaostalostí filmu. Herci absolutně bez emocí naprosto nikdo tam nehrál dobře. Scénář katastrofa. Naprosto primitivní a hádám, že bez řádného rozpočtu. Hlavní postava otce mi spíše připomínala postavu vhodnou na dědečka. Film si, tak trošku vypůjčil s drobnou změnou scény z Jurského parku 1. Kdyby tenhle film nezkombinoval svůj viditelně malý rozpočet s przněním dinosaurů, tak hodnocení bych dal, alespoň na tu jednu hvězdičku, ale za těchto okolností nemohu opravdu hodnotit jinak než nejnižším možným hodnocením.(31.8.2014)

• - Natáčení probíhalo v kalifornském Los Angeles. (Terva)