Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

Marwin3D

Podle hodnocení jsem teda čekal mnohem větší tragédii.. ale oni tady propadly všechny Kameňáky.. sice nechápu proč.. ale budiž.. chtěl jsem dát 2*.. ale za tu parodii na Kill Billa na konci dávám 2,5*.. :o) ()

Calabria

Asi 3 vtipy mi přišli k smíchu jinak naprostá katastrofa. Už to nikdy nechcu vidět. Ani to nedávalo hlavu a patu. Myslím si, že pustit se do toho byla chyba ()

Onanista

nandavám jednu hvězdu za kohnův vtípek ve vezení že není doma a za to, že se v tom objevil Walda gang ... jinak čistých 88 minut nudy a trapnosti ()

pepkohc

Musím priznať že som sa celkom tešil na nové staré vtipy podané v scénkach zo života. A to som aj dostal. Nič viac nič menej. Je síce lepšia ako Kameňák 3 ale ďaleko zaostáva za 1 a 2. Ale pár krát som sa zasmial..... ()

ptaak odpad!

Neskutečně trapná záležitost, nedivím se, že v tom nikdo nechtěl hrát a naopak divím se, že Vydra atd klesli na tuto úroveň. Lituji, že jsem se na to podíval. Koneckonců není se čemu divit, když i Troška to odmítl režírovat. Jediní úsměvní byli romové... ()

mafianis

čo sa týka momedialnych situácii, hlášok je to skvelé...človek sa na tom zasmeje, pobaví, odreaguje, zabudne na každodenné problemy v práci, v škole alebo v rodinnom prostredí. Ale po dejovej stránke ide o stupidný príbeh a možno aj zbytočné pokračovanie. Ale ja som sa v kine aj so spolužiakmi pobavil a určite nebanujem že som zaplatil za ten lístok..lepšie ako byť v škole a drviť sa Sociologiu ()

LH97 odpad!

I přes mizerná hodnocení minulých filmů jsem byl spíše příznivcem Kameňáků. Ale tímto dílem film totálně pohřbili. Má to být komedie, ale komické to rozhodně není. Každou chvíli zní nějaký vtip, který bohužel nezapadá do děje a není vtipný. Absolutní pohřbení dobrých vtipů. Jestli někoho napadne natočit díl pátý, bude ten dotyčný zřejmě totální zoufalec. ()

Weexrylo odpad!

Pokud jste fanda relativně kvalitní kinematografie a z jakýchkoliv důvodů váháte nad sebevraždou, tohle je pro Vás jasná volba. A pokud neváháte, po tomhle možná budete. ()

Swanny odpad!

Hrůza. Po třech hrozných dílech je tenhle nejhorší vážně odpad. V ostatních dílech jsem alespoň někdy našel tu humornou scénu ale tady se najít asi nedá. Všechny používané vtipy jsou z internetu nebo od dětí z prvního stupně ze základní školy. Docela bych chtěl vidět co by se dělo kdyby tomu někdo hodil dabingu do Angličtiny. ( nebo radši ne.) ()

mikla

Velmi dlho som váhal nad tým aké hodnotenie si tento film zaslúži. Je pravda že je to iné ako predchádzajúce diely, ale filmu zase naopak nechýba humor a príjemná atmosféra Kamenákova aj zo starou známou úvodnou pesničkou. Chýba manželka Václava Vydru, ktoá s neznámych príčin odmietla nakrúcanie tohoto filmu- a možno sa už necchela tohoto projektu ani zúčastnovať. No ale čo je asi najvačšim problémom tohoto filmu, je asi to že film nemá takmer žiadny záver...ale možno sa tým pádom tvorcovia pustia aj do nakrúcania paťky....... ()

Antivirusak odpad!

Skutočne som sa snažil tento film (do)pozerať, ale nedokázal som pozrieť ani 5 minút vkuse. Sto rokov staré pseudovtípky a a neexistujúce herecké výkony tento film pochovávajú veľmi, veľmi hlboko. ()

AndreiRanger odpad!

Když dva dělají totéž, není to totéž aneb jak "vydělat" a nezapotit se. Vezměte profláknuté jméno povedené komedie, přidejte 16 dní natáčení a vše zalijte 25 miliony korun. Ihned po stažení z plotny vpusťte do kin. Žízniví diváci, doufající v pokračování trilogie ve stejném duchu budou sice velice zklamaní, ale za lístek už zaplati - tak co. Hodnotit cokoliv od hereckých výkonů po volbu vtipů včetně je naprosto zbytečné. Jediné co stojí za zvážení, je přejmenování filmu z Kameňák 4 na " Čteme vtipy s Jánem Novákem" ()

r3musko

Neuveriteľná kadencia vtipov, bohužiaľ kvantita neznamená kvalita. Približne jeden z dvadsiatich vtipov je aspoň úsmevný, ale čo z toho, keď celkový dojem kazia jednotlivé scény, ktoré po sebe nadväzujú bez zjavnej súvislosti. ()

nelde odpad!

Je vidět, že vtipy už jsou trochu přebrané. Navíc leckterý není pořádně vypointovaný. A sbírce těchto trapných pokusů chybí nápad a režie. Zlatý Troška. ()