Po městě běží muž, který je pronásledován. Útočiště nachází v taxíku Daniela Moralese. Ten ho velkou rychlostí odváží na letiště. Zde však muž místo do letadla nastupuje do vrtulníku. Daniel se těší, až to všechno bude vyprávět policistovi Emilovi, svému kamarádovi. Žije s přítelkyní Petrou, která se mu již dlouho snaží něco říct. Jenže Emil je posedlý jen gangem loupežných Santů. Daniel má přítelkyni Lilli, s níž žije v garáži. Tento způsob soužití však dívka nezvládá a odchází... Emil s kolegou Alainem zatýkají jednoho podezřelého Santu. Později však zjišťuje, že zatkli svého komisaře Giberta, který také pátral po gangu. Na komisařství přichází reportérka Qiu. Chce něco napsat o práci policie a Gibert ji vychází vstříc. Petra už to nevydrží a přichází za Emilem na komisařství. Oznamuje mu, že pro zaslepenost případem přehlédl, že už je osm měsíců těhotná. Emil je rád. Daniel se probouzí sám. V koupelně nachází těhotenský test. Je pozitivní. Hned spěchá za Lilli. Emil zatím s policejním sborem pronásleduje gang. Bohužel neúspěšně, jejich auto končí v bazénu. Reportérka Qiu si omotává kolem prstu komisaře Giberta a lstí stahuje informace z policejního počítače. A Daniel s Emilem? Sdělují si, že budou oba otcové. Dohodnou se, že budou méně pracovat a více se věnovat svým ženám. To však Emil hned poruší – donutí Daniela sledovat jednoho Santu. Když dojedou do skladiště, Emil udělá chybu a je zajat... (TV Prima)

predators

Teda trapárna až běda! Francouzi se snaží, snaží, ale většinou až příliš. Maximálně si dovedu představit šéfa komisaře jako růžového pantera, ale ostatní jsou dobří leda jako břečka sněhu. :-) 35% ()

Slarque

Zcela debilní scénář v podstatě neumožňoval lepší výsledek. Na akční film málo akce, na komedii nijak zvlášť vtipné. Všechno uhání tak rychle, že žádná potenciálně zajímavá scéna se nestihne rozehrát. Bai Ling je tak zmalovaná, že vlastně ani není krásná, a hrát nemá co, Sylvester Stallone mírně pobavil. A další díly budou zřejmě ještě slabší... ()

klerik

Nápady zjavne dochádzajú, ale sú tu zbytky francúzskeho šarmu. A na scéne, kde čierny policajt zastavuje auto, som sa išiel pocikať. Ak si chcete odýchnuť, nech sa páči... ()

korbitch22

Zcela zbytečné pokračování,které hledá vtip z prvních dvou dílů někde v řiti,neslané,nemastné,prostě nic,nic,nic,nic no prostě vůbec nic.Mám hrůzu z připravované čtyřky. ()

heyda

Chvílema zábavné, chvílema dosti trapné. Balancuje to mezi 2 a 3 hvězdičkama. Aaale vem to čert, dám 3. ()

honajz

Za to horské pronásledování tři hvězdičky, ale jinak opět nastavování kaše spříliš mnoha hluchými místy, kdy se člověk moc nebaví, ()

rikitiki

Původně milá nadsázka z prvního dílu Taxi je už omletá a působí jako trapná křeč. Zbytečnost.. Potěšil Stallone hned v úvodu a pak už nic. /12. 1. 14./ ()

SOLOM.

Trojka je zatím bohužel nejslabším dílem celé série. Za prvních cca 50 minut tu kromě úvodu, ve kterém se objevil Sylvester Stallone a několika humorným situacím nic extra srandovního ani akčního k vidění nebylo. Spíš jsem se poprvé u této série i tak trochu nudil. Pořád jen kecy o těhotenství (i když v tom obchodě s dcerou obchodníka to byla celkem prdel) a pořádný odvaz žádný. Potom se to mírně zlepšilo a konec už běžel zase, tak jak měl. Přibyla sranda i akce - Marion Cotillard to díl od dílu stále více sluší a je velká škoda, že v sérii poté skončila. Taxík na sněhu – celkem uhozené, ale tak pobavilo a Bai Ling je sice vcelku dobrá herečka a ani její fotky pro Playboy nebyly marné, ale jinak je celkem hnusná…Zavřu obě oči a tu třetí hvězdu přidám právě za Marion – jinak by tento film dostal maximálně hvězdy dvě. Příběhově to bylo tentokrát velmi chudé a ne tak zábavné. ()

eraserhead666

To, co jsem čekal už u dvojky se stalo až tady. Snaha zkazila celý film. Žádný humor, jen trapné pokusy o něj, nic zahalené v nefunkčním a přehnaně okázalém pozlátku. ()

Xeelee

Ještě přestřelenější než dvojka. A opakované vtipy přestávají být vtipné. Podruhé i potřetí. BTW jaký taxikář by měl ve výbavě sněžné pásy, které by se mu do toho auta ani nevešly? 😆 ()

ARI50

Větší akce a hlavně super prostředí a tak už třetí akce si drží pořád moji pozornost, máme menší vylepšenosti ale pořád je co zlepšovat. ()

Bauer

Po né moc dobré dvojce, je tady pokračování, ktreré mně překvapilo a pobavilo.řekl bych že, tohle je nejlepší díl z celé te taxi trilogie, takže Taxi 3 si podle mně právem zaslouží 4*. ()

becki_tu

Sympatické pokračování taxíkovské série, která sice nepřináší nic nového, ale pořád nabízí slušnou porci zábavy plné nejrůznějších gagů a fórků. Přítomnost Sylvestera Stalloneho na začátku bylo příjemné zpestření, ale možná mohl zůstat ve filmu déle. A nápad s "bondovskými" titulkami se mi líbil, stejně jako tradičně krásná tuněná 406ka s netradiční "výbavou" na zasněžené stráně. ()

slatkac

Nestává se často že by mě u nějaké filmové série bavil nejvíc 3.díl, hvězdička navíc za zvracejícího Stallona. ()