Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

Tashi odpad!

Proč? Proč Češi milují tenhle typ humoru? Ubohé vtipy, žádný děj, žádné zvraty, zesměšňování, pár idiotských fórků na Romy a Vietnamce,... příšerný. A k tomu opět pár vtípků, ze kterých jsem 90 procent slyšel už na základní škole. ()

Romeroo

Že já si pokoj nedám a chci ten odpad vyzkoušet na vlastní nervovou soustavu. Za tři povedené vtipy, které jsem neznal a za Jolanu tomu dám aspoň hvězdu, stejně jí tady dalších deset přebije zcela zaslouženě odpadem... ()

kaktusacek13

Když dávám jednu hvězdičku, tak jen proto, že jsem se asi jednou zasmála. Absolutní hrůza. Původní Kameňáky mám ráda a myslím, že jsou místy docela vtipné. Jistěže to není žádný vrchol umění, ale mně je to stokrát sympatičtější než jiné tzv. komedie, které se v tomto státě tvoří čím dál horší. Zvláštní, že lidé kydají na Trošku hnůj a přitom byly Babovřesky nejnavštěvovanějším filmem loňského roku. Proč asi? (každý ať si odpoví jak umí) Kameňák 4 nemá s předchozími díly nic společného (nejen proto, že už u toho nebyl Troška). Jde v podstatě jen o to představit obyvatele Kameňákova jako naprosté zhulence a sexuální maniaky. Nic od toho nečekejte a pokud si nechcete zkazit dojem z prvních třech dílů, tak na to radši ani nekoukejte. Není to vhodné pro děti. ()

kubilov

"KURŇA!!!" Příběhy z Kameňákova mi nikdy nepřišly jako to úplně nejhorší, co u nás kdy vzniklo, zejména také kvůli tomu, že i když je to ve své podstatě nesmyslná ptákovina, tak několika vtipům jsem se vždycky zasmál. Zde to jsou výtečné homofóbní scénky s cikány a hlavně teda bilboard na Troškovy sedmé Babovřesky, to mě hodně bavilo. ()

helrohir odpad!

Ak by som mal zachádzať do úplných detailov, tak je nutné priznať, že je to o kúsok znesiteľnejšie ako tretí kameňák, ale aj tak tomu bez váhania musím napariť "odpad", keďže z úplného dna komediálneho žánru sa táto séria už viac neodlepí. ()

Karlos1893

Nezlobte se na mě, ale to hodnocení je naprosto nesmyslný a zaujatý, podle mě to většina ani neviděla. Já jsem se dobře bavil. ()

MartinTerran

Velmi příjemná komedie, která dost kvalitou připomíná díl první. Jakýsi příběh se tu také odehrává, ale jde ti hlavně o vtipy a těch je tu dost, u některých jsem se jen usmál, ale najde se i pár opravdových kameňáků. Jsem rád, že se tvůrci nebáli dělat srandu i z Cigánů. Celkové spojení vtipů a příběhu dobře funguje a jsem byl naprosto spokojen, rozhodně silnější 3*. Hodnocení: 68/100. ()

Ivoman

S velkým odstupem od premiéry a s velkou neochotou se na to dívat, když to nenatočil Troška. Opak byl pravdou. Jedná se o velice povedené pokračování, i když je znát, že režisér tlačí na pilu víc než Troška, je poznat, že po půlce filmu to (naštěstí jen) na asi 10-15 minut vypadá, že najednou bude chtít být vyprávěn příběh, je znát, že Pomeje nikdy nebyl a nebude herec, je znát hodně věcí, ale vzhledem k tomu, že jsem se smál i u toho, když jsem některé scény vykládal někomu, kdo to neviděl a vzhledem k tomu, že na ČSFD je Kameňák odsouzen k záhubě vždy, i kdyby ho natočil Spileberg, tak dávám 5 hvězdiček a stojím si za nimi !!! Jo a málem jsem zapomněl na konec, který byl parodií na Kill Bill ... Skvělá volba, skvěle natočeno a jen bych chtěl doporučit pro Kameňák 5 (doufám, už jen pro ty zdejší nenávistné komentáře přes kopírák, že vznikne), že takových parodií na americké filmy, by tam mělo být víc. Jo a schválně na ty, který tady mají na ČSFD největší oblíbenosti, protože to kdyby se povedlo, tak by v této republice, praskla hodně lidem cévka tam kde myslí, z 99% by jim prasknul hemeroid u prd.le ! ()

Vykuk

Jedna hvězda za to, že je to aspoň občas svým trapným způsobem vtipné, furt lepší než dementní baboskřeky. ()

Fajt odpad!

Zoufalý podprůměr. Typická ukázka zájmů a počinů naší dnešní mládeže a režizérova bezradnost s ukončením filmu. 80% vtipů a slovních hříček použitých ve všech čtyřech dílech je vydolováno z Humoristických listů, Dikobrazu a jiných časopisů, vydávaných před drahnými lety. ()

64B odpad!

Klasická česká kok*tinka, na který byl dobrej akorát první díl. Češi prostě točí braky, hlavně že z toho vyšulí pár stovek. Příběh totálně o ničem a Pomeje jako nějakej rastahulič k poblit*. ()

MillaJ odpad!

Párkrát jsem se zasmála, to ano, ale hodnotím odpadem! a to z důvodu, že mě to vůbec neoslnilo a na konci filmu jsem si řekla prostě kravina, 4 díl zbytečný. Škoda no..... někdo hodnotí 5* někdo zase takhle.... 100 lidí, 100 chutí ;-) ()

Alex696 odpad!

Tak toto bolo to najhoršie dielo zo všetkých kameňákov. Akosi došla inšpirácia. Chýbalo tomu asi všetko, to čo bolo v predchádzajúcich dieloch. Mám pocit, že režisér mal prestať v najlepšom, lebo toto čo stvoril je skutočne odpad. ()