Spooner

Po těch hrůzných Sandlerových odpadech z posledních let vlastně docela fajn romantika. Na svižnost a vtipnost 50x a stále poprvé či Zkus mě rozesmát se sice nová sandlerovina kvůli několika trapným pasážím nechytá. Mezi nim a Drew Barrymore to ale pořád skvěle funguje a najde se zde i pár překvapivě povedených scén. A Terry Crews zde vyfasoval největší WTF roli tohoto roku. ()

Xmilden

Frank Coraci je vlastně takový americký Zdeněk Troška. Příběh určitě neurazí, je to celé miloučké, střídají se srdcervoucí kukuče s ufňukanými, jenže úroveň vtipu je zaseknutá někde na pomezí 3. třídy základní školy. Tak nám Adam Sandler jezdí na pštrosovi, no a co? Romantika začne částečně fungovat až na konci a Adam Sandler mě celý film připadá jako by ho to celé ani trošku nebavilo. 45% ()

juta

Jak to tak bývá, obyčejný začátek, který se každou minutou proměňuje do úžasné a velmi vtipné omáčky, která dokáže vyždímat smích z každého, kdo má smysl pro humor. Blended tak trochu útočí i na emoce, filmu to ale rád odpustím, protože jsem se opravdu nehorázně tlemil každou chvíli a nebylo pochyb o tom, že této komedii roku 2014 dám plný počet. ()

nunka

Po úvodných preafektovaných 15 minútach som sa zhrozila, kam sa to bude ďalej uberať. Našťastie, ďalšie sekvencie ukázali, že naladiť sa na štýl prvoplánového humoru, ktorý ponúkne aj svieži nápad, sa oplatí a celkovo využitý potenciál príjemne prekvapil. Ako hollywoodská komédia to slušne obstojí. ()

Fiftis

Konečne ďalšia Sandlerova super komédia - pre mňa super obsadenie a úplne geniálny scenár. Príbeh pohodový a celkovo je stále na čom sa smiať. Síce je v jeho filmoch určitá podobnosť, ale mne tento druh humoru sedí a vždy sa znova na to rád pozriem. Dokonca ani Sandler nerobil fekálne vtipy, čo tiež oceňujem. Pohodová komédia, dvojica Sandler - Barrymore nikdy nesklame, typický Sandlerovský humor - irónia a sarkazmus. Celý dej príjemne ubieha, celý čas udržuje mierny úsmev na perách a párkrát sa zasmejete aj viac od pľúc - to keď sa do príbehu primieša typický Sandlerov humor. Pokiaľ ale nemôžete Adama Sandlera ani vystáť, rozhodne vám táto snímka názor na neho zmení. ()

Shakers

Skoro každá Sandlerová komédia mi príde ako ľahší nadpriemer a toto je ďalšia z nich. Počas pozerania, neurazí, vyložene nenudí, ale ani moc nepobaví. Film, ktorý som nemal problém si pozrieť, pretože sa na to celkom dobré pozerá, herecké duo a zopár vtipov ako aj príbeh sú fajn, no ako rýchlo to skončí, tak tak rýchlo to s hlavy aj vyšumí. 60% - 3* ()

Pepinec

To jsem si tak jednou letěl ze Zélandu na Fiji a oni mi pustili Dovolenou za trest. Říkal jsem si "okay, Pepiku, aspoň se trošku navnadíš." No náramně jsem se navnadil. Po týdnu na Fiji letím do Austrálie a hádejte, co bylo na playlistu? Dovolená za trest 2 aneb nikdy nebudeš vytrestán dostatečně. Adámku, ty jedno jelito, nemohl by sis dát taky na chvilku voraz a odletět někam hodně daleko? Věděl bych o skvělém filmu na cestu... ()

JohnnyD

Nie je to nechutné, ani tupé ako priemerné Sandlerovky, ale to je asi to najkrajšie, čo sa o Blended dá napísať. Ani zďaleka to nemá čaro 50 First Dates. ()

Indiana

Nepříliš vtipná komedie s uz lehce okoukanym Sandlerem. Pár vtipnejch momentů se tam najde (Terry Crews si to užívá), ale jinak sou ty fory furt takovy stejný a působej moc vynuceně. Jo a ty deti mě s vyjimkou nejstarší dcery dost iritovaly a furt tam jen jecely. 50% ()

Cappuccino

Klasická rodinná Sandlerovica, miestami vie potešiť, miestami pobaviť, ale ničím výnimočným neprekvapí. A Terry Crews je riadne hovädo. P-p-p-p-power.) ()

