Dominion (TV seriál)

Dominion

Akční / Drama / Horor / Fantasy

USA, 2014 - 2015, 15 h 33 min (Minutáž: 90 min)

Téma andělů mě celkem zajímá, tedy přesněji andělé chtějící zničit lidstvo, a tak dávám seriálu Dominion šanci. Obavy jsou, né že ne, už Legie mě celkem dost zklamala, přitom jsem se na ní tak těšil. Komentář začínam psát po pilotu a bohužel mě to tak moc nechytlo. Uzavřené město před okolním světem, pár zápasů, ale jinak nuda. Každopádně potencionál to určitě má a uvidíme, jak si s tim tvůrci poradí. Šance, že se to rozjede tu stále je.*** Tak první série za mnou. Sice to neni vyloženě špatný, ale na další sérii, jestli bude, se pravděpodobně dívat nebudu.(22.6.2014)

• warrenur

Po uvodnom, pre mna rozpacitom, prvom dieli, som dal sancu este dvom dalsim. Moje sympatie si vsak vobec neziskal. Hoci namet mi prisiel zaujimavy, prevedenie je naivne a lacne. Nehovoriac o mizernych hercoch a ubohom vizuale, ktory by v tomto type sci-fi mal stat za to. Slabucky cajik, od ktoreho ruky prec.(13.7.2014)

• Tommassi3

Pasáček andělů Scott Charles Stewart tu s větší tu s menší úspěšností neustále variuje totéž téma, nutno dodat, že dost bizarní, a tak je jeden docela zvědav, čeho se dočká, když je mu nabízen seriálový sequel vůbec ne špatného bijáku Legie.. Ovšem už samotná produkční stopa Syfy naznačuje, že nebude příliš o co stát.. Zajímavé nápady sráží tradičně špatný scénář, a tak soudný divák trpí u další šmíry, která však skýtala velký potenciál.. Příště bych prosil něco inteligentnějšího, když už se tvůrci chtějí brát tak vážně..(8.7.2016)

dosť dobrá telenovela pre intelektuálov, klišé sa dá prehadzovať bagrom, ale aspoň si človek v tom sparne oddýchne....keď vidí, že ,,iní ľudia sú na púšti v zdevastovanom las vegas a zisťujú, že fráza z mafstory -dokúšem ťa do krku- môže nabrať aj vizuál" ......nehovoriac o hunger games spoločnosti, nas....rdených anjeloch, a dobrých hercoch.....ja neviem, či casting manager bol génius alebo sú herci fakt až taký dobrí, že to celé utiahnu.....niektoré detaily sú skvelé (povážme, že napr. anjeli sa vlastne naozaj správajú ako opustené/stratené deti), aj vzťahy ľudí sú uveriteľné, len ten scenár...... diery hodné vyzretého ementálu....navyše charaktery sa vyfarbili príliš skoro...odmyslíme, mne sa celá táto zmes páči(8.7.2015)

• Kimkong

1. série - Zajímavý úvod, kdy netradičně jsou andělé hlavními padouchy. Seriál je mix Divergence a příšerného filmu Legie. Je zde vidět, že seriál nebyl nejdražší, ale herci jsou fajn. Poznal jsem princeznu z Vikingů. První řada není dlouhá a točí čistě kolem vyvoléného, což je vážně originální. Pokud se okoukají hezké tvářičky hereček, je seriál nudný a po shlédnutí celé řady ani nevím o čem to vlastně je. 2. série - Začátek druhé řady vypadá minimálně o stupeň lépe, než řada předchozí. Bohužel seriál přešel do stádia, kde se z padouchů stávají hrdinové a pak se zase vrací zpět. Jediným zpestřením je doba, kdy Claire vládne městu tvrdou rukou. Závěr série je naštěstí i závěrem celého seriálu. Bídný a hloupý konec mnoha postav s mizivou logiku celého seriálu nezachrání ani příchod nového padoucha v podobě Lucifera. PS: V tomto seriálu jsou archandělé ty nejubožejší postavy v historii fantasy. Celkově slabé lepší 1*.(9.1.2016)

• - Seriál byl vytvořen na základě jednotlivých charakterů z filmu Legie (2010). (Nathanielmon)