poster

Dominion (TV seriál)

 • USA

  Dominion

Akční / Drama / Horor / Fantasy

USA, 2014–2015, 15 h 33 min (Minutáž: 41–67 min)

(další profese)
 • Tommassi3

  Pasáček andělů Scott Charles Stewart tu s větší tu s menší úspěšností neustále variuje totéž téma, nutno dodat, že dost bizarní, a tak je jeden docela zvědav, čeho se dočká, když je mu nabízen seriálový sequel vůbec ne špatného bijáku Legie.. Ovšem už samotná produkční stopa Syfy naznačuje, že nebude příliš o co stát.. Zajímavé nápady sráží tradičně špatný scénář, a tak soudný divák trpí u další šmíry, která však skýtala velký potenciál.. Příště bych prosil něco inteligentnějšího, když už se tvůrci chtějí brát tak vážně..(8.7.2016)

 • dalibor.durcak
  ****

  Kdo by to byl býval řekl, že mne zaujme seriál, ve kterém několik hlavních postav bude mávat křídly a létat. O Alexe mi tady ani tak nejde, zajímá mne Michael a hlavně Claire Riesen. To je princezna seriálu. A ten mi nabízí také zajímavý pohled do politického zákulisí města Vegy, otco-synovský souboj, který taky stojí za to, ale ten Michael. Pořád všemu dominuje Michael...(17.1.2015)

 • Ben Nevis
  ***

  První sezóna: Už zjevně dlouho nebyl scifi/fantasy seriál s "The Chosen One". Čekala jsem naprostou slátaninu, a tak nejsem zklamaná. Líbilo se mi to víc než Defiance, kde jsem vydržela celou sezónu, ale víc už nedám. U Dominionu oceňuji, že je temně laděný. Na druhou stranu je tam ale plejáda nesympatických postav hraných nesympatickými herci a tolik double agentů, že je možno hádat, kdo hraje jenom pro jednu stranu. Doporučuji jako oddychovku s akcí a pár zajímavými zvraty.(30.6.2014)

 • iXtr3m3
  ***

  Myšlienka nie zlá, ale ani nie dobrá, pilot stavil na efektnosť, ale postavy strašne nezaujímavé. Ale takéto postapo predsa len nie je bežné, takže nebudem príliš kritický a spomedzi seriálov to je jeden z tých vydarenejších béčkových... Edit: V druhej sérii sa to pekne rozbehlo, aj akčne aj mytologicky a po posledných častiach musím ľutovať, že to nepokračuje. Hodnotenie nechávam ako celok za tri, ale inak by bola prvá séria za dve a druhá za štyri.(8.11.2016)

 • virus10
  ***

  Téma andělů mě celkem zajímá, tedy přesněji andělé chtějící zničit lidstvo, a tak dávám seriálu Dominion šanci. Obavy jsou, né že ne, už Legie mě celkem dost zklamala, přitom jsem se na ní tak těšil. Komentář začínam psát po pilotu a bohužel mě to tak moc nechytlo. Uzavřené město před okolním světem, pár zápasů, ale jinak nuda. Každopádně potencionál to určitě má a uvidíme, jak si s tim tvůrci poradí. Šance, že se to rozjede tu stále je.*** Tak první série za mnou. Sice to neni vyloženě špatný, ale na další sérii, jestli bude, se pravděpodobně dívat nebudu.(22.6.2014)

 • - Seriál byl vytvořen na základě jednotlivých charakterů z filmu Legie (2010). (Nathanielmon)