Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pomocí převratné technologie vytvoří biotechnologická firma v Los Angeles dva dinosaury. Když však uniknou z expozice a začnou působit škody, musí bývalý požárník zachránit z nastalého chaosu svou dceru. V hlavních rolích tohoto akčního snímku uvidíte Kennetha Adamse a Joshuu Michaela Allena. (Universal Channel)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (41)

Godhaj 

všechny recenze uživatele

,,Varan upadá do šoku!“ Tenhle výtvor od Asylumu je poměrně dobrý. Je to stále céčko jak vyšité, ale je v něm hodně akce a vtipných hlášek. Dinosauři se nestydí, je jich mnoho, běhají po městě jako splašení a ukojují si na bezbranných amerických civilistech svůj obří apetit. Dcerka to řeší bezhlavým útěkem kamsi do podzemních částí budov, taťka už je trochu starší a nestíhá, a tak to jistí zezadu s brokovnicí, jak se na hasiče patří! Takže na dinosauří céčko se jedná o rozhodně nadprůměrný počin. ()

arowhill odpad!

všechny recenze uživatele

Tedy neočekával jsem žádný zázrak...jenže ten finální výtvor nemá absolutně nic co by stálo za zhlédnutí.Po celou dobu jsem jaksi nechápal co tímhle výtvorem mělo být divákovi zděleno.Tohle je opravdu kandidát na titul nejhorší snímek roku.Možná kdyby to režiser pojal jako dokument o dinosaurech vyznělo by to mnohem lépe. ()

Reklama

corpsy 

všechny recenze uživatele

A je to tu! Th Asylum chce tvoriť kvalitne, síce nie originálne ale zato hutne. Chyba! Asylumácky majstri sa opäť raz zotli a dodali produkt, ktorý sa zo začiatku snaží naplniť svoje predsavzatia, ale len do tej chvíle, kým si tvorcovia pri ( určite ) nejednom ich tvorivom mítingu uvedomili, načo vlastne majú. ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

Zápletka: Mírně jsem ze začátku doufal, že se z toho vyklube uspokojující vyvražďovačka... Monstra: O větší death count není nouze, jen to zase kazí ta mizerná grafika jako z Malování. Herci: Treat Williams by měl natočit něco se Stephenem Baldwinem, bylo by to pro fanoušky nízkorozpočtových blbin stejně hřejivé, jako spolupráce Stalloneho a Schwarzeneggera. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Dinosaury ma vždy lákali a filmy ako Jurský park som si vyslovene užil. Ale toto je aj na mňa moc. Tak strašná blbinka sa vidí iba málokedy. Nefungovalo to tak ako by malo, aj keď sa autori pokúšali vykradnúť už zmienený Jurský park ako sa len dá. Pobavila ma scéna, keď sa dievča ukrýva v kuchyni dole za pultom. Presne ako tam. A hlavne, videl som už aj lepšie urobených dinosaurov, herci tiež nestáli za nič a celé to bolo akési "inscenačné" a mdlé. No nič, našťastie tento film patrí k snímkom, ktoré po skončení majú tendenciu do 5 minút vyfučať z hlavy. 20/100 ()

Galerie (12)

Zajímavosti (4)

  • Natáčení probíhalo v kalifornském Los Angeles. Mnoho scén se natáčelo v blízkosti budovy American Apparel. (Terva)
  • Na začátku filmu Doug (Jose Rosete) nařídí technikovi Graham (Jennifer Robyn Jacobs), aby nechal Larryho přivést na operační sál. Je to herečka Kelly V. Dolan, kdo odpovídá, ale v seznamu obsazení je uvedena jako technik Rosario. (Johnny.ARN)
  • Když vrtulník vysadí generálního ředitele Justina Juarisca (Ronny Cox) na střeše, je vidět, jak vrtulník odlétá, a o dva střihy později stojí na místě, protože pilot dává Justinovi palec nahoru, aby tam na něj počkal. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama