Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

mat.ilda

Pasivní mamlas, aktivní idiot a jedno mocné přerostlé korejské dítě ve velké porci komické směsi satiry a sebeironie, dresingem z fekálního humoru a zákuskem ze sexuálních narážek... pokud si tedy rádi necháváte chutnat v restauraci Evan Goldberg - Seth Rogen. Ohledně krásně přehrávajícího Franca - naposled mě podobně skvěle zabavil snad jen Sellersův Clouseau a ne náhodou mě napadlo, že deset takových Skylarků by mohlo klidně zničit svět :-) ()

jojinecko

Seth Rogen by mal mať vlastnú kategóriu, pretože už sa dajú presne očakávať všetky tie "vtípky", ktoré nudú nasledovať. Už pred pozretím mi bolo jasné, že nepôjde o intelektuálnu zábavku, ale sračka je jednoducho sračka! ()

Flego

V dobrom slova zmysle - politická vulgárna komédia. Predchádzajúci výplod hlavných aktérov This Is the End bol odstrašujúci príklad filmového nevkusu, v tomto prípade sa tvorcovia pustili do chúlostivých vod politickej (ne)korektnosti a výsledok ma príjemne prekvapil. Samozrejme, že hrubozrnné verbálne komické eskapády zažijeme aj tu, ale v celkovom kontexte vyznievajú podarene. Samozrejme, nájdeme tu aj scény pritiahnuté za vlasy, ale majú svoju mieru. Záver je síce skratkovitý a má tendencie ukončiť rozohranú story čo najlepšie, a vobec nie je vynaliezavý, ale sme v komédii a tu je dovolené hocičo. P.S. Dostatočne nerozumiem hackerskému útoku voči Sony Pictures, svedčí to LEN o nedostatku demokratického zmýšľania útočníkov, videl som mnoho filmov, ktoré si robili srandu z pohlavárov tohto sveta a všetko bolo v poriadku. Voči hlúposti a totalite sa dá totiž účinne bojovať aj humorom... ()

BMW12

James Franco a Seth Rogen nikdy nezklamou! Další skvělá komedie, plná humoru, ale i akce, a to vše doplňuje krásná Lizzy Caplan. Je potřeba pochválit scénáristy za ten nápad, že se nebáli a šli do toho. Samozřejmě pak to paření s Kimem je těžko uvěřitelné, ale vše ostatní bylo super. Opravdu hodně jsem se nasmál. ()

anais

Odvážný pokus otevřít v holywoodu relativně tabuizované téma se autorům povedl tak na půl. Při vážnosti celé situace totiž zůstali u primitivního humoru (nic proti němu!), který je ve výsledku dovede k nerozhodnému přešlapování na místě. Omýlání tradičních klliše (Potěmkinovské instalace blahobytu, Kim je vlastně fajn kluk který má rád Ameriku) působí dost bezradně. U filmu, který si (ne vlastní vinou) vydobil pozornost mezinárodní politiky, bych čekal nějakou ostřejší kritiku, nebo nekompromisnější odsouzení - narážky na strašné podmínky v pracovních táborech... Je to samozřejmě jedno, ale pocit, který jsem během sledování měl, je promarněná příležitost. Dívat se, jak Kim hraje basket a poslouchá v tanku americký pop...to nevede nikam. ()

Roman.Ticka

Tuhle partu komiků mám ráda, takže jim klidně odpustím i pár úletů směrem k přeplnění žumpy. Scény s velkým oranžovým něco jako Falco a hracím dnem Kima a Davea, ve jménu vzájemného hledání a nalezení myself, jsem ocenila upřímným záchvatem smíchu, fakt povedená psychozábava. Vlastně, když se tak zamyslím, toto je podstata strnulosti a tuposti dneška. Kdyby si lidi opět uměli hrát bez ohledu na cokoli, možná by se vzpamatovali a uvědomili si, že nikdo z nás není bůh, nesmrtelný a bez příslušných otvorů...Rozhodně neberu tyhle tvůrce jako crazy stádo šašků, co se jen bezhlavě baví, ale naopak moc dobře znalé své ceny a vlivu, jak oslovit široké publikum bez rozdílů pleti, pohlaví, národnosti, postavení aj. všeobecně vžitých parametrů. Když se jeden dokáže zbavit břímě nenávisti, jak se mu viditelně uleví; podobně jako po úspěšném použití WC. ()

jonyyy

Představuju si, jak se Kim při sledování Interview tváří a mám chuť přihodit čtvrtou hvězdičku. 70 % ()

Pítrs85

To fakt hacknuli Sony kvůli týhle sračce? Really? Ten svět se vážně v prdel obrací... Nepotřebuju být Severokorejec, abych chtěl tenhle film sprovodit z povrchu zemskýho. A ani se mi nechce věřit, že jsou ti Amíci fakt až takhle stupidní. To, že kariéra Setha Rogena je tam, kde je, není nic novýho, ale za Jamese Franca mi bylo řádně trapně, chlapec má na víc, než hrát v těhle Rogenových "komediích". Fakt není kde brát, rád bych vypíchl aspoň jednu dobrou scénu, ale... to Team America se s Kim Čongem popral rozhodně lépe. Palec hore za koment dr.horrible, i když ty 4* nechápu, čéče :-) ()

hansel97

Po tomhle filmu by neštěkl ani pes, kdyby si vysloveně nedělal prdel ze Severní Koreji a Kim Čong Una. Tuctová komedie, ale oproti některým komediím, které teď vznikají se u ní člověk aspoň zasměje. Takže jsem poměrně spokojený. A poslední dobou nechápu lidi, co každou komedii kritizují. Komedie je kravina! Ne film, nad kterým máte přemýšlet týden po jeho shlédnutí. Je to prostě na relax. ()

Ivoshek

Kdysi jsem napsal, že to je trapárna. Ale napodruhý už jsem to viděl celý a musím říct, že se mi to docela líbilo. Hlavně že to je sprostý. ()

Xeelee

Taková blbost a přitom se k ní vyjadřuje sám Obama i KLDR a rozpoutá 3. světovou :-). Na PR Sony dobrý. Ale pořád je to svým dementním a přestřeleným způsobem neskutečně zábavný. Já říkal, že nás jednou svoboda slova zabije. Teda vlastně neříkal, ale rád ze sebe dělám chytrýho. Letos bude nejlepší Silvestr ever! Sylvester Stalin! ()

Thomick

"V celku to vyznie ako také demagogické navážanie sa do niekeho kto je možno len o kúsok horší manipulátor než samotné USA," pronesl T2. Ehm... příště si Ježíškovi napiš o schopnost nadhledu. Nebo neschopnost paranoii. Nevim. Tohle je každopádně stupidní "vyznění", ke kterýmu se člověk musí tak akorát sám dotlačit. --- Bál jsem se, co se z toho vyklube, faktžejo, ale nakonec můžu zkonstatovat spokojenost a zcela legitimně zábavnou záležitost - žádnou prázdnotu pod mohutnou PR skořápkou. Větší problém jsem měl akorát s tou zvrhlou bromancí, prostupující napříč celym filmem, a částečně i se závěrečnou cca půlhodinou, kdy se už holt oba kompletně urvali ze řetězů, a začali se stáčet blíž k neporovnatelně horšímu This Is the End. ()

Janek

NeVyRoVnAnÉ! Interview obsahuje nejvtipnější momenty roku (a za většinou stojí James Franco!!), ale dolů to tahají hluché pasáže, kde tempo povolí i na několik minut. Škoda, že to není kratší, bláznivější a sevřejnější (Zoolender). Přesto palec nahoru za obr odvahu! 70% ()

