• Vojťas

Samotná Legie (filmová předloha) mě nezaujala a zde to bohužel není o nic lepší. První díl byl sice celkem akční a poměrně přehledně uvedl do děje "hledání vyvoleného, který spasí lidstvo nad nevraživými anděli" ... 2. díl už byl bohužel pouze nudnou konverzačkou. Andělé mě prostě a jednoduše netáhnou. 50% [skončil jsem po 2. epizodě](9.7.2014)

• Thomm

Hrozná lacinost. Andělé mají "brnění" jako červenej strážce vesmíru... proč?(19.7.2014)

• danca044

Dala jsem šanci dvěma dílům, ale sotva jsem si pustila třetí, nudila jsem se tak příšerně, že jsem to vypnula. Postavy nejsou zajímavé, dialogy také ne. Nelíbí se mi ani zpracování andělů. Zdá se, že Dominion rozhodně není tak zajímavý, jak jsem si myslela, že bude. Toto je už druhý seriál, na který jsem čekala a ukázalo se, že zbytečně. 40 %(15.7.2014)

• Darth Revan

Z debilního filmu debilní seriál. Víc netřeba dodávat. Odpad(16.4.2016)

• Zajdaanek

Před 25 lety Bůh zmizel. Jeho andělé si mysleli, že za to mohou lidé, a tak vyhlásili lidstvu válku. Archanděl Gabriel vedl tuto válku o vyhlazení lidstva, ve snaze o zbavení se lidí a vyhlášení nadvlády. Většina vyšších andělů si odmítla vybrat stranu, ale ti nižší následovali Gabriela. Tyto slabé entity postrádaly těla, takže jejich prvním útokem bylo obsazení těch našich. Ale Michael, ten největší ze všech archandělů, se rozhodl bojovat za lidstvo. S jeho pomocí přeživší odrazili útok a postavili pevnost, ze které se mohli bránit. Brzy se rozkřiklo, že Michael zachránil dítě. Dítě, ze kterého by mohl vyrůst zachránce lidské rasy. Tohoto vyvoleného půjde poznat podle znamení na jeho těle. Nakonec Gabriel a jeho armáda ustoupili, a my zde zůstali nejen s vědomím, že andělé nejsou jen skuteční, ale že jsou našimi nejvíce nenáviděnými nepřáteli. Mmm po pilotním díle si říkám "well done", rozhodně mě to zaujala a doufám, že se to pořádně rozjede. Konečně jsem se dočkal seriálu, ve kterém budou andělé a lidstvo svádět válku nejen bok po boku, ale hlavně proti sobě. Po 5. epizodě to na mě působí bez šťávy, nudně, nějak, vyčpěle. Nedá se svítil no. Edit: Jak může něco spadnout z 5* na odpad! hm? Nemožné? Ale nikoliv, stalo se. Pilotní epizoda mě možná slepě nažhavila, ale ve finále je to ještě horší než film Legie. GAME OVER!(26.6.2014)

• - Seriál byl vytvořen na základě jednotlivých charakterů z filmu Legie (2010). (Nathanielmon)