Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

Heydina odpad!

Předchozí díly Kameňáku alespoň trochu pobavily, ale tohle už bylo přes čáru. Musím říct, že zde použité hlášky se snaží vtáhnout do moderní doby (viz narážky na facebook), nebo byly použité v minulých dílech. Obsazení herců mi nesedlo, absolutně to nemá s bývalým Kameňákem nic společného a co se týče reklam na všechno možný, těch tu pár bude. Bylo to jedno velké zklamání a nemohla jsem se zasmát ani při jednom jediným momentu, tudítž pro mě tento film nemůže dosáhnout v hodnocení víc než 1/10. ()

srolyma

Kameňák, synonymum pro nejhlubší dno českého filmu. Ale co to? Já se bavil. Maso žeru, takže vtip pochopím, tak čím to? Tak buď už senilním a začíná mě oslovovat méně sofistikovaná forma humoru nebo tomu pomohla změna režiséra. Ale třeba ten killbillovský závěr se přece vyloženě povedl. ()

Kostlivec01 odpad!

Totální kravina. Žádný humor nebo hlášky kterým bych se zasmál.A děj taky skoro absolutně oničem,tu 4 nemusely ani točit byla to ztráta času.0% ()

Blazis34

Po skvělé jedničce a dvojce, přišla průměrná trojka a konec Zdeňka Trošky. Ján Novák se ujal režírování a bohužel na pana Trošku nenavázal. Neříkám, že tam nebylo nic k zasmání, to zase semtam ano, ale jinak kvalita filmu i vtipů byla žalostná. A proto dávám jen jednu hvězdu - 25%. ()

Madhuri odpad!

Tak tohle je tedy průser... Obecně nejsem fandou filmů které se dočkají pokračování až po delší době ale budiž. Ale tohle ne...Už po 3 díle se Kameňák potácel ve stoce české kinematografie ale čtyřkou se snad propadl ještě níž. U předchozích dílů se stávalo že jste se přece jenom uchechtli nějakému vtípku nebo alespoň přinejmenším pousmáli- Ale nebojte, u 4 dílu tohle nehrozí! Největší průšvih jsou dle mě vtípky které jsou vypouštěny z úst dvou romských obyvatel,které se opravdu hrubě nevyvedly. Ostatní vtipy jsou buď řádně vousaté a nebo prostě nejsou vtipné vůbec. Samotné prostředí je taky katastrofální- perfektně modré nebe, do několika kilometrů zářící barvy baráků, a všechno tak strašně "vylepšené". To že se film nedrží ani třech předchozích (V třech předchozích dílech měl Khon syna ale ve 4 se z něj zázračně stala dcera) už ani zmiňovat nemusím. Myslím že prznit česká kina dalšími Kameňáky už není zapotřebí. ()

lobo87

Môj prvý Kameňák. Až doteraz sa mi tejto sérii podarilo vyhýbať, ale pri štvorke som si povedal, že to skúsim. Pozrieť sa to dalo. Aj keď so sebazaprením, ale dalo. Ale toto určite nie je cesta, akou by sa mala kultúra v našich krajinách uberať... 15% ()

blondboss

Ďalšia "troškovina" tentokrát bez Trošku. Paradoxne to bolo len o máličko lepšie ako tretie pokračovanie a zhruba na úrovni dvojky. Pár vtipov som totiž nepoznal a celkom pobavili. Ale aj tak celkovo tento koncept je zlý a je len škoda, že väčšina vtipov útočí na prvú signálnu každého diváka. Takže ani tento reštart už tak zlej série sa proste nepodaril. 20 % ()

ZHODNOTITEL odpad!

To je tak, když autor nemá vlastní nápad a tak začne kopírovat Trošku. V tomhle případě se mu to ještě ani nepovede. ()

carl.oesch

Kameňák (žádný) hodnotit nebudu. Ale odpad dávám všem těm zdejším intošům, zmrdům a vohnoutům, kteří se tady vyblejou, zaexhibují a myslí jak jsou světoví a prudce inteligentní, prostě klasická elita národa a přitom si ani neuvědomují, že tady prezentují svoji ubohost a malost, protože když o něčem vím, že to je s...a, tak to přece ani nesleduji, natož abych tady dvě odpoledne potil sáhodlouhé elaboráty. ()

Bakli odpad!

Je toho dost...Vtipy jsou tak random, že kdybyste mi pustili hodinovou montáž Izerových vtipů, tak jsem stokrát radši. Chceme zajebat joke o romech? Ok, přidáme dvě romské zbytečné vedlejší postavy. Blondýny? No problem. Ty vole o židech jsem dlouho neslyšel...Jak si přejete mylorde. Wait, oni fakt použili jako hlavní znělku: Drunken Sailor? O výkonech hereckých (že se musí aji předabovávat) a střihačských (shout out to videomaker) se nechcu vyjadřovat, prostě si nechci kazit den. Ale tak aspoň jste mi ukázali ňadra mladých (některých nezletilých kucky kuck) hereček, který bych musel složitě googlit ;) ()

J.Mayen odpad!

Kdyz uz si clovek mysli, ze uz to nemuze byt horsi, tak se podiva na Kamenak 4 a musi jenom sprasknout ruce nebo se vozrat. Jedinej komu to jeste jakz takz verim je Vaclav Vydra,ale ani to bohuzel nestaci na jedinou hvezdu. ()

JHappy

Čekal jsem katastrofu podle hodnocení, ale ta se zas tak úplně nedostavila. Super film to není, ale na kvalitu českých filmů a to že se jde člověk jen zasmát se to jednou vidět dá. Odpad jak tu většina hodnotí si představuji jinak. Za mě **, já jsem se u filmu několikrát zasmál stejně jako celé kino. ()

oli9 odpad!

Film jsem neviděl ani se na něj nehodlám nikdy podívat. Beru to jako absolutní ztrátu času. Viděl jsem trailer a to mi stačí, myslel jsem ,že větší hnůj už nejde udělat. Nehodlám se o tom přesvědčovat, zdejší reakce mi stačí ()

MTA odpad!

Myslel jsem, že na úroveň Babovřesků už nic neklesne... A ono ejhle, po půl roce se do kin dostal tenhle nicneříkající snímek. 0% ()