Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho „úsporami". Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém, protože od toho okamžiku zaměstnává nejbláznivějšího učitele všech dob. V noci se Zeki snaží tajně prokopat ke své uloupené kořisti a během dne používá sice drastické, ale účinné metody, aby zkrotil neukázněné teenagery ve třídě 10. B. Jeho upjatá, korektní kolegyně, učitelka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), sice odsuzuje jeho neortodoxní pedagogické metody, ale nemůže si pomoct a do nového „kolegy" se zamiluje. Dokonce mu pomůže vykopat něco cennějšího než je hotovost – zbytky jeho vlastní morální integrity. (Cinemart)

Playman

Asi to bude předsudky vůči německé produkci nebo kvůli českému dabingu. Ale rozhodně jde o příjemné překvapení. :) Krutopřísný "učitel" (bývalý vězeň), ze kterého by měl respekt snad i Dr. House, to nehorázně nandá smradům, ze kterých drsnými praktikami udělá poslušné beránky. No není to skvělé? No... zas tak skvělé to není. Je to strašný klišé. Ale ten film je nabitý tolika vtipnými skoro až geniálními momenty, že si to vyšší hodnocení opravdu zaslouží. :D PS: Za vtip o Jurským Parku bych šel možná klidně i o hvězdičku výš, ale jenom možná... :) ()

Pavlínka9

I když se mi to opravdu těžko vysvětluje, tenhle film u mě neskutečně zabodoval :) 5* za téma, za obsazení - kdy dvojice Zeki a Lisi k sobě skvěle pasujou a svoje role zahráli bravurně :) Trhala jsem se smíchy a hlavně je to neskutečně svižné :) A znovu - ano, je to vtipné. To, jak se Zeki vypořádává se spratky jak na školním dvoře, v automatu, tak i ve třídě je skvělý :) Vřele doporučuji :) Jeden z nejlepších německých filmů, co jsem kdy viděla :) ()

ywo666

Prišlo mi to ako keby americká komédia opichala českú a mali dieťa. Na jednej strane sú tam dobré vtipy a zaujímavý fake učiteľ. Pripomínalo mi to Bad teacher s Cameron Diaz. Škoda, že sa až tak polepšil aj on aj deti. Radšej by som sa pozeral ako spoločne objavujú gaunerské chodníčky. A mohlo to byť vtipnejšie. Veľa vecí vyšumelo do prázdna, veľa vecí bolo nedotiahnutých. A Nemčúri majú občas dosť trápny humor. Inak som sa celkom bavil. 3.5* hviezdy ()

MikyAff

Původně jsem byla dost skeptická, protože nejen, že se jedná o německý film, ale taky jsem čekala, že to bude neuvěřitelná pitomost založená jen na sprostých vtipech. Ukázalo se, že sprostý to je, ale nijak urážlivě. Teď je mi líto, že jsem čekala tak dlouho, než jsem se na první díl podívala. Na druhou stranu jsem si aspoň hned mohla natěšeně pustit další díl. Je to skvělá komedie, kterou bych mohla sledovat hodiny a stejně bych ji pořád hltala. Navíc mě prostě neomrzí koukat na hlavní postavu. Velmi příjemná a povedená komedie. ()

noriaki

Z námětu pro fekální a stupidní komedii natočili Němci překvapivě slušnou a zábavnou konverzačku, která se může pochlubit i určitým přesahem. O žádné Dangerous Minds ani nic komplexního se ale pochopitelně nejedná. Na to by musel mít režisér lepší scénář a taky vyšší ambice. Solidního průměru teen filmů i tak dosáhl celkem s přehledem. ()

Phietros

Prvotřídní komedie z prostredi skoly, kde nám pan Müller, propuštěny zlodějicek z basy, který nastoupí jako suplujici učitel, aby získal zakopaný peníze pod školou.. ukáže jak by to nemělo vypadat. Co víc, svým přístupem změní chování pár grazlu a Vy se rozhodne budete řezat smíchy. 80% ()

elanius

(6/2019) Už druhé tohtoročné nemecké sklamanie. Jasné, že to je blbosť, ale keby bola táto komédia naozaj vtipná dalo by sa čo to odpustiť. Hlavný herec celkom týpek a je asi najmenšou slabinou. Film zakapáva na humore. Nemci a humor, že jo... (4/10) ()

