Reklama

Reklama

Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie

  • USA Scooby-Doo! WrestleMania Mystery (více)
Trailer

Obsahy(1)

Přichází zbrusu nový původní film a s ním neúnavně akční Scooby - Doo, Shaggy a další členové jejich gangu! Záhada začíná, když Shaggy a Scooby - Doo vyhrají lístky na sérii zápasů do WWE City a přesvědčí ostatní, aby se k nim přidali. Jenže tohle město skrývá strašné tajemství: drtivou silou je svírá Medvědí přízrak! Zachránit vytoužený titul pomohou našim kamarádům i superhvězdy jako John Cena, Triple H, Sin Cara, Brodus Clay, AJ Lee, The Miz a Kane. Sledujte Scooby - Dooa a jeho partu, jak se snaží přijít celé věci na kloub dřív, než bude pozdě. Skvělé dobrodružství pro celou rodinu - to musíte mít ještě dnes! (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Bohužiaľ, Scooby-Doo a jeho kamaráti sa stáli nešťastnými obeťami trápnej reklamy na Wrestlemaniu. A teraz si predstavte, že fráza "Dabl ju dabl ju í" tam odznela asi každých 10 minút. Myslela som, že proste kvôli tomu stôl vyhodím do vzduchu ako v rage komiksoch. Neskutočne otravné. Samotná záhada bola zaujímavá ale bohužiaľ tie vedľajšie postavy to tam posrali. Nepatria tam, nepáčili sa mi a boli len hlúpou reklamou na svoje vlastné osoby. Trápne. A smutné. Neviem koho to bol nápad ale, že na takúto reklamu využili Scoobyho a ešte tím, ktorý sa podieľal na filme na niečo takéto pristal je proste nehorázne. Som absolútne znechutená! Tvojho otca budú v práci vyšetrovať, a to je všetko iba tvoja vina!......... Jaj to bolo v Potterovi. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Slabé, slabučké. Toto wrestlingové pokračovanie je ozaj skôr takou väčšou reklamnou kampaňou ako nejakým uceleným duchárskym príbehom z dielne Scooby-Doo. Navyše ani hlášky tu neboli poriadne a ja som sa dosť nudil. A John Cena je u mňa skôr mínusom ako lákadlom. Takže veľmi podpriemerné u mňa. 40 % ()

Reklama

Filipus Muff 

všechny recenze uživatele

Záhada kolem Wrestlemanie je lehce nadprůměrný díl. Hlavním plusem a mínusem zároveň je však téma celého filmu. Film může totiž na někoho působit jako totální reklama na wrestling a tento dojem může podpořit jak neustálé vyslovování názvu reálné soutěže WWE a výskyt originálních zápasníků a dokonce i pravého majitele WWE a aby toho nebylo málo tak tihle všichni dělají různými zbytečnými dialogy mezi sebou z wrestlingu ten nejpravější, nejzábavnější a nejreálnější sport světa. To kladné je však to že zápasníci jsou dabováni svými originály a pro fanoušky wrestlingu nebude nic lepšího než animovanej zápas BigShow & Alberto Del Rio vs. John Cena & Sin Qara. Co se týče zevnější části filmu tak ta je zas velice dobrá. Film doprovází skvělá grafika a na scoobyho lehce nadprůměrnou zápletkou s duchem medvěda. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

No jo, oni to ví, že mám slabost pro wrestling. Nevím proč, ale tenhle sport prostě miluji a každý film o něm mě přivádí do nostalgie. Tohle je prostě klasický Scooby-Doo, kde jsou hlavní postavy neskutečně otravné, ale ten wrestling a hlavně hlasy skutečných wrestlerů, některých mých oblíbených (Kane nebo Triple H), mi prostě udělali radovat. V příběhu je vidět celkem snaha, boje v aréně dobré. Většině lidí to nejspíš moc neřekne, ale tohle se mi líbilo. Ach, ta nostalgie. ()

kinghome 

všechny recenze uživatele

Trapná reklama na pár Wrestlerů a na WWE jako na úžasnou společnost, což rozhodně není. Nic zajímavého, jen toho záporáka jsem zase neuhádl, to Scooby Doo umí :D Dost zbytečný díl, ale pro děti co ještě neviděli wrestling to určitě přínosný je, teda je to přínosný pro společnost, protože na to ty děcka začnou koukat. ()

Galerie (32)

Zajímavosti (3)

  • Členové Young Justice – Artemis, Miss Martian, Wonder Girl a Zatanna – jsou vidět, jak sledují Wrestlemanii prostřednictvím televize. (LUKICKK)
  • Na začátku Fred říká, že chtěl jet na výlet, aby otestoval svůj nový fotoaparát „Illudium Q-36“. Marťan Marvin ze série Looney Tunes se několikrát pokusil použít výbušný vesmírný modulátor Illudium Q-36 ke zničení Země. (LUKICKK)
  • Každá hvězda WWE, která se v seriálu objevila, svou animovanou postavu také namluvila. Produkce se tak zúčastnil napříkald John Cena nebo Mike Mizanin alias The Miz. (FloTin)

Reklama

Reklama