Zeki Müller nemá na vybranou. Někdo totiž postavil školní tělocvičnu přímo nad jeho „úsporami". Tedy nad místem se zakopanými ukradenými penězi, které tam pro něj ukryla jeho přítelkyně. A tak, aby se po propuštění z basy dostal ke své kořisti, musí se vydávat za suplujícího učitele na Götheho gymnáziu, čímž vznikne už tak sužovanému vzdělávacímu systému další problém, protože od toho okamžiku zaměstnává nejbláznivějšího učitele všech dob. V noci se Zeki snaží tajně prokopat ke své uloupené kořisti a během dne používá sice drastické, ale účinné metody, aby zkrotil neukázněné teenagery ve třídě 10. B. Jeho upjatá, korektní kolegyně, učitelka Lisi Schnabelstedtová (Karoline Herfurthová), sice odsuzuje jeho neortodoxní pedagogické metody, ale nemůže si pomoct a do nového „kolegy" se zamiluje. Dokonce mu pomůže vykopat něco cennějšího než je hotovost – zbytky jeho vlastní morální integrity. (Cinemart)

bongazkongaa

tak asi budu jedinej, ale po dnesnim shlednuti, dam 5. mezi komediema je posledni dobu mrtvo a film nenudi od zacatku az do konce. na nemce pomerne slusny vykon.. kdo by nechtel takoveho ucetele :) ()

majec4

Tak po styroch rokoch som sa k tomu konecne dopracoval. Super komedia, ti Nemci raz za cas natocia aj nieco dobre. Obcas to bolo trochu zbytocne cez ciaru, ale oproti USA komediam podobneho typu je to cista vyhra. ()

Gulde

Jasný příběhový klišé už od začátku, nicméně svoje poslání to plní dobře. Na relax a vypnutí dobrá komedie, která pobaví. ()

Brylin

Dobrý námět, ze kterého se dalo vytěžit mnohem víc. Hrubá záplata na hrubý pytel 10. B totiž funguje skvěle jen když nesklouzává do klišé. A Karoline Herfurth nemůže hrát nikoho kdo je byť jen označován za ošklivku. Není to totiž důvěryhodné :-), bohužel úplně stejně jako obrácení všech zlobivých. Navzdory předvídatelnému happy endu nakonec tři hvězdičky. ()

Flopik

Neviem prečo som sa k tomu dostal až teraz ale nevadí. Strašne pohodový film, pri ktorom sa poriadne nasmejte, má skvelé sympatické postavy a výbornú chémiu medzi nimi. Má to skoro dve hodiny, no ubehli ako voda. Hudba použitá na výbornú.Ja som sa skvelo bavil 5* istých a teším sa na pokračovanie.Jedna z naj komédii. ()

Kick077

V tomhle případě je na místě říct, že je škoda, že sem viděl trailer..zasmál sem se už u něj, a vzhledem k tomu, že v něm byly v podstatě všechny vtipný momenty, tak napodruhý u filmu už to nebylo takový překvapení a ještě k tomu to občas bylo proložený ne moc svižnejma scénama a ne moc dobrejma dialogama, i slovo fack mi přišlo, že se snažili vecpat i na místa, kde by to bejt nemuselo..takže mi nezbylo než vzpomínat na trailer, jak to pěkně běželo tam. Klidně by to mohlo bejt o něco kratší. Každopádně dobrá oddechová komedie. Návštěvy kina nelituju. ()

Matli

Hodně jsem se musel přemlouvat abych dal tři hvězdičky. Když pominu průhlednej děj, který tu už byl tisíckrát, tak se zábava držela celou dobu na mírně podprůměrné úrovni. Koutek se mi zvednul asi dvakrát, což je hodně málo na nějaké dobré hodnocení, ale je fakt, že koukat se na to dá, jednou a dost. 41% ()

molcan2

Ak chcete sledovať súčasný Nemecký film, aby ste pochopili z čoho sa tam ľudia zabávaju, momentálne nie je žiadna lepšia alternatíva. ()

chrispe

Po delší době jsme zavítali do místního kina a už mě ani nepřekvapilo, že si člověk musí koupit lístek navíc, aby vůbec hráli :-) ale tak jsem si říkala, že by možná stálo za to tuhle komedii vidět. A jestli stálo? Noooo nebylo to špatný, ale já už jsem asi jiná generace na to, abych z tohle druhu humoru cvrkala smíchy (nehledě na to, že bych úplně vynechala fekální a blicí scénky). Ještěže se mé oko mohlo alespoň pokochat na těle Elyase M´Bareka alias Zekiho. ()

killpunker

Fakjů pane filme. Byl tam jeden vtipný vtip, který jsem už zapomněl a jinak snůška klišé a nudy. Ale aspoň měl svaly, jak řekla přítelkyně... ()

cyphercz

Film pro teenagery, kteří jeho kvality ocení pravděpodobně víc než já. Když pominu poměrně velké množství všelijakého explicitního blití a hoven (njn, německej film), tak jsem moc nepochopil celkovou myšlenku - například se ve filmu hodně moralizuje, ale přitom hlavní hrdina celou dobu kouří jak kdyby to byla ta nejvíc cool věc na světě... Přesto se tam našlo pár dobrých momentů, takže 2* ()

jasanka

Film mi byl několika lidmi doporučován, tak jsem asi čekala trochu moc. Zasmála jsem se jednou, zbytek mi přišel trochu křečovitý. Hvězdička za hlavního hrdinu k nakousnutí a za super hudbu. ()

Silencia90

Celkem nový pohled na věc. Ačkoli podobný námět už tu párkrát byl, stejně na tom dokázali najít něco originálního. Herci sympatičtí a film vtipný. :) 3,5* ()

Rehooo

Film úžasně ukazuje aktuální dění ve školách. Ano, je to občas přitažené, nicméně pravdivé. K tomu spousta humoru, pěkný soundtrack a je na světě úchvatný oddechový film ze školního prostředí. Jedinou kaňkou na celém filmu je ta neskutečně vulgární mluva. Chápu, že je to "in" pro mladé, ale co je moc, to je moc... ()

Saur.us

Další z řady teen komedií od naších západních sousedů. Dvě třetiny lehkého nadprůměru s těžce podprůměrným finálním sebeuvědoměnín, moralizováním a šablonovitou romantickou zápletkou. ()

Endavour

Německá kinematografie má navíc než tento přebarvený "Untergang". Pokud aplikujeme adjektivum kýč (z němčiny Kitsch - nevkus) do filmu, pak je tato dvouhodinová zbytečnost nadmíru jasným adeptem. Tenhle film v ČERVENÉM (!!) ohodnocení? Ale no tak, přátelé..:( ()