Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

+sfinx+

Tady se někdo pokusil stvořit film tak, že posbíral pár vtipů s naházel je za sebe - tak vznikl scénář. Ten zbytek je chabá vzpomínka na už tak dost hrozné předchozí díly. Tahle kráva byla už od začátku velmi hubená, takže ždímat z ní už čtvrtý díl je velmi zoufalé. Asi dám tu jednu hvězdu za některé vtipy, které mne pobavily .. cikáni (nevím proč ale snad nadabovaní?!) a za pár lepších scének (Kill Bill), které bych ale napočítal na prstech ruky děcka, co si hrálo s pyrotechnikou. ()

Tevez odpad!

Absolutně, totálně zpackaný film. Předchozí díly byly docela fajn, ale tenhle nemá žádný vtip, díky kterému se do kina chodí. ()

SrHodaszJihu

panečku to je ale blbost... kameňák 1-3 byl založenej na vtipech což samo o sobě fungovalo tak-tak, ale tenhle film je založenej na špatnejch vtipech.. začínám mít chuť si pustit zprávy na nově, nebo něco horšího ()

Hofo22 odpad!

Toto nikdy nemalo vzniknúť!!! Aj ked Troškove filmy nemajú až tak velkú kvalitu tu sa ukazuje že bez neho nemajú žiadnu! Absolútne zbytočné pokračovanie bez deja a bez kúska dobrého humoru. ()

Jendix odpad!

Největší nesmysl který jsme v roce 2013 viděli. Nejen že to v podstatě nenavazuje na původní Kameňáky, ale hlavně ten film nemá absolutně žádnej děj, jen zfilmování pár částečně trapnejch vtipů. Navíc naprosto chybý nějaké ukončení nebo závěr filmu. Už jenom z ekonomickýho pohledu nechápu jak do takovýho odpadu někdo invenstoval peníze a schválil takovýto výsledek. ()

jiri.uk

Na to jaký chujoviny se dnes točí, tenhle film ušel a občas jsem se i zasmál, takže hodnotit to jako odpad určitě nelze. Samozřejmě že ten, kdo čekal od tohoto filmu kdoví jakou hloubku a inteligenci byl hodně zklamán, kdo nic nečeká a vezme film s nadsázkou a nadhledem, ten musí hodnotit alespoň dvěma hvězdama. Já dávám 3... ()

garlick odpad!

20 minut viděno, a tedy už doufám nikdy, nikdy, prosím nikdy více nespatřím další tvorbu tohoto pa-druhu "humoru". Pan Novák se tím klasifikoval mezi další režisérské Trosky. No pokud vznikne ještě šutrové veledílo s pořadovým číslem 5, budu se schovávat i před plakáty. Prostě film pro skupiny lidí nizké inteligence. Já osobně bych byl schopen tuhle kolosální pičovinu zhlédnout celou snad jen jako kvadruplegik, vřele nedoporučuji. ()

Nanuk1

Kvalitne som sa zasmial asi 3 krát hlavne na suchých vtipoch, tie boli výborne podané. Na predošlé diely sa absolútne nechytá, herecké výkony podpriemerné, vtipy až na 3 alebo 4 úplne o ničom. Na týchto troch som sa smial a padal do kolien, no ostatné 0 bodov. ()

HectorHagman odpad!

Bohužel sem se zučástnil vejkendový pařby kde tohle proběhlo a ani pět piv před projekcí a pět během filmu to neučiní zábavou.........pouze fór s cikánama a prasetem byl ftipnej ()

nogi

oh come on, prostě Kameňák, několik vážně povedených scén... a spousta vaty... ale narážka na Babovřesky... like ;) :D :D ()

Vodin

Čekal jsem , že když to bude režírovat pan Novák , bude to třeba o něčem jiným , ale nedočkal jsem se, stále stejně trapné vtipy jako u předchozí trilogie a co to vlastně mělo říkat ten příběh??? hlavně už se na to vyser... už toho bylo až kam. Už se těším až bude Kameňák 10 a všichni se poženou do kina jak praštěný, aby si poslechli ty trapný hlášky dál a dál. 15 % ()

marunkahen odpad!

Bylo to hrozné. Film neměl děj a žádnou zápletku či zápletky. Používaly se tam hlášky ze sociálních sítí, které vymysleli jejich uživatelé. Nikdy se na to už nepodívám. ()

neowhiterabbit

K této tradiční české komedii není téměř co dodat, snad jen, že zahrané vtipy opět ušly, ale nic víc - neohromily. Konec se mi nelíbil, ikdyž jsem to dokoukal bez sebemenšího odporu. Ale znovu si to pustím....pardon....max. přepnu, až to bude( předpokládám) v TV. Styl Trošky přes jeho absenci zachován byl, a to dost identicky, herecké výkony dobré, Alice Bendová je kočka jak má být včetně D.Morávkové, ikdyž ta tu hraje takovou .....vtěrku :-). B.Klepl nezklamal, ale vlastně ani ostatní herci. Rozhodně bych to nešel zkouknout do kina...... ()