Po městě běží muž, který je pronásledován. Útočiště nachází v taxíku Daniela Moralese. Ten ho velkou rychlostí odváží na letiště. Zde však muž místo do letadla nastupuje do vrtulníku. Daniel se těší, až to všechno bude vyprávět policistovi Emilovi, svému kamarádovi. Žije s přítelkyní Petrou, která se mu již dlouho snaží něco říct. Jenže Emil je posedlý jen gangem loupežných Santů. Daniel má přítelkyni Lilli, s níž žije v garáži. Tento způsob soužití však dívka nezvládá a odchází... Emil s kolegou Alainem zatýkají jednoho podezřelého Santu. Později však zjišťuje, že zatkli svého komisaře Giberta, který také pátral po gangu. Na komisařství přichází reportérka Qiu. Chce něco napsat o práci policie a Gibert ji vychází vstříc. Petra už to nevydrží a přichází za Emilem na komisařství. Oznamuje mu, že pro zaslepenost případem přehlédl, že už je osm měsíců těhotná. Emil je rád. Daniel se probouzí sám. V koupelně nachází těhotenský test. Je pozitivní. Hned spěchá za Lilli. Emil zatím s policejním sborem pronásleduje gang. Bohužel neúspěšně, jejich auto končí v bazénu. Reportérka Qiu si omotává kolem prstu komisaře Giberta a lstí stahuje informace z policejního počítače. A Daniel s Emilem? Sdělují si, že budou oba otcové. Dohodnou se, že budou méně pracovat a více se věnovat svým ženám. To však Emil hned poruší – donutí Daniela sledovat jednoho Santu. Když dojedou do skladiště, Emil udělá chybu a je zajat... (TV Prima)

Borrtex

Dle mě to není zas až taková katastrofa oproti 1, mě se to líbilo, hned ze začátku se něco dělo a nebylo to uděláno tím nudným začátkem většiny filmů, kde se nic neděje. Od začátku to byla AKCE, a to se mi líbí, nadupané auto, Dusík, a vtipné hlášky hned od začátku, přesně tak jsem si to představoval, potom konečně přišel malý oddech, a opět akce. Dle mě je to stejně dobře udělané jako 1, a proto dávám dobrých 80% ()

Lacike

Uvodnych desat minut natrieskanych akciou a zakoncenych skvelym cameom Sylvestra Stalloneho je skoro tak dobrych ako minule diely. Bohuzial hned po nasledujucich uvodnych titulkoch v style Jamesa Bonda sa film uplne zadrhne. Komicke sceny su v uplne inom a ovela primitivnejsom style. Roztomily nesika Emilien je zrazu uplny imbecil, ktory si 8 mesiacov nevsimne, ze jeho zena je tehotna. A popritom neustale niekam pada a o nieco zakopava. Daniel uz tiez nie je taky frajer a je skôr za chudaka, ale aspon nie je uplny debil. Komisar Gibert to uz prehana natolko, ze je skôr otravny ako zabavny. Zaporaci a pripad, ktory sa riesi nikdy neboli extra strhujuci, ale tentoraz su uplne nevyrazni. Proste pre zmenu nejaki cinania, ktori sa prezliekaju za Santov a vykradaju banky. Vztahy ustrednej dvojky s ich zenami uz tiez dost otravuju. Petra tu skoro vôbec nie je a Lilly to uz s tym buzerovanim Daniela prehana natolko, ze je na zabitie. Ked uz nefunguje humor a vztahy, tak to mohla zachranit aspon akcia. Ale ta tiez za vela nestoji. Klasicke autonahanacky tu prakticky vôbec nie su. Namiesto toho auto s velkymi kolesami zdemoluje par aut alebo sa nahanaju Santovia na korculiach. No a finale na snehu je uz uplne nudne. Mimo solidneho uvodu ma tu nezaujala proste ziadna akcia. Takze vysledkom je najhorsi diel a obrovske sklamanie z neho trochu napravila pozeratelna stvorka. Ale mozno by bolo najlepsie keby ostalo len pri dvoch skvelych dieloch. Na druhej strane to je stale lepsie ako katastrofalny remake jednotky. 4/10. ()

Beast odpad!