S.Quentin QUALE

Já se na takový filmy nedívám, ale tuhle dvojku (Adam + Drew) mám fakt rád, což se mi potvrdilo i tady, protože jsem se příjemně pousmál u romantiky typu 50x a stále poprvé, kde však hlavní roli hrají rozpadlé famílije a dovolená v Africe. Dlouho jsem film s Barrymokou neviděl, ČSFD mi napovídá, že přesně 10 let a zrovna zmíněnou padesátku, ale musím uznat, že na skoro čtyrycítku je fakt kost. Libílo se mi to, jako oddychovku můžu doporučit. 80% ()

misterz

Akosi to v tomto prípade dvojke Sandler-Barrymore pristalo. Ich vzájomné štengrovanie a vtípky či už o deťoch alebo o nich samotných ma neskutočne bavili, to bolo aj hlavným korením tejto komédie. Po dlhom čase nežná, milá a hlavne nie tak schématická Sandlerovka s pozerateľným príbehom. Celý čas pôsobí príjemným a relaxačným dojmom, preto ten, kto nemá dobrú náladu, po filme ju určite bude mať. Pozitívny, hrejivý film, a to doslova. 80/100 ()

kingik

Některé filmy s Adamem Sandlerem jsou za trest. Tenhle je jedním z nich. Vydat se na dovolenou do Afriky je výhra. Vydat se na ní se Sandlerovic štábem i humorem, už taková výhra není. Otec, matka, děti - model tradiční rodiny, který je tady přepudrován po "adamosandlerovsku". V zásadě divák nedostane nic inovativního. Všechny gagy jsou zakomponované do nepříliš objevného základu rodinné komedie. Když ta dějově řídká břečka po nějaké době vyházela všechny svoje dokonale vytrapnělé vtipy, gagy nebo co to vlastně mělo být, tak jsem se kouknul na hodinky, do té doby bez jediného zasmání, a z filmu uplynula teprve hodina. Přede mnou bylo ještě neuvěřitelných 45 minut, a k tomu drsně natahovaných! Hrozné zjištění, při nulovém zahuštění děje ničím jiným, než dokonale opakujícím se, provařeným humorem. Ve filmu se dočkáme všemožných klišé a negativ, které se v dobré obrátí. Z dcery s chlapeckými rysy se vyloupne kráska, kluk, co v baseballu nezvládne odpal, v závěru odpaluje jako Derek Jeter a další. Věřte, to bylo to poslední, co vadilo a vlastně jsem to i čekal. Co mě dlouhodobě na filmech Adama Sandlera irituje, je neustálé a opakované poukazování na nedostatky ve fyzickém vzhledu, případně rozebírání tělních tekutin. Fajn, ošklivá dcera byla už ve Fantozzim, ale tohle není nutné cpát do komedie pro celou rodinu. Otřesně působí repetace gagů, které Sandler s oblibou rozvádí do absurdna. Jako třeba rádoby vtip s jeho dcerami, které si lidé pletou s chlapci. Když do toho šel, měl z rozpočtu pořídit přirozené účesy, a ne nepřirozené paruky. O dalších vtipech v podstatě platí, že jsou originálně trapné. Jak to u Sandlerových komedií bývá, ani zde nechybí leporelo vedlejších postav s bizarním rozměrem. Zpívající Terry Crews (ano, ten drsný týpek z Postradatelných) zřejmě reprezentoval sexuální menšinu. Proč ve filmu byl, ví jen on sám nebo autor této příšernosti. Přísnější měřítko snese opičí band, ale ve filmu byl jen v jednom krátkém, nočním záběru. Zarážející je, jak některé gagy byly nekvalitně natočeny - viz padákový let s Drew Barrymore za přítomnosti kvalitní zadní projekce. Něco podobného jsem snad naposledy viděl u komedií z šedesátých let, ne u komedie z roku 2014! Dále je z negativního hlediska k vidění spousta uřvaných postav, spratci, co byli na zabití a umělý nosorožec. Víc odradit od sledování už ani nelze. Jedním ze svěžích momentů, i když vymykající se realitě, je postupný způsob seznamování se naší známé dvojky, která se zprvu nemá příliš v lásce. V reálném životě by se nikdy dohromady nedali, ale jsme ve filmu, tam se to vsákne. A také exotická Afrika, kam pojedou dovolenkovat, ale zase tolik atraktivních záběrů tady není. Opakovaný vtip přestává být vtipem. A přibližně jen pětině vtipů, které tady jsou, se dá při dobré vůli zasmát. Já se nezasmál ani jednou. Stále se opakovaly a to mě nebaví. Když už se na ten vtip zapomnělo, tak ho Sandler zase po pár minutách odněkud vyštrachal, bud úplně stejný, nebo jen v neznatelně přepracované formě. Rozvádění těchto gagů do absurdna se vůbec nepovedlo. Adam Sandler s Drew Barrymore se pokusili navázat na úspěšnou spolupráci z předešlých let. Nechci je přímo označit za nefunkční dvojici, ale jejich způsob herectví absolutně nemůže nikoho něčím překvapit. Doufám, že nejsem jediný, komu Barrymore přijde asexuální. Ke spolupráci byl přizván také Sandlerův oblíbený režisér Frank Coraci, kterého považuji za velmi průměrného a nenápaditého. Nemám na komedie nijak zvláště vysoké nároky, ale tohle se táhlo, nevtip střídal nevtip, nekvalitní režie, ohrané herecké výkony, zápletka nikde. Výsledkem je kvalitativní propadák (i komerční), který není hodný ani Sandlerova levelu. A to je co říct. Anebo už navíc nemá. Romantický, predikovatelný závěr, to jenom dorazil. Zbytečný film. Kvituji distributorovo moudré rozhodnutí vystavit tomu stopku do kin. Kdo by ty slaboduché gagy, byl ochoten podstoupit, a za tuhle banalitu platit. Mé hodnocení: 20% () (méně) (více)

