Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pomocí převratné technologie vytvoří biotechnologická firma v Los Angeles dva dinosaury. Když však uniknou z expozice a začnou působit škody, musí bývalý požárník zachránit z nastalého chaosu svou dceru. V hlavních rolích tohoto akčního snímku uvidíte Kennetha Adamse a Joshuu Michaela Allena. (Universal Channel)

Videa (1)

Recenze (38)

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Oni svoje dinosaury dostanou........... Asylum si natočilo svůj "Jurský park" a protože je triková stránka horší než od Amblinu, proč jich jsem nezakomponovat více. Několik desítek dinosaurů ničí Los Angeles. CITÁT - Všichni mluví nesmyslně! Prý utekl nějaký dinosaurus!........No jo, já vím, taky jsem se válel smíchy, ale bavil jsem se. Některé scény mě hodně rozbrečely a to možná bylo to pravé. Také jsem čekal, co předvede Treat Williams, jenže co mohl asi tak dělat. Zlatá éra Chobotnice už je dávno pryč. Nejlepší a nejhezčí tak byla jeho filmová dcera Jade (Jillian Rose Red) a zvukový doprovod dinosaurů. Tak že tak 40%. CITÁT - Probereme to až kolem nás přestanou kroužit dinosauři........ Víte, kdy jsem se nejvíce smál? V té části, jak Treat Williams nemůže zastřelit brokovnicí jednoho otravného dinosaura a tak ho raději umlátí dřevěnou fošnou:-) A to jsem chtěl původně dát za tři hvězdy - tah scéna mi změnila názor. CITÁT - ....a jeho poslední slova zněla: ROCK"N"ROLL!!!!!!........ Scéna s nápisem Hollywood okolo 80 minuty, to byl vrchol drzosti a ironie od Asylum. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Neznám nic lepšího než po náročném dni si sednou a pustit nějakou naprosto debilní kravinu. A stačí šáhnout po něčem od Asylumu a tak přišla řada na tohle. První co mě celkem zaujalo je to že se film dal poměrně rychle do akce. žádné zbytečnosti, žádné kecy o ničem. Další věc která potěšila jsou efekty. Dobře efekty když dinosaur někoho odnáší nejsou zrovna dobrá a vypadají úsměvně, ale na Asylum je to hodně dobrá práce. Co mě naopak vyloženě nasralo byly sem tam vykradené scény Jurského parku, byly blbé a moc nedávaly smysl. Další věc byla ta herečka co hrála tu dceru, podle jejího hraní bych tipoval pornoherečka. Williams hraje standart, a zbytek herců nemají co hrát. Já se bavil výborně ale i tak se nejedná o nic extra. Za Asylum lepší 3*. ()

Reklama

misterz 

všechny recenze uživatele

Dinosaury ma vždy lákali a filmy ako Jurský park som si vyslovene užil. Ale toto je aj na mňa moc. Tak strašná blbinka sa vidí iba málokedy. Nefungovalo to tak ako by malo, aj keď sa autori pokúšali vykradnúť už zmienený Jurský park ako sa len dá. Pobavila ma scéna, keď sa dievča ukrýva v kuchyni dole za pultom. Presne ako tam. A hlavne, videl som už aj lepšie urobených dinosaurov, herci tiež nestáli za nič a celé to bolo akési "inscenačné" a mdlé. No nič, našťastie tento film patrí k snímkom, ktoré po skončení majú tendenciu do 5 minút vyfučať z hlavy. 20/100 ()

LadyPupu odpad!

všechny recenze uživatele

Vynikající film ! Dinosaury tady pěstujou v kontejnerech, o který se stará jedna hnusná a jedna blbá holka. Další holka má akčního fotra a sama je taky akční, navíc chytrá, protože si na boj s dinosaury vezme plastovou hokejku. Grandiózní finále posouvá film do ještě vyšších sfér žumpózních výplodů. Opravdu výborný snímek, který můžu vřele doporučit, obzvlášť divákům po částečné či úplné lobotomii. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

A je to tu! Th Asylum chce tvoriť kvalitne, síce nie originálne ale zato hutne. Chyba! Asylumácky majstri sa opäť raz zotli a dodali produkt, ktorý sa zo začiatku snaží naplniť svoje predsavzatia, ale len do tej chvíle, kým si tvorcovia pri ( určite ) nejednom ich tvorivom mítingu uvedomili, načo vlastne majú. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo v kalifornském Los Angeles. (Terva)

Reklama

Reklama