eraserhead666

Řadím se k lidem, kteří PR a velký humbuk kolem něčeho vždy vnímají spíše negativně. Interview by rozhodně mělo děkovat tomu, co se kolem něj strhlo, protože to nabízí a slibuje mnohem více, než by zvládl nějaký trailer a rozhodně mnohem více, naž nakonec film poskytne. Ona to není špatná komedie, to ne, má zábavné kousky (třeba scéna s tygrem, obrovskou škodou je, že tu nejzábavnější scénu - s Eminemem - si film odbyl prakticky hned na začátku), má i zajímavé kousky (samozřejmě Diana Bang) a má i scény, z nichž jsem dosud na rozpacích - například se pořád nemůžu rozhodnout, jestli mě James Franco svým trapným výkonem sral, nebo byl naopak ve své roli skvělý. V tomhle jsem opravdu na vážkách. Ona to ale není ani nějak kulervoucí komedie. Přiznávám, že jsem do ní šel ne pro ten humbuk, jako pro zmínky o fekálnosti (kterou já můžu) v komentářích. V tomhle ohledu jsem zklamán, stejně jako v celkové zábavnosti. Ten poměr zábavných věcí kontra nudných, nezábavných nebo vyloženě trapných je docela v neprospěch. ()

AlfaNumerO

Jak mám tuto tvůrčí dvojici rád, tentokrát se mi do vkusu netrefili. A těch pár trochu povedených scén už celkový výsledek bohužel nezachrání. I když výstřel na letící vrtulník libůstka. 52% ()

ARI50

Dlouho sem se tak nezasmál výborně vybraná dvojička do takové akční komedie, no smrdí pot jsi čuchnout :-D. ()

Necrotongue

Kašlu na to,jak je to natočené,jestli je tam použit fekální humor,jak film ovlivňuje například hra světla a stínu a podobně,chtěl jsem vidět věc u které se budu moct zasmát a té se mi dostalo.Jasně,nejde tady o humor,jaký si užívám například od dvojice Svěrák/Smoljak,vím přece jaký typ humoru používá Seth Rogen,ale zasmál jsem se Cheb,Cheb.Seth Rogen a James Franco se výborně doplňují,má to spád a je to sranda! ()

luka4615

Okolo filmu The Interview bylo v posledních dnech mnoho pozornosti okolo jeho stažení z kin studiem Sony na nátlak Kim Čong-una. Téměř každý tedy po stažení snímku z kin očekával povedenou komediální taškařici, která dopálila vůdce Severní Korey. Jak se tedy nový film Setha Rogena povedl? Až na pár hluchých míst výborně. Film pracuje s jednoduchou myšlenkou, která je dovedena téměř k absolutní dokonalosti. Gagy fungují na 100%, což zaručuje, že se u The Interview budete po celou dobu bavit a bojovat s nekontrolovatelnými záchvaty smíchu. Hlavní podíl na tom má Seth Roogen se svým typickým projevem a James Franco, jehož přehrávání je zde dáváno na odiv stejně jako ve filmu Your Higness. The Interview je povedenou nenáročnou komedií tak našlapanou skvělým humorem a gagy, že skoro nestíhá nudit. Stejně jako film This the End, je i The Interview žánrovou trefou do černého. A nejvtipnější scéna (a že jich nebylo málo) která mi nejvíc utkvěla v paměti? Kim Čong-un jako velký fanoušek Katy Perry zpívající píseň Fireworks. „They hate us cause they ain't us!“ ()

Morholt

Tak už chápu, proč severokorejský hrůzostát protestoval. Rogen a spol. totiž odhalili, že velký vůdce Kim ve skutečnosti chodí srát i chcát, což až dosud oficiální propaganda odmítala. :D Tohle a spousta dalších fórků, kterým jsem se od srdce řehtal, na které připadala, bohužel, hromada záchodových vtipů, na které jsem se tvářil kysele. Ale pozitiva převažovala, to zase jo. A vyšlo to i herecky. Rogen mi překvapivě navadil, Franco je blázen a Lizzy Kaplan kost. Dokonce i Kimův představitel byl docela fajn, ale moc si nedovedu představit, jak by ta hora sádla dokázala hrát basket. Škoda toho konce, který byl až moc americký, ale to je věc, která se dá u komedie tohoto typu celkem snadno přejít. Žádný zázrak se sice podle očekávání nekonal, ale veselohra je to slušná. 65% ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)