Věk dinosaurů

Age of Dinosaurs

Akční / Sci-Fi

USA, 2013, 90 min

• Matrix44

Myslel som si ze sa aspon trochu pobavim ale tento film musel natocit uplny vypatlanec! Okrem strasneho spracovania, hroznych dialogov a uplne tupeho scenara stoji za vsetko spomenut scenu ked sa sef zasahu vzhladom na zlu situaciu informuje u podriadeneho policajta kedy dorazi na miesto jednotka SWAT (hned mi tuklo ze som videl uz na zaciatku prichadzat cierne auticko s velkym napisom SWAT), pricom podriadeny policajt podava informaciu ze jednotka SWAT tu bude za 10 minut. A kamera pomaly prechadza ponad plece policajta kde krasne vidiet uz zaparkovane vozidlo SWAT na ktore budu cakat 10 minut :) Bud boli na drogach ked to tocili, alebo to musel naozaj tocit nejaky simpanz :) A este stoji spomenut neskutocne sympaticku hlavnu hrdinku ktora tak smrdi, ze aj cerstvo rozmrazene dinosaury sa mozu umlatit aby ju zozrali. Okrem velkeho smradu sa vyznacuje aj nadludskou silou a dinosaura ktore nedokaze zranit palba z automatickych samopalov umlati na smrt hokejkou. Ach, jaj :)(9.11.2013)

• Pythonator

Jistěže je to odpad, ale jsou tam dinosauři a to je prostě boží:-) Další sračka od Asylumu se opět trefila do černého. Na tyto filmy se dá dívat jen z jednoho důvodu. Prostě se chcete zasmát tomu jak je to blbé. Věk dinosaurů mě bavil a při kopírování scén z Jurského parku jsem zamáčknul nostalgickou slzu. Větší dinosauří poctu už tvůrci pro Spielberga vymyslet nemohli. Jednu hvězdu dávám navíc za scénu, v níž Treat Williams (mimochodem dobrý úpadek hvězdy) dřevěným prknem umlátí dva raptory. To byla fakt síla. Rovnou si na ně mohl vzít třeba lžíci. Triky tradičně strašné, děj ubohý, počínání postav nelogické a dialogy jak se patří pitomé. Prostě klasika. Ale jsou tam ti dinosauři.(12.9.2014)

• Terva

CITÁT - Oni svoje dinosaury dostanou........... Asylum si natočilo svůj "Jurský park" a protože je triková stránka horší než od Amblinu, proč jich jsem nezakomponovat více. Několik desítek dinosaurů ničí Los Angeles. CITÁT - Všichni mluví nesmyslně! Prý utekl nějaký dinosaurus!........No jo, já vím, taky jsem se válel smíchy, ale bavil jsem se. Některé scény mě hodně rozbrečely a to možná bylo to pravé. Také jsem čekal, co předvede Treat Williams, jenže co mohl asi tak dělat. Zlatá éra Chobotnice už je dávno pryč. Nejlepší a nejhezčí tak byla jeho filmová dcera Jade (Jillian Rose Red) a zvukový doprovod dinosaurů. Tak že tak 40%. CITÁT - Probereme to až kolem nás přestanou kroužit dinosauři........ Víte, kdy jsem se nejvíce smál? V té části, jak Treat Williams nemůže zastřelit brokovnicí jednoho otravného dinosaura a tak ho raději umlátí dřevěnou fošnou:-) A to jsem chtěl původně dát za tři hvězdy - tah scéna mi změnila názor. CITÁT - ....a jeho poslední slova zněla: ROCK"N"ROLL!!!!!!........ Scéna s nápisem Hollywood okolo 80 minuty, to byl vrchol drzosti a ironie od Asylum.(23.7.2014)

• misterz

Dinosaury ma vždy lákali a filmy ako Jurský park som si vyslovene užil. Ale toto je aj na mňa moc. Tak strašná blbinka sa vidí iba málokedy. Nefungovalo to tak ako by malo, aj keď sa autori pokúšali vykradnúť už zmienený Jurský park ako sa len dá. Pobavila ma scéna, keď sa dievča ukrýva v kuchyni dole za pultom. Presne ako tam. A hlavne, videl som už aj lepšie urobených dinosaurov, herci tiež nestáli za nič a celé to bolo akési "inscenačné" a mdlé. No nič, našťastie tento film patrí k snímkom, ktoré po skončení majú tendenciu do 5 minút vyfučať z hlavy. 20/100(12.11.2013)

• Marty_cz

Jako velký milovník dinosaurů nemůžu ani přidat tomuhle filmu k dobru, že se v něj vyskytují dinosauři. Tenhle film udělal někdo, kdo o nich ví absolutní prd! Spinosaurus na mrakodrapu wtf? Řeknou, že dělají jenom masožravce a pak tam dají Triceratropse? OMG! Oni z nich dělali jenom pravěký monstra, co se snaží akorát sežrat lidi. Autor by se měl nad sebou vážně zamyslet jest-li by měl dále plodit filmy s prvky, kterým absolutně nerozumí. Jinak k filmu… Efekty příšerný a to hlavně na to, že je to film z roku 2013 to i naprosto amatérská tvorbě u běžného uživatele by dopadly efekty mnohonásobně lépe. Ve filmu jsou strašně velké logické mezery a to ať už od uvažování postav nebo zaostalostí filmu. Herci absolutně bez emocí naprosto nikdo tam nehrál dobře. Scénář katastrofa. Naprosto primitivní a hádám, že bez řádného rozpočtu. Hlavní postava otce mi spíše připomínala postavu vhodnou na dědečka. Film si, tak trošku vypůjčil s drobnou změnou scény z Jurského parku 1. Kdyby tenhle film nezkombinoval svůj viditelně malý rozpočet s przněním dinosaurů, tak hodnocení bych dal, alespoň na tu jednu hvězdičku, ale za těchto okolností nemohu opravdu hodnotit jinak než nejnižším možným hodnocením.(31.8.2014)

• - Natáčení probíhalo v kalifornském Los Angeles. (Terva)