dr.horrible

Ondro mal pravdu, že po trafke, dám tomuto Sandlerovi vysoké hodnotenie. Ja som mal pravdu tiež, bola to sračka. Iná než som čakal, taká tá pozitívna, pohodová sračka, nebál by som sa až použiť zdrobneniny. Minimum fekalizmu, Drew ňuňu, Wesley Crews (trafka) .. Sandler s Coracim zabodovali, navodili mi dobrú náladu a z rodinného filmu nemám ani chuť vracať. Našli mieru ()

IQ Tiqe

Po čase koukatelná rodinná sandlerovka. Pořád je tam plno trapných míst, ale s Drew jim to funguje a i se člověk zasměje. Ale jednou to stačí, nic se nemá přehánět. ()

Anderton

Nakoniec celkom fajn komédia, ktorá bohužiaľ trvá zbytočne takmer až dve hodiny. Možno aj preto som mal dojem, že tých vydarených fórikov by v nej mohlo byť predsa len viac. Predvídateľné v každom okamžiku, čo ale vzhľadom na fakt, že obom hercom to spolu perfektne sekne, nijako zvlášť neprekáža. Ono aj štyridsiatnici s deckami ešte majú právo na plnohodnotný život a dokonca aj novú lásku. V živote to síce ide trochu komplikovanejšie než v Blended a filmoch s Adamom Sendlerom, ale ako taká opojná droga pre osamelých, prípadne opustených, ovdovelých atď. ľudí so štyrmi krížikmi na krku táto komédia chvíľkodobo môže zaúčinkovať. ()

Frajer42

Pohodová komedie s pohodovým Adámkem v hlavní roli. Rozhodně nedoporučuji mít přehnaná očekávání, neboť komedie nevyniká vůbec ničím. Pevně se drží zaběhnutého schématu a vy přesně víte co čekat. Nepřekvapí vůbec ničím. Začátek je celkem roztahaný a minimálně zábavný. Samotný pobyt v Africe je lepší a prostředí je nádherné. Především tančící negr Terry Crews se svojí negerskou crew nemají chybu. Na můj vkus tlačí film více než bych chtěl na vážnou strunu a dost se odvrací od Sandlerovských bláznivin, které já osobně mám raději, a které poslední dobou Adama více provázejí. Pár vtípkům se stejně zasmát dá a filmu vládne super pohodová atmosféra. Nenajdete sice jediný moment, pro který se vám podaří film zapamatovat na delší dobu, ale o to tvůrcům zřejmě ani nešlo. U mě dobrý. ()

Zodd

V originále vtipnější. Zejména kvůli Terrymu Crewsovi, jehož exhibice na to doplácí. Jinak vlastně v mnoha věcech podobné Just Go With It, jen méně umělé, snénáristicky lepší, ale vlastně méně zábavné. ()

silentname

Pre mňa oveľa lepšie spracovanie než pred pár rokmi vydané - "Just Go With It." Sandler a Barrymore majú medzi sebou určitú dávku chémie, ktorá sa mi páči... romantika je príjemná, vývin ich vzťahu je príjemné sledovať a obaja podávajú celkom obstojné herecké výkony. Humor je na môj vkus občas mix. Miestami je však film maximálne otravný (najmä všetky kde bol Terry Crews), ale celkovo dokážem dať film do OK kategórie. Tohto roku som videl aj oveľa horšie filmy. ()