Mishqo

Táto komédia Nemcom vyšla, uchechtával som sa skoro stále. Sexi Turek v hlavnej úlohe a ešte aj výborný soundtrack. 80% ()

hroubek

Když, jsem byl v kině a pustili mě upoutávku na tento film, tak jsem byl hodně zvědavý. Ale čím častěji jsem jí viděl, tím mě to přišlo, že to nejlepší je traileru a zbytek bude jen a jen nuda. Jsem rád, že jsem se spletl. Film mě několika rozesmál a hodně krát pobavil trefnou hláškou nebo scénou. Další příjemná věc je to, že se film netváří ukrutně vážně až na ten zbytečně zdlouhavý konec, který se pokouší o moralizaci a trochu vážnou notu. Je to drobné klopýtnutí na skoro dvouhodinové trati. Zápletka je jednoduchá a prakticky se všechno důležité dozvíme během prvních pěti minut a během dalších pěti se nám představí všechny důležité postavy a jejich motivace. A pak můžou přijít vtipy, peprné hlášky a hrubozrnný a černý humor, který je vždy na hranici dobré zábavy a trapnosti a většinou se váhy přiklánějí k dobré zábavě. Dost tomu také pomáhá fajn obsazení v podání Elyasa M'Bareka a Karoline Herfurth, který jsou ve svých rolích hodně fajn a baví. Fakjů pane učiteli je příjemná komedie, která dokáže pobavit a krásně se u ní dá odpočinout. ()

zdenny

Svižná komedie, která mě - vzhledem k zemi původu - příjemně překvapila. Myslím si, že dnešní mládež je trochu přidrzlá - a to díky dynamicky se vyvíjejícímu světu kolem nás. Proto se o takové mládeži a problémům s jejím chováním netočí jen horrory, dramata a thrillery, ale i komedie. A tato byla celkem zdařilá. ()

D28

Téda, a my sme nikdy v škole nemali na výtvarke vláčikové grafiti, ani také zaujímavé exkurzie u magorov drogových či nacistických, a celkom obyčajne sme skákali cez kozu. Neviem síce, či by som brala zrovna strieľajúceho a grgajúceho pedagóga, či moderného pestrého Romea, viem však určite, že podobnú sviežo-zábavnú oddychovku si dám kedykoľvek s chuťou väčšou než akú venoval hlavný hrdina pivu a zbíjaniu / takému i onakému/. ()

R1CH1E

Super komedie, která těží z německého tvrdého a humoru, který se nebojí ratingu jak americké filmy. Jo a výjimečně funguje skvěle i český dabing! ()

mcleod

Přemýšlel jsem, jestli vůbec k tomuto filmu s blbým názvem módních teenagerovských komedií psát komentář, abych neupozorňoval na to, že jsem to viděl a že se mi to dokonce líbilo. Tato německá komedie o upadajícím stavu evropského školství plného rozmazlených dětiček bez úcty k čemukoliv včetně vzdělání, ze kterého se hroutí nejeden učitel plný ideálů, a o příchodu bývalého trestance, který se chce dostat k penězům zakopaným pod školní tělocvičnou, na místo zastupujícího učitele je sice trochu pitomá, ale to nic nemění na tom, že je hodně vtipná. Němci asi umí točit "střelené" komedie (pokud se nepletu, byla toto první německá komedie, co jsem viděl)... co ale asi opravdu neumí, jsou jejich závěry. Větší kýč plný odkapávajícího sentimentu jsem už dlouho neviděl. Trochu mi to zkazilo výborný dojem z celého filmu, ale to nic nemění na tom, že u větší části filmu jsem se dobře bavil. ()

Lukyn007

Musíte brát v úvahu, že je to crazy komedie. Vážně dobrá crazy komedie. Kdyby něco podobnýho vzniklo i u nás, vůbec bych se nezlobil. Gympl? Vejška? Snowborďáci? Rafťáci? Jděte se s těmito filmy vycpat. Radši si pustím tehle německej flák. 75% ()

stitch7

Kdyby nebylo tolika nechutností a toho, že příběh je absolutně předvídatelný a skoro bez konce, jdu s hodnocením výš. Ale zábavný to většinou bylo! ()

Guzo

Po pozitivních ohlasech jsem čekal bláznivou komedii plnou vtípků na hranici trapnosti a té se mi ve finále dostalo. Hned ale radši dodám, že protože je vidět, jak je všechno ve filmu bráno s nadsázkou, tak fóry tu pomyslnou hranici nikdy nepřelezou. Jsou tu některé slabší, ale bez nich snad komedii ani čekat nelze. Námět je lehce okoukaný - viz třeba Zkažená úča s C. Diaz - ale provedení je narozdíl od ostatních filmů super, na nic si tu nikdo nehraje. 75 % (koukáno s dabingem) ()

Bagr_007

Docela fajn kokotina, která mě sice bavila, ale vtipy mě spíš trochu míjely. Postavy super a je tam i to morální poselství, které by skrz tohle mohlo dorazit i k těm, kteří to potřebují. Stejně jako v tom filmu, že jo. ()