Film, ze kterého jsem po dlouhé době po prvních deseti minutách odešel - nestává se mi to příliš často... ()

JohnCZ

O poznání slabší než předchozí díly, ale pořád solidní komedie, která se tentokrát snaží víc rozesmát než napumpovat adrenalinem. A právě v tomto díle začínají tvůrci mírně přestřelovat, protože ne všechny momenty vtipné skutečně jsou a i po stránce děje se začíná vařit z vody. Úvodní "bondovské" titulky jsou ale parádní, stejně tak Stalloneho cameo. ()

villon17

Jako má Španělsko skvělý horory, tak má Francie skvělý komedie. Sice praštěný, na hlavu postavený, neuvěřitelně nekvalitní:D, ale je u toho taková pr...sranda, že mě to lákalo přidat týhle pakárně ještě malou hvězdičku... "ano, jedno kolo na dva policisty je opravdu málo"...:D ()

Marek1991

V kine to bol zážitok, ale naplno som si to vychutnal až neskôr. Scéna s taxíkom na lyžiarskom svahu a výskokom z helikoptéry na svah boli tie najlepšie so zimnou tematikou. Dodnes snívam, že niečo také zažijem. Ninjovia boli srandovní, tiež tá Číňanka. Hlavní hrdinovia opäť nesklamali. Séria taxi patrí medzi moje najobľúbenejšie a z tých francúzskych je určite vysoko. K päťhviezdičkovému hodnoteniu tomu veľa nechýba, možno viac takých zaujímavých scén, viac srandy. ()

corpsy

Mám rád francúzku sériu TAXI. Už trošku otrepané, ale stále ešte zábavné pokračovanie so skvelou úvodnou epizódkou so Slyom. ()

ConanVJ

Opět perfektní komedie, ve které na začátku pobaví i sám velký Sly. Ostatní je klasika, která dělá sérii sérií. Za mě 100% :) ()

mis-ko

V štvorke si Daniel na autíčko primontuje šnorchl aby sa mohol čľapkať vo vode, aj krídla aby mohol medzi oblakmi lietať voľne ako vták a to si ešte len užijeme srandy. Alebo nie?! ()

Praxis

Praštěné dílko z dílny mistra Luca Bessona. Prakticky celou dobu jsem se nudil a ani občasné forky mě nedokázaly uspokojit. Asi nejsem na takovýhle styl komedií, kdy komediálnost přechází do bláznivity, zvyklý. Ale jako oddech a výplach mozku po náročném týdnu je tohle jako dělané. ()

JJ.Gibson

Myslím, že tento film poměrně zklamal všechny příznivce série filmů Taxi. Prvních 10 minut sice slibuje úžasnou a vtipnou podívanou, jenomže odchodem Sylvestera Stalloneho ze scény, skončil i celý dobrý film. Skoro všechny vtipné situace jsou okopírované z předchozích dílů, tudíž postrádají originalitu a z Taxi 3 se stává zbytečné pokračování. ()

Džejkop

Víc než průměrné to být nemůže, protože je to už po třetí a v podstatě to samé. Kdo neviděl předešlé díly, jistě se bude hodně bavit, kdo je viděl, tak se taky nudit nebude. U taxi čtyři bych se ani nedivil, kdyby tenhle taxík uměl jezdit i po vodě, a za předpokladu, že by přišlo na díl pátý, bychom se třeba s Danielem a jeho autem mohli podívat i někam do mořských hlubin. ()

Orlau32

Koupila jsem si DVD s tímto filmem. Dokoukala jsem se. Ale abych řekla pravdu, vyhodila jsem u PNS opět 39,- Kč. Za pitomost je i tato suma dost velká. ()

gogos

Stale dobra komedie s dobrou hudbou a vynikajici naspeedovanosti. Ovsem, jak uz to tak byva u tretiho pokracovani, dialogy jsou o mnoho slabsi a dej je taky takovy...povrchni. Krasne zeny byly docela potalceny, presto sem se u filmu parkrat zasmal a dobre jsem se bavil. ()