Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

xisp

Těžké zklamání, a to jsem od toho moc nečekal. Navzdory obecné místní kritice mám pozitivní hodnocení původních dílů, ale tohle se nepovedlo. Takže Kameňák jednička za pět hvězd, dvojka za čtyři hvězdy, trojka za tři, ale čtverka s těží za jednu a to jen z nostalgie po původních dílech. ()

kacenkin

Je sranda vidět jak místní "znalci" machrují, kdo více film pomluví a sepsuje. Přitom je to koukatelná kravinka a zasmál jsem se ..... no je vidět, že intelektuálové se tu promenádují jak za války :) ()

goldvise odpad!

Děkuji hasičům za natočení tohoto klenotu. Děkuji sportovcům, děkuji železničářům, pekařům, a v neposlední řadě děkuji bohu že všechny náležitě osvítil, a děkuji pravdě a lásce, že stvořila pravdoláskaře. Dále děkuji lži a nenávisti, že stvořila pomeje. Děkuji pomejím. Děkuji hvězdnému komparsu a děkuji nově, za statečnost, když se rozhodla toto odvysílat. Děkuji všem, kteří toto shlédli až do konce. Děkuji Tarantinovi jenž dal tvůrcům inspiraci. Děkuji holubům, kteří poserou každého, jenž by jen pomyslel natočit pětku. ()

lazyman odpad!

Naprosto zbytečně natočený film, u kterého není žádný děj a humor je také zoufalý. Ani mě nepřekvapuje, že spousta herců, z původní trilogie, v této dotáčce ani nechtěla hrát (hráli pouze ti, co musí splácet hypotéky a úvěry) a pan Troška se ani nepodílel na scénáři, natož na režii a proto by tento film neměl být s jeho jménem vůbec spojován. Shlédnutí považuji za naprosto ztracený čas a hodnocení "odpad" je zcela odpovídající kvalitě tohoto filmu. ()

gustaw odpad!

se nedivim ze baba kropáčková umřela čtvrt hodiny po odvysílání v tv, já chtěl umřít po 10ti minutach ()

mikinko51 odpad!

Skrátka - väčšiu blbosť som už dávno nevidel. Kým u predchádzajúcich troch častí sa človek aspoň občas zobudil na viac či menej podarenom otrepanom vtipe, toto je už úplné bahno. Vydržal som u toho necelých 50 minút - 50 minút hrôzy. Kto má rád svoje zdravie a nemá uplne "vyblitej" mozog, tak sa tomuto filmu radšej oblúkom vyhnite. P.S. Že tam hrajú kdejaí céčkoví herci ako Morávková, Bendová, Laufer, .... to ešte beriem. ()

Zrzavakocka odpad!

20 687 shlédnutí na youtube a z toho 44 plusů a 9 mínus no tak vám nevím, ale dle mého tohle se opravdu nepovedlo !!!!!! ()

Agross odpad!

Věděl jsem, že to bude debilita, ale až taková ??? Herci vzali film jen z jednoho důvodu a to jsou peníze (jejich herecké výkony to jen potvrzují). Ani jednou jsem se nezasmál sto let staré vtipy a celkově to vypadá, jak kdyby se parta ochlastů z hospody rozhodla, že udělá film. Amatérské, no prostě ubohost !!! Tohle se snad nemohlo nikomu líbit ( nikoho takového neznám). Nejhorší z kameňáků. Hodnocení 19 procent neodpovídá. Spíš tak 10, ale je to jen můj názor. ()

JBBerethor

Co se týče tohoto filmu tak první tří díly se ještě dali snést, měli v sobě tu špetku humoru a koneckonců Troška v té době měl možnost natočit dobrou českou komedii. Kameňák 4 pro mě představuje zoufalství a vyvolává ve mě pocit že režisér nemá vlastní fantazii a smysl pro humor, když všechny vtipy jsou známé ze sociálních stránek ještě dříve než byl vůbec Kameňák 4 natočený. Děj nudný, pro mě katastrofa. Snad jen snaha a dobré postavení se cení. 1 star ()

AlexDry

Nevěděl jsem ani čemu se mám smát, jestli starým vtipům nebo blbosti toho filmu. Ale občas jsem se i bavil a musím říct, že to není zas tak strašný film. Zvuk- hraje tam jedna melodie pořád a pořád dokola 3/10. Efekty tam nejsou skoro žádné 1/10. A příběh tam není skoro žádný, celý film je jen 20 vtipů seřazených za sebou aby to trochu dávalo smysl 4/10. Na tento film se dívejte jen na vlastní nebezpečí :), ale jestli máte rádi tento tip filmu klidně se na něj podívejte. ()

huhuhu783 odpad!

Původně sem tomu dal jednu hvězdu,ale když sem to nechtěně viděl ještě jednou v TV,taxem to musel změnit na odpad. Myslím,že kdyby se ti herci co tam hrajou sešli jen tak a měli tu hodinu a půl jen tak sami improvizovat bez scénáře,tak by to bylo smysluplnější než tento naprostej kýč. ()

klabator odpad!

Na předchozí díly kameňáku se ještě jakž takž dívat dalo, ovšem to neplatí u tohoto filmu. Celou dobu jsem čekal kdy konečně "vyběhne" ten vtip, nebo se alespoň ukáže pointa filmu, ovšem marně. Hnusná sračka bez špetky kvalitního humoru. ODPAD! ()

Iwysek

Komedie od Zdeňka Trošky mám docela ráda, tak jsem dala šanci i pokračování komedie - i když režírované Janem Novákem. Bohužel tato "komedie" mě naprosto zklamala. Hvězdičku má za těch pár scén, u kterých jsem se zasmála. ()