Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

VanBradley89 odpad!

Žádná překvapení. První tři díly sice taky nejsou žádnej zázrak, ale každý z nich měl třeba i jeden vtip, který byl slušný. Tady ne. Absolutní dno. ()

maniacxl odpad!

Nejsmutnější na tom všem je, že si tuhle píčovinu tvůrci mohli dovolit, protože věděli, že český národ nezklame a vesele si to naštráduje do kina. Za tohle by zaplatil jen opravdový blázen. Byl právě pronesený dialog vtipem, který mu nedošel,nebo o co vlastně šlo.Troška je velkej moula a filmovej ignorant,ale tohle je ještě o level horší,než jeho předchozí tři Kameňáci. "Od čeho máš zapatlanej ten monitor? Vstávej, je snídaně." - Asi takhle to vypadalo celou dobu. Herce bych vyhostil jen za to, že se zúčastnili. Ale pravda, pak by nám tu už žádní "herci" nezbyli. Tohle je jednoduše ten největší odpad české kinematografie a já se jen modlím, aby to neviděl nikdo ze zahraničí...Pokud ano, tak bych se nedivil, kdyby na nás někdo shodil atomovou bombu....Tak hezkou zábavu kamarádi.Já si raděj pustím cihlu na palec,to bude zážitek o 1000% větší!!!!! ()

Martanecek007 odpad!

Pokud někdo tvrdí už o jedničce, že se mu film nelíbí a že humor je na velice nízké úrovni a vysoké úrovni trapnosti, tak ať si tenhle (doufejme, že poslední) díl série Kameňáků ani nepouští... Ač se na Kameňák (jedničku, dvojku; i tu trojku skousnu) čas od času ráda podívám a nějaké té hlášce, tomu povedenému kameňáku se ráda zasměju, tady jsem neskončila s úsměvem na tváři, nýbrž se znechuceným výrazem ve tváři. Trapné, trapné. Když pominu, že děj tu vlastně není pořádně žádný, tudíž člověka nemá co chytit, tak ani na "vtipech" se zde stavit nedá. Výběr vtipů je příšerný. Kameňáky mám ráda a tady mi možná cukly koutky úst něčím jako smíchem asi tak 3x za celý film. Očividně se tu hodně sázelo na velká herecká jména, ale ty tenhle zbytečný snímek opravdu nezachránila. Když to shrnu jednou větou - Zbytečné "cosi", co si hraje na komedii, ale nic než trapné vtipy nenabízí a rozhodně nestojí za vidění (mně to za vidění stálo jen proto, abych mohla opravdu posoudit tu nulovou hodnotu v české kinematografii tímto komentářem a mým hodnocením odpad!). ()

rasto87 odpad!

Zbytočná časť s trápnym humorom, teda ak tam nejaký vôbec aj bol. To čo Kameňák robilo výnimočným aspoň v prvých častiach úplne vymizlo. ()

Marty_cz

Pokud od filmu očekáváte pouze převyprávění ohraných vtipů, které jste slyšeli už tisíckrát a neřídíte se příslovím ,,Opakovaný vtip není vtipem“ , tak je tenhle film přesně pro vás. I když jsem občas přistihl sám sebe, jak se směji, ale bohužel nevím, jestli to bylo nad „komičností“ a nebo stupiditou filmu. ()

martins

Jedna hvězdička jen za pěkné kočky(bývalá reportérka TV Nova Krausová a mladá hvězdička Markéta Micková), jinak totální blbost, tři pokusy nestačily tak přišla 4, hlavně Jirka Pomeje jako výrobce trávy fakt mimo, vtipy vyčpělé, nuda, nuda, nuda.. ()

stolista odpad!

Nějak sem nepochopil přínos tohodle díla pro kinematografii..Vtipy sem tam neznal asi dva, ostatní byly starý, trapný, o nějakým herectví se tu nedá ani mluvit. Vo ničem. Podle předpokladu ()

Lex Luthor

Lepší, než jsem čekal, horší, než jsem se obával, ale pár slušných momentů, kdy jsem se zasmál, tam bylo. Jinak přehlídka otřepaných fórů a hlášek, co každý milionkrát slyšel. Navíc evidentně studnice nápadů Facebook. ()

PamelaJJK

První díl se mi líbil, druhý už méně, třetí jsem ani neviděl a čtvrtý? Odpad! Během filmu jsem se zasmál 2x. Jinak trapas a nuda. Ještě, že to utrpení netrvá ani hodinu a půl. Díky bohu. Proč jsem tedy dal tu jednu hvězdu??? Z několika důvodů. 1. za krásu a půvab většiny ženského obsazení, 2. za účinkování Walda Gangu, 3. za účinkování litvínovského podnikatele J. M. Siebera (jj, jsem patriot - J. M. S. je od nás) a za 4. za závěrečnou parodii na zombie horrory, které mám rád... Jinak je to fakt průšvih nejhrubšího zrna... ()

Aeres odpad!

Je vidět, že žezlo značky "Kameňák" dříme nový režisér v rukách stejně dobře, jako Troška. ()

Vasyl

Je smutný, že u každýho ze 3 dílů Simpsonových, na který jsem se díval po tomhle skvostu, jsem se zasmál daleko víc. Hvězda za hezký holky a billboard s reklamou na Babovřesky 7. Ale těch zbytečných "herců" navíc co tam bylo...no fuj, tam snad chyběla jenom za vesmířanka Kratochvílová. ()