Reklama

Reklama

VOD (1)

K Jasonu Stathamovi, Dolphu Lundgrenovi, Randymu Coutureovi a Sylvesteru Stallonemu, kteří se znovu setkávají v roli týmu elitních žoldáků, se poprvé připojují Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran a Andy Garcia. Vyzbrojeni všemi zbraněmi, které se jim dostanou do rukou, a schopnostmi je použít, jsou Expendables poslední obrannou linií světa a týmem, který je povolán, když jsou všechny ostatní možnosti mimo hru. Noví členové týmu s novými styly a taktikami však dají „čerstvé krvi“ zcela nový význam. (Vertical Entertainment)

(více)

Videa (14)

Trailer 8

Recenze (312)

novoten 

všechny recenze uživatele

Sága, která vždy s obrovským nadhledem letěla vysoko nad hlavami akčních videobéček, ze kterých si po hrstech půjčovala herce, si dala dlouhou pauzu, ze které vystoupila tak trochu na truc. A s tváří právě takového béčka, kterým nikdy být neměla. Když se při první větší akci objevily triky a zelené plátno tak levného rázu, že jsem až nevěřícně vytřeštil oči, věděl jsem, že je zle. Absence jakéhokoli překvapení v hereckém obsazení, castingový omyl v podobě Megan Fox, ignorace drtivé většiny známých hrdinů, průhledné zvraty a spoléhání se téměř výhradně na Jasona Stathama pak berou zbytky nadhledu i mně. 50% a zaokrouhlení dolů čistě za zklamání z toho, že jsem věřil, že se povede překvapit podobně jako u nedoceněné trojky. ()

Lucasion 

všechny recenze uživatele

"Don't worry about it. I got a prescription scope." Mohli bychom do nekonečna vést debatu zda tohle měli Postradatelní zapotřebí. Asi ne. I když mám pro tuhle značku slabost, tak je vidět jak pěst na oko, že další (poslední?) Expendables skočily z Ačkové produkce akčnáků do céčkových vod. Pro sérii mám velkou slabost, takže se mi to nepíše lehce. První díl byl fantastickým splněným a krvavým akčním snem. Dvojka posunula hranici ještě výš a i když trojku už leckdo zavrhuje, tak pro mě i trojka dokázala, že nepatří do starého železa. Holt už tam byla mladá krev a jediné, co jí vážně uškodilo bylo PG13. Čtverka tohle (aspoň to) napravuje a krve zase lítá všude. A začátek kupodivu funguje dobře. Jsme zpátky jakoby ani těch devět let neuteklo. Céčkové CGI mě osobně neuráží. Stále tu máme Stathama a Slye, kteří se spolu špičkují a v tenhle moment právě film opravdu funguje. Ze staré party zbyl však už jen Lundgren a Couture. Ovšem jak už bylo avizováno před uvedením filmu, Sly to chtěl pověsit na hřebík a předává otěže Stathamovi. V ten moment Expendables 4 pozbývají to, co dělalo tuhle sérii. Jelikož Expendables byl projekt jak dát dohromady největší akční hvězdy pod jednu střechu. Film je pak po zbytek stopáže jako oneman show , kterému vévodí právě Jason. Neříkám, že to nemá grády. Docela i jo, jen už to není akční týmovka jaká vždy měla být a byla. Mě osobně nejvíce chybí ikonický soundtrack, který tu není. Chápu že tohle třetí pokračování je pouze pro fanoušky série. A i tak si občas kladu otázku - proč? Je to škoda. Barneyho partu ostrostřelců miluju. (68 %) ()

Reklama

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Scott Waugh pokračuje v tom co naznačil v předchozím Hidden Strike a Kurt Wimmer opět dokazuje, že je jedním z největších omylů Hollywoodu. Čtvrtí Expendables jsou nejen zbytečným ale i šíleně špatným filmem, který už v ničem nepřipomíná to, čím předchozí Expendables byly. Prakticky celá parta je pryč, zůstává znuděný Statham a polomrtvý Lundgren a vše se snaží doplnit zapomenutá Megan Fox a rapper 50 Cent. Nebýt posil z Asie, nebylo by o co stát. Expend4bles jsou nudným a odporně vypadajícím filmem s nevýraznou akcí, vyblitým scénářem a herci, kteří nevědí co mají dělat. Film, který nemá je na velkém plátně omylem a ukazuje že dno špatného CGI je hodně hluboké. To co jsem v Hidden Strike přehlížel je v tomto případě v daleko horší podobě a upřímně doufám, že to bude konec Scotta Waugha, který potvrdil, že opravdu není dobrý režisér. Sbohem Expendables, už o vás nestojíme. ()

Yoshitsune odpad!

všechny recenze uživatele

Tak jo, jedné věci úplně nerozumím a to proč tenhle film, neni v černé barvě a neni to zařazený, mezi jendy z nejhorších filmů ? Tenhle film, je totální a nekopromisní odpad a to po všech stránkách. Oni tedy předchozí filmy, měli taky nějaký ty svoje problémy, o tom žádná, ale u každého filmu, byla aspoň vidět nějaká snaha, ať už šlo o herce, režiséry a nebo scénáristy, tady nic takového neni. Scénář je jak po lobotomii, takhle debilní a nudný dialogy, sou už dlouho neviděl a příběh ? Ten se zase snaží být kompilokovaný a přinášet šokující zvraty, ale to v tomhle směru, to bylo předvídatelné a doslova urážející. A to že to ani nebavilo herce, je vidět, ti si odehráli svoje a pak se snažili na celý ten film zapomenout.  K tomu co tady někteří herci dělají, se snad ani vyjadřovat nebudu a přejdou rovnou k té poslední věci a to je akce. Akce je zde nudná, nezáživná a hrdinové to tady mají doslova zadarmo, protože záporáci se zde ani nesnaží, ani se nepokoušejí předstírat že po nich jdou a snaží se je zabít. A to co tady Barney, vypotí za plot twist je tedy fakt velká debilita. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Aj napriek 100 miliónovému rozpočtu, to celé vyzerá, ako drahší film od mockbusterovej spoločnosti The Asylum. Hrozne viditeľné CGI efekty, herci znateľne v mnohých a mnohých scénach točený pred neutrálnym plátnom a hlášky sú presne na úrovni céčkových zlátaních, v ktorých dnes hrajú napr. aj tu účinkujúci Lundgren. Je to však fajn, non-stop akčná, riadne Rková záležitosť a vidieť zopár známych, či vyhorelých, alebo nedostatočne úspešných akčných toreádorov a jednu toreádorku, je dostatočná zábava na nudný večer. ()

Galerie (69)

Zajímavosti (18)

  • V červnu 2020 Jean-Claude Van Damme vyjádřil zájem o návrat do série a veřejně přednesl svůj nápad hrát Clauda Vilaina, bratra své postavy padoucha Jeana Vilaina z filmu The Expendables 2 (2012). Roli však nedostal. (VSVB)
  • Bývalá hvězda WWE Bill Goldberg byl osloven kvůli roli padoucha v tomto filmu. Nakonec se však ve snímku neobjevil. (TommyZR)

Související novinky

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (více)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

V pondělí 22. ledna 2024, den před vyhlašováním nominací na Ceny Akademie, byly oznámeny nominace na nechvalně známé anticeny Golden Raspberry Awards, které každoročně vyzdvihují spíše ty nelichotivé… (více)

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

01.11.2023

Rýsuje se nám zde nová dlouholetá spolupráce na poli akčních filmů? Populární britský herec Jason Statham si údajně natolik užil natáčení nového snímku v režii Davida Ayera (Sebevražedný oddíl,… (více)

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023

24.12.2022

Tak dobrý filmový rok jako 2022 jsme tu dlouho neměli. “Dokonalé blockbustery” Top Gun: Maverick a Avatar: The Way of Water vrátily do kin davy diváků a náročnější obecenstvo zaplesalo u Elvise,… (více)

Reklama

Reklama