poster

Dominion (TV seriál)

 • USA

  Dominion

Akční / Drama / Horor / Fantasy

USA, 2014 - 2015, 15 h 33 min (Minutáž: 90 min)

(další profese)
 • matini
  **

  Nápad na seriál s anděly byl celkem zajímavý, jen se jim ho nepodařilo dotáhnout do zdárného konce. Prostředí kde se seriál odehrává vypadá zvenku často jako kasino, uvnitř se navrací do období antiky. Ano spousta dalších zřícených nebo opuštěných budov, které nám mají říct, že lidstvo je pěkně v háji. A proto by člověk čekal, že se lidstvo bude snažit s danou hrozbou něco udělat. Ale místo toho, aby řešili Gabriela, raději řeší politiku a boj o moc. Postavy jsou nezajímavé, nudné a často dost otravné. Dá se to shrnout pár slovy: "naprosto nevyužitý potenciál".(26.7.2014)

 • Morholt
  ****

  Archandělé, váleční andělé, tuctoví andělé, vyšší andělé, zlí andělé, hodní andělé a jeden vyvolený, který má spasit lidstvo. A to všechno jen proto, že Bůh si vzal dovolenou a někam zmizel. Navíc krom toho, že na Zemi vládne mytologický bordel, všechno směřuje i k bordelu politickému, protože na trůn republiky Vega si brousí zuby nezbedný konzul. Veskrze se jedná o maglajz, ve kterém o sympatické či slušné herce nezakopnete a mě docela vytáčí, že absolutně netuším, kam má seriál směřovat. A to podle mě netuší nikdo. Předpokládám, že seriál bude utnut po první sérii a konec zůstane otevřený, což možná tvůrcům uleví. Jenže marná sláva, já mám pro ty nebeské čulibrky slabost, takže i když vím, jaká je to stupidita, každý týden se na to těším. Pro mě zatím seriálové guilty pleasure roku. 55% Po druhé sérii zvedám na 75%. Rozjelo se to parádně.(15.7.2014)

 • virus10
  ***

  Téma andělů mě celkem zajímá, tedy přesněji andělé chtějící zničit lidstvo, a tak dávám seriálu Dominion šanci. Obavy jsou, né že ne, už Legie mě celkem dost zklamala, přitom jsem se na ní tak těšil. Komentář začínam psát po pilotu a bohužel mě to tak moc nechytlo. Uzavřené město před okolním světem, pár zápasů, ale jinak nuda. Každopádně potencionál to určitě má a uvidíme, jak si s tim tvůrci poradí. Šance, že se to rozjede tu stále je.*** Tak první série za mnou. Sice to neni vyloženě špatný, ale na další sérii, jestli bude, se pravděpodobně dívat nebudu.(22.6.2014)

 • Laerry
  ***

  Další typický sci-fi seriál od Syfy - takže pokud máte vysoká očekávání, spadnete z nebe dosti tvrdě na zem. Pokud vás však bavila produkce z posledních pár let této televize, tak dostanete standartní produkt, který vás rozhodně neurazí. Já se hlavně bavím americkým přízvukem Anthonyho Stewarta Heada a to mi zatím stačí... Stejně však jako u nedávného Helixu se na případnou druhou sérii zjevně nepodívám, ale aspoň tu první sérku dokoukám (archanděl Gabriel je celkem zajímavá postava...).(4.8.2014)

 • Tommassi3

  Pasáček andělů Scott Charles Stewart tu s větší tu s menší úspěšností neustále variuje totéž téma, nutno dodat, že dost bizarní, a tak je jeden docela zvědav, čeho se dočká, když je mu nabízen seriálový sequel vůbec ne špatného bijáku Legie.. Ovšem už samotná produkční stopa Syfy naznačuje, že nebude příliš o co stát.. Zajímavé nápady sráží tradičně špatný scénář, a tak soudný divák trpí u další šmíry, která však skýtala velký potenciál.. Příště bych prosil něco inteligentnějšího, když už se tvůrci chtějí brát tak vážně..(8.7.2016)

 • - Seriál byl vytvořen na základě jednotlivých charakterů z filmu Legie (2010). (Nathanielmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace