poster

Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie

 • USA

  Scooby-Doo! WrestleMania Mystery

 • Slovensko

  Scooby-Doo a medvedí netvor

Animovaný

USA, 2014, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AlistairMir
  *****

  Scooby Doo VS Kane? No tak to jsem musel vidět. Scoobyho mám rád a wrestling žeru odmala takže tohle byla jasná volba a zklamanej rozhodně nejsem. Absolutní oddechovka u který jsem se zasmál jako ostatně u Scoobyho vždycky. Hned začátek mě pobavil a takovej John Cena, kterej je tady něco jako mladší brácha Supermana, vytvoří s naší známou bandou dobrej tým a mohli by ho občas povolat do dalších dílů ještě společně s AJ, kterou si už nikdy nedovolím nazvat slečinkou. Nerad bych dostal sodu jako Scooby :)(24.4.2014)

 • kaylin
  ***

  No jo, oni to ví, že mám slabost pro wrestling. Nevím proč, ale tenhle sport prostě miluji a každý film o něm mě přivádí do nostalgie. Tohle je prostě klasický Scooby-Doo, kde jsou hlavní postavy neskutečně otravné, ale ten wrestling a hlavně hlasy skutečných wrestlerů, některých mých oblíbených (Kane nebo Triple H), mi prostě udělali radovat. V příběhu je vidět celkem snaha, boje v aréně dobré. Většině lidí to nejspíš moc neřekne, ale tohle se mi líbilo. Ach, ta nostalgie.(7.5.2014)

 • kinghome
  **

  Trapná reklama na pár Wrestlerů a na WWE jako na úžasnou společnost, což rozhodně není. Nic zajímavého, jen toho záporáka jsem zase neuhádl, to Scooby Doo umí :D Dost zbytečný díl, ale pro děti co ještě neviděli wrestling to určitě přínosný je, teda je to přínosný pro společnost, protože na to ty děcka začnou koukat.(14.4.2014)

 • Carol Pifková
  **

  Bohužiaľ, Scooby-Doo a jeho kamaráti sa stáli nešťastnými obeťami trápnej reklamy na Wrestlemaniu. A teraz si predstavte, že fráza "Dabl ju dabl ju í" tam odznela asi každých 10 minút. Myslela som, že proste kvôli tomu stôl vyhodím do vzduchu ako v rage komiksoch. Neskutočne otravné. Samotná záhada bola zaujímavá ale bohužiaľ tie vedľajšie postavy to tam posrali. Nepatria tam, nepáčili sa mi a boli len hlúpou reklamou na svoje vlastné osoby. Trápne. A smutné. Neviem koho to bol nápad ale, že na takúto reklamu využili Scoobyho a ešte tím, ktorý sa podieľal na filme na niečo takéto pristal je proste nehorázne. Som absolútne znechutená! Tvojho otca budú v práci vyšetrovať, a to je všetko iba tvoja vina!......... Jaj to bolo v Potterovi.(15.6.2014)

 • JJ.Gibson
  ***

  Zajímavý nápad zasadit Scooby Doa do prostředí WWE. Myslím, že to dost povedlo! Spoustu narážek na WWE a věcí okolo wrestlingu, pár slušných představitelů tohoto sportu a zapálenost Scooby Doo a Shaggy byla super!!! Plus pěkně nakresleno! Být mladší hodnotil bych asi více. Takhle si dám Tombstone tacos pálivost tři ***(17.9.2015)

 • - Každá hvězda WWE, která se v seriálu objevila, svou animovanou postavu také namluvila. Produkce se tak zúčastnil napříkald John Cena nebo Mike Mizanin alias The Miz. (FloTin)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace