Věk dinosaurů

Age of Dinosaurs

Akční / Sci-Fi

USA, 2013, 90 min

• Gothar

Na pomery Asylum skôr slabý priemer, Sharknado zatiaľ ostáva neprekonané. No ale k dinosaurom - zaujímavá blbinka s rýchlym spádom, kde sa nikto netrápi s nejakým vysvetľovaním a skoro hned od začiatku dinosaury útočia na všetko čo sa pohne a dávajú si záležať na tom, aby cez pol mesta prenasledovali hlavných hrdinov. Nájde sa pár nelogickostí, ale posledná naháňačka bola epická. No a rýchly záver je tiež cool, niečo na štýl X-Files. Bye, bye, birdie! 20%(5.1.2014)

• arowhill

Tedy neočekával jsem žádný zázrak...jenže ten finální výtvor nemá absolutně nic co by stálo za zhlédnutí.Po celou dobu jsem jaksi nechápal co tímhle výtvorem mělo být divákovi zděleno.Tohle je opravdu kandidát na titul nejhorší snímek roku.Možná kdyby to režiser pojal jako dokument o dinosaurech vyznělo by to mnohem lépe.(23.12.2013)

• Marty_cz

Jako velký milovník dinosaurů nemůžu ani přidat tomuhle filmu k dobru, že se v něj vyskytují dinosauři. Tenhle film udělal někdo, kdo o nich ví absolutní prd! Spinosaurus na mrakodrapu wtf? Řeknou, že dělají jenom masožravce a pak tam dají Triceratropse? OMG! Oni z nich dělali jenom pravěký monstra, co se snaží akorát sežrat lidi. Autor by se měl nad sebou vážně zamyslet jest-li by měl dále plodit filmy s prvky, kterým absolutně nerozumí. Jinak k filmu… Efekty příšerný a to hlavně na to, že je to film z roku 2013 to i naprosto amatérská tvorbě u běžného uživatele by dopadly efekty mnohonásobně lépe. Ve filmu jsou strašně velké logické mezery a to ať už od uvažování postav nebo zaostalostí filmu. Herci absolutně bez emocí naprosto nikdo tam nehrál dobře. Scénář katastrofa. Naprosto primitivní a hádám, že bez řádného rozpočtu. Hlavní postava otce mi spíše připomínala postavu vhodnou na dědečka. Film si, tak trošku vypůjčil s drobnou změnou scény z Jurského parku 1. Kdyby tenhle film nezkombinoval svůj viditelně malý rozpočet s przněním dinosaurů, tak hodnocení bych dal, alespoň na tu jednu hvězdičku, ale za těchto okolností nemohu opravdu hodnotit jinak než nejnižším možným hodnocením.(31.8.2014)

• Pythonator

Jistěže je to odpad, ale jsou tam dinosauři a to je prostě boží:-) Další sračka od Asylumu se opět trefila do černého. Na tyto filmy se dá dívat jen z jednoho důvodu. Prostě se chcete zasmát tomu jak je to blbé. Věk dinosaurů mě bavil a při kopírování scén z Jurského parku jsem zamáčknul nostalgickou slzu. Větší dinosauří poctu už tvůrci pro Spielberga vymyslet nemohli. Jednu hvězdu dávám navíc za scénu, v níž Treat Williams (mimochodem dobrý úpadek hvězdy) dřevěným prknem umlátí dva raptory. To byla fakt síla. Rovnou si na ně mohl vzít třeba lžíci. Triky tradičně strašné, děj ubohý, počínání postav nelogické a dialogy jak se patří pitomé. Prostě klasika. Ale jsou tam ti dinosauři.(12.9.2014)

• LadyPupu

Vynikající film ! Dinosaury tady pěstujou v kontejnerech, o který se stará jedna hnusná a jedna blbá holka. Další holka má akčního fotra a sama je taky akční, navíc chytrá, protože si na boj s dinosaury vezme plastovou hokejku. Grandiózní finále posouvá film do ještě vyšších sfér žumpózních výplodů. Opravdu výborný snímek, který můžu vřele doporučit, obzvlášť divákům po částečné či úplné lobotomii.(22.4.2016)

• - Natáčení probíhalo v kalifornském Los Angeles. (Terva)