Dominion (TV seriál)

Dominion

Akční / Drama / Horor / Fantasy

USA, 2014–2015, 15 h 33 min (Minutáž: 41–67 min)

• Tommassi3

Pasáček andělů Scott Charles Stewart tu s větší tu s menší úspěšností neustále variuje totéž téma, nutno dodat, že dost bizarní, a tak je jeden docela zvědav, čeho se dočká, když je mu nabízen seriálový sequel vůbec ne špatného bijáku Legie.. Ovšem už samotná produkční stopa Syfy naznačuje, že nebude příliš o co stát.. Zajímavé nápady sráží tradičně špatný scénář, a tak soudný divák trpí u další šmíry, která však skýtala velký potenciál.. Příště bych prosil něco inteligentnějšího, když už se tvůrci chtějí brát tak vážně..(8.7.2016)

Kdo by to byl býval řekl, že mne zaujme seriál, ve kterém několik hlavních postav bude mávat křídly a létat. O Alexe mi tady ani tak nejde, zajímá mne Michael a hlavně Claire Riesen. To je princezna seriálu. A ten mi nabízí také zajímavý pohled do politického zákulisí města Vegy, otco-synovský souboj, který taky stojí za to, ale ten Michael. Pořád všemu dominuje Michael...(17.1.2015)

První sezóna: Už zjevně dlouho nebyl scifi/fantasy seriál s "The Chosen One". Čekala jsem naprostou slátaninu, a tak nejsem zklamaná. Líbilo se mi to víc než Defiance, kde jsem vydržela celou sezónu, ale víc už nedám. U Dominionu oceňuji, že je temně laděný. Na druhou stranu je tam ale plejáda nesympatických postav hraných nesympatickými herci a tolik double agentů, že je možno hádat, kdo hraje jenom pro jednu stranu. Doporučuji jako oddychovku s akcí a pár zajímavými zvraty.(30.6.2014)

Myšlienka nie zlá, ale ani nie dobrá, pilot stavil na efektnosť, ale postavy strašne nezaujímavé. Ale takéto postapo predsa len nie je bežné, takže nebudem príliš kritický a spomedzi seriálov to je jeden z tých vydarenejších béčkových... Edit: V druhej sérii sa to pekne rozbehlo, aj akčne aj mytologicky a po posledných častiach musím ľutovať, že to nepokračuje. Hodnotenie nechávam ako celok za tri, ale inak by bola prvá séria za dve a druhá za štyri.(8.11.2016)

Téma andělů mě celkem zajímá, tedy přesněji andělé chtějící zničit lidstvo, a tak dávám seriálu Dominion šanci. Obavy jsou, né že ne, už Legie mě celkem dost zklamala, přitom jsem se na ní tak těšil. Komentář začínam psát po pilotu a bohužel mě to tak moc nechytlo. Uzavřené město před okolním světem, pár zápasů, ale jinak nuda. Každopádně potencionál to určitě má a uvidíme, jak si s tim tvůrci poradí. Šance, že se to rozjede tu stále je.*** Tak první série za mnou. Sice to neni vyloženě špatný, ale na další sérii, jestli bude, se pravděpodobně dívat nebudu.(22.6.2014)

• - Seriál byl vytvořen na základě jednotlivých charakterů z filmu Legie (2010). (Nathanielmon)