Scénář:
Yi-young KimEpizody(50)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Hrají
Bong-kil Yun
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nunui yeowang (2006) (seriál)
Gaksital (2012) (seriál)
Baramui hwawon (2008) (seriál)
Byeong-gi Lim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Pinokio (2014) (seriál)
Pasukkun (2017) (seriál)
Baeknyeonui shinboo (2014) (seriál)
Gyo-jin In
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Městečko na pobřeží (2021) (seriál)
Dětský doktor (2013) (seriál)
Sook Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Daejanggeum (2003) (seriál)
Shineui (2012) (seriál)
Gook Shin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Daejanggeum (2003) (seriál)
Bum-shik Seo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Pooreun badaui junsul (2016) (seriál)
Yookryongi nareusha (2015) (seriál)
Kwan-hoon Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Příští kapitola: Láska (2019) (seriál)
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Inhyeonwanghooui namja (2012) (seriál)
Sung-kyoon Na
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Daejanggeum (2003) (seriál)
Jeong-do Heo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Deobeulyu (2016) (seriál)
Okouzlující démon (2023) (seriál)
Milhwe (2014) (seriál)
Sang-hyun Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dětský doktor (2013) (seriál)
Osudové přátelství (2015) (seriál)
Eunggeubnamnyeo (2014) (seriál)
Young-hee Hwang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Kimgwajang (2017) (seriál)
Pigoin (2017) (seriál)
Peiji teoneo (2016) (seriál)
Heon-tae Jeon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Siti hyunteo (2011) (seriál)
Jin-myeong Go
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Daejanggeum (2003) (seriál)
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Ho-young Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Angkeumhan dolsingnyeo (2014) (seriál)
Woon-jong Jeon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sedmidenní královna (2017) (seriál)
Eunggeubnamnyeo (2014) (seriál)
Maentumaen (2017) (seriál)
Hyun-woong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Ssaikopaeseu daieori (2019) (seriál)
Pyeonuijeom saesbyeoli (2020) (seriál)
Yool-ho Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Taxi Driver (2021) (seriál)
Dětský doktor (2013) (seriál)
Rookie Cops (2022) (seriál)
Seon Yu
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ildan ddeugeobge cheongsohara (2018) (seriál)
Keurimineol maindeu (2017) (seriál)
Won-seok Go
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (seriál)