poster

Scooby Doo: Záhada kolem Wrestlemánie

 • USA

  Scooby-Doo! WrestleMania Mystery

 • Slovensko

  Scooby-Doo a medvedí netvor

Animovaný

USA, 2014, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Derek
  **

  scoobyho samozrejme zboznujem (hlavne original zo 70. rokov, ale dokonca i moderna verzia ma nieco do seba) ale spolupraca s WWE dopadla dost slabo, o zahadu tu prilis ani tak nejde, hlavna je propagacia znacky a produktu spolocnosti WWE a na pribeh sa akosi zabudlo... navyse dlzka vyse nieco hodiny je zabijacka...(30.4.2014)

 • Carol Pifková
  **

  Bohužiaľ, Scooby-Doo a jeho kamaráti sa stáli nešťastnými obeťami trápnej reklamy na Wrestlemaniu. A teraz si predstavte, že fráza "Dabl ju dabl ju í" tam odznela asi každých 10 minút. Myslela som, že proste kvôli tomu stôl vyhodím do vzduchu ako v rage komiksoch. Neskutočne otravné. Samotná záhada bola zaujímavá ale bohužiaľ tie vedľajšie postavy to tam posrali. Nepatria tam, nepáčili sa mi a boli len hlúpou reklamou na svoje vlastné osoby. Trápne. A smutné. Neviem koho to bol nápad ale, že na takúto reklamu využili Scoobyho a ešte tím, ktorý sa podieľal na filme na niečo takéto pristal je proste nehorázne. Som absolútne znechutená! Tvojho otca budú v práci vyšetrovať, a to je všetko iba tvoja vina!......... Jaj to bolo v Potterovi.(15.6.2014)

 • kinghome
  **

  Trapná reklama na pár Wrestlerů a na WWE jako na úžasnou společnost, což rozhodně není. Nic zajímavého, jen toho záporáka jsem zase neuhádl, to Scooby Doo umí :D Dost zbytečný díl, ale pro děti co ještě neviděli wrestling to určitě přínosný je, teda je to přínosný pro společnost, protože na to ty děcka začnou koukat.(14.4.2014)

 • Filipus Muff
  ****

  Záhada kolem Wrestlemanie je lehce nadprůměrný díl. Hlavním plusem a mínusem zároveň je však téma celého filmu. Film může totiž na někoho působit jako totální reklama na wrestling a tento dojem může podpořit jak neustálé vyslovování názvu reálné soutěže WWE a výskyt originálních zápasníků a dokonce i pravého majitele WWE a aby toho nebylo málo tak tihle všichni dělají různými zbytečnými dialogy mezi sebou z wrestlingu ten nejpravější, nejzábavnější a nejreálnější sport světa. To kladné je však to že zápasníci jsou dabováni svými originály a pro fanoušky wrestlingu nebude nic lepšího než animovanej zápas BigShow & Alberto Del Rio vs. John Cena & Sin Qara. Co se týče zevnější části filmu tak ta je zas velice dobrá. Film doprovází skvělá grafika a na scoobyho lehce nadprůměrnou zápletkou s duchem medvěda.(21.4.2014)

 • AlistairMir
  *****

  Scooby Doo VS Kane? No tak to jsem musel vidět. Scoobyho mám rád a wrestling žeru odmala takže tohle byla jasná volba a zklamanej rozhodně nejsem. Absolutní oddechovka u který jsem se zasmál jako ostatně u Scoobyho vždycky. Hned začátek mě pobavil a takovej John Cena, kterej je tady něco jako mladší brácha Supermana, vytvoří s naší známou bandou dobrej tým a mohli by ho občas povolat do dalších dílů ještě společně s AJ, kterou si už nikdy nedovolím nazvat slečinkou. Nerad bych dostal sodu jako Scooby :)(24.4.2014)

 • - Každá hvězda WWE, která se v seriálu objevila, svou animovanou postavu také namluvila. Produkce se tak zúčastnil napříkald John Cena nebo Mike Mizanin alias The Miz. (FloTin)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace