Objevte tajemství nejlepších a nejvtipnějších supertajných agentů světa: Skippera, Kowalskiho, Rica a Vojína. Jsou to nejen veselí a povedení ptáčci, jsou i nejvýkonnější úderná jednotka tajných agentů. Jsou připravení kdykoliv a kdekoliv zasáhnout i při sebemenším ohrožení světa. Skipper je odvážným vůdcem, který nikdy nenechá parťáka ve štychu. Kowalski představuje mozek týmu s fotografickou pamětí a dokonalými znalostmi čehokoli. Rico je neřízená střela, bomba se zapáleným doutnákem. A Vojín? Ten je tak trochu podceňovaným nejmladším členem party, ale právě on věří, že společně dokážou i nemožné. A kdo je jejich hlavním protivníkem a největším padouchem? Nebezpečí se objeví v podobě doktora Octaviuse Brinea, výstředního génia a velice úspěšného vědce. Jak už to tak u zlosynů tohoto typu bývá, má za sebou strašlivou tajemnou minulost a hodně nesnáší všechny tučňáky. Navíc je to chobotnice, takže je padouchem opravdu dostatečně slizkým. Boj statečných tučňáků s Octaviusem je nelítostný, krutý a bez pravidel a díky tomu si ho taky všichni zúčastnění náramně užívají. A aby toho nebylo málo, naše špičková jednotka se setká s tajnou organizací Severák. Což je další elitní mezidruhová jednotka zaměřená na pomoc všem tvorům, kteří si sami nepomůžou. A tak naši tučňáci mají co dělat nejen s Octaviusem ale i s konkurenční agentskou partou. (Cinemart)

nignignigga

No tak tohle mě hodně zamrzelo. Co se týče animace, tak je velice pěkná, ale jinak nic moc. "Velitel" pablb, jeden mentál další podceňovanej vojín a ten poslední je takovej nevýraznej. Tak něják mě nenapadá co bych k tomu napsal. Jenom, že to bylo opravdu zklamání a nuda. Zase abych nebyl zas tak přísný, tak ten konec byl celkem milý, takže ty 3 hvězdičky si myslim, že jsou OK. ()

Stamkos91

Překvapivě sjem se bavil u téhle animované paráde.. každopáně film je myslím určený pro mladší generace jenže těch hlášek je tam fakt hodně a často i mě došly až po nějaké době.. třeba 2 hlášky v jedné větě a to nevím jak si s tímhle poradili mladší fanoušci ()

hanzikk

Bohužel už to není to co to bývalo. Ve snaze udělat z toho špici se humor stal sušším a hodně moc komplikovanějším. Tučňáky znám jako velice vtipné ve své jednoduchosti, což se zde říci už nedá no. Na druhou stranu to není zase špatné a celkem shlédnutelné. ()

MerryellaB

Dobrá zábava pro děti a (dle mého názoru) i pro dospělé, ať už se chcete bavit šílenostmi tučňáků nebo jenom poslouchat hlas Benedragona Cumbersmauga (který ještě pořád nedokáže vyslovit slovo "penguins"). Trochu mě naštvalo, že autoři v původním znění nenechali některé herce ze seriálových Tučňáků - Chris Miller je sice fajn, ale Jeff Bennett je podle mě jako Kowalski lepší... ()

pekos

Zvykol som si na animované filmy z produkcie Disneyho, že sú venované aj tým najmenším divákom. Tento animák je skvelý, obsahuje množstvo gagov, ktoré pobavia najmä dospelých divákov. Neviem, či ich však pochopia deti do 7-8 rokov. Napriek tomu však aj takéto malé deti môžu ísť s rodičmi na tento film do kina. Zábava je to skvelá a príbeh má určitú dávku napätia v boji so zlou chobotnicou. ()

roflmao

Perfektní. Viděl jsem to asi 15× a ještě 15× uvidim. Vtipné, nápadité, intelektuální a vyvážené akcí. Vojíne, udělejte pěkný ksichtík. Žblept. ()

Swantos

Zábavná a pohodová pohádka na večer, která má ten správný říz. Určitě mě pobavila, takže účel byl splněn. Fantastická čtyřka tučnáků, která se snaží zachránit celý svět a díky roztomilosti se jim to povede je k nezaplaceníí. ()

onevoice

Nedosahuje to kvalít madagaskaru, ale je to zábavné. Dej má šťavu. Fakt taká animovaná bondovka. Na zlepšenie nálady určite dobrá terapia. ()

Eviel

Neviem ako vy , ale zrovna tento diel vo mne nevyvolal absolútne nič. Prišlo mi to navyše príliš ,,gíčové,, A tak čo malé deti budú spokojné ..slabý priemer ()

Esty

Průměrný animovaný film této doby. Občas dobré vtipy, ale nic extra. Příběh se ke konco celkem táhnul. A jednu hvězdu přidávám za roztomiloučké tučňáky. ^^ jinak na tomto animaku byk take ohromující ten dojemné příběh a že konečně přijali toho chudacka Pakoša tučňáka. ()

Denzen

Paródia na bondovky? Nie. Rodinná komédia s ponaučením na konci? Tiež nie. Tak čo je vlastne tento film? Je to bláznivá komédia s veľa vtipnými scénkami a tempom, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani Bay s jeho výtvormi. Rozhodne lepší film ako Mimoni, toto aspoň dávalo zmysel a nebolo to určené deckám od dvoch do dvanástich rokov. ()

mistr97

Tučňáci dostali prostor ve filmu, aby ukázali, co všechno umí. Bohužel toho moc neukázali, a tak výsledek trochu zaostal za mým očekáváním. Chybí více nápadů, které by příběh ozvláštnily. Navíc mi přijde, že se tu z nich stali o něco větší „hlupáci“, než jakými jsou obvykle. Třeba Kowalski tu nepředvedl téměř nic, což je škoda. Nejraději mám tuto čtveřici v seriálu (2008), kde je skvěle doplňuje král Jelimán se svými kumpány. 50 % ()