Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

mikinhoo odpad!

Hnus...!!!! Někdo vzal do ruky knihu vtipů, ve které nalezneme veškerý ohraný, 1000x řečený vtipy, kterým již nelze se smát a všechno to spojil a sestrojil scénář. Vůbec mě nenapadá, co bych měl o tomto říct hezkého, pozitivního a nebo aspoň neutrálního. Ne! Minulý tři díly jsou balzám na duši. ()

honajz2 odpad!

A sakra. Troška už se na kameňák vykašlal a místo toho si to vzal na starost nějaký Ján. A u tohohle filmu se skutečně zasmějete: Nejlepší scéna byla, jak tam byly ty divné řádky a názvy herců. To byla sranda! Jak já jsem se bavil! Troška už se na pohřeb Kameňáku nechtěl dívat a odešel točit Babovřesky. I zde máme pár herců, kteří se do Bohnic již nevešli (třeba Václav Upír Krejčí). A když se na to podíváte, tak vám dojde jedna věc: Přišli jste o 88 min. života! (jestli jste to vydrželi) P.S. Obdivuju ty, kteří to vydrželi do konce. Smekám! ()

Hennes

Všichni tu sází odpad, ale já to neudělám. Šel jsem do kina se odreagovat a to se povedlo. Ač se jednalo o většinu vtipů, které jsou notoricky známé, nijak mě to nesrazilo. Takové Babovřesky jsou totální pitomina. Možná, že tím, že to dělal někdo jiný než Troška, je to malá změna. Není to film, který si asi ještě někdy pustím, ale znám větší kraviny, které se tváří jako hodnotné dílo pro náročného diváka. Tohle má účel pobavit a sem tam se to povedlo. I když ten konec, si mohli autoři odpustit. ()

Martin741 odpad!

Vazeni pratele, ano! Jednak takto znie nazov filmu Dusana Kleina z roku 1989, a jednak takto zacinam aj ja svoj komentar. Absolutne dno ceskej kinematografie -presne to totiz predstavuje Kamenak 4 - a je tuna v plnej nadhere a krase. Tam, kde skoncil treti diel Kamenaka Zdenka Trosku, tam zacina 4 -ka. A ono je to fakt utrpenie, a nie film. Vtipy na seba absolutne nenadvazuju, su stare asi 10 rokov, no a sceny uz toboz nie, prehliadka starych tvari /pre mna sereblity/ je tiez viac na skodu nez na uzitok. Rezia je katastrofalna, scenar deravy ako reseto : absolutne dno kinematografie. 0 % ()

zbyshek

Všechny 3 předešlé díly mám hodně rád. Beru to jako takovou českou klasiku. Zdeňka Trošku sice moc nemusím, ale Kameňák jsem bral, jako jeho nejpovedenější dílo. Myslím, že i Troška musí být překvapen a určitě i pěkně nas*anej, když viděl tuhle slátaninu plnou sto let starých, trapných fórů, které rozesmějí tak děti na úrovni prvního stupně základních škol. Kazí to akorát pověst, i když ne úplně úspěšných dílů tady na csfd. Já je beru jako úspěšné, a proto jsem velice zklamán. ()

rakovnik

Víme, co od tohoto "filmu" čekat, od toho je to již čtvrté pokračování. Příběh sice chybí, humor by člověk pohledal, laciné vtípky už nefungují, obzvláště, jsou-li dokonce zopakované. Nicméně, několik vtipů bylo i k zasmání, ačkoli mě nejvíce pobavil plakát "Babovřesky 7". Mnohé scény nebyly dovedeny do pointy a vulgarity i syrová erotika podle mě do obyčejné komedie nepatří. Zajímavá je asi nejvíce plejáda herců, kteří se objevují i v drobných rolích. ()

M.i.k.e

první Kameňák,který jsem viděl celý a k mému překvapení nemůžu říct,že by mě nas.al,nebo snad dokonce urazil.Co víc,párkrát sem se opravdu zasmál,byť to bylo díky otřepaným,ale vyzkoušeným fórům.Trefovat se do filmu postaveného na vtipech je strašně snadné,ale i když to stále není žádná velká slává,pořád to není úplné dno české tvůrčí demence jako Babovřesky...40% ()

Jonash87 odpad!

Druhej kameňák, co jsem viděl, ale zde dokonce v plné délce, jedničku jsem vypnul po 10 minutách. A když už ten film zhlédnu celej, tak nemůžu dát odpad... ()

Wiikii odpad!

Kdyby jste se na tento snímek dívali při silných depresích, tak by jste zjistili, že život je vlastně krásnej a tenhle film naopak muka. .... HODNOCENÍ: Odpad! ()

Nach odpad!

Troškovy Kameňáky rozhodně nejsou dokonalé a trojku beru pomalu odpadově, ale až po Kameňáku 4 režiséra Jána Nováka vidím, že i ty braky umí Troška celkem řemeslně natočit a i se u nich člověk občas uchechtne. To Kameňák 4 je na tom řemeslnou kvalitou hůře, než reklama na vložky pemprs a to i v ní se člověk více zasměje, než zde, filmu, který má být údajně složený z vtipů. 15% ()

bourec odpad!

Všechny tři předchozí filmy jsem bohužel hlavně ze zvědavosti viděl,ale čtyřka je už za hranicí.Jestli někdo chce vidět smradlavou žumpu českýho filmu,českejch autorů a českýho nováckýho herectví,protože tyhle antiherci se v jiný tv moc nepohybujou,tv nova totiž jako herce zaměstná kdejakýho kokota a pičku,tak film přesně pro něj.Děs,jak nevkusný může něco bejt.0%. ()

Streeper odpad!

88 minut bylo pro mě mučení! Komedie, u které jsem se ani jednou nezasmála. Přišlo mi to trapné a vážně mi nejde do hlavy, proč muselo vzniknout další pokračování?! ()

Rodriguez

Ročně jde u nás do kin 35-40 filmů. Bohužel vynikajících je z nich pouze 5-10 kousků! Zbytek se pak řadí do brakové skupiny, po které neštěkne ani pes. Nikterak tomu není ani u "Kameňáku 4". Musím ale uznat, že čtvrté pokračování je daleko svižnější než předešlá trilogie, která se "zaškatulkovala" do modrého pramene. Největší zklamání a křeč do očí mě ubíjela při pohledu na "talentované" školáky! Jinak bych dal o hvězdu navíc! Takhle jen 45%. ()

Cheeter odpad!

Moje vyčerpanost v posledních dnech padla poměrně nízko a tak jsem sebou flákl na postel a koukal, co je kde v bedně. Narazil jsem na čtvrtý Kameňák a už jsem tam tak nějak zůstal. Nikdy jsem si nemyslel, že bych se na něj podíval, už třetí díl byl hodně slabý. Ale stalo se. A kvalita je opravdu ty tam. ()

zette odpad!

Novy reziser novodobych ceskych "Star wars" krome horsiho technickeho zpracovani neprinesl vubec nic. Clovek ma u kazdeho vtipu pocit, ze uz ho nekdy slysel. Herce radeji netreba hodnotit... Pokud film vydelava, asi neni treba nic menit, je to ale cire zoufalstvi. ()