Kancelář Blaník

Česko, (2014–2018), 10 h 11 min (Minutáž: 4–11 min)

Hudba:

Midi Lidi

Marek Daniel, Halka Jeřábek Třešňáková, Michal Dalecký, Sandra Nováková, Tomáš Matonoha, Ivana Chýlková, Jan Hřebejk, Ladislav Hampl, Vlastimil Třešňák (více)

Série(6) / Epizody(77)

Politický sitkom režiséra Marka Najbrta humorně reflektuje dění na české politické scéně. Hlavní hrdina, majitel PR a lobbingové agentury Blaník, se s každým zná a snaží se tak trochu řídit svět. Politická satira, kterou si oblíbí především fanoušci britského humoru a seriálů tamní produkce. Humorné glosy doplňuje Tonda Blaníka i na twitteru. (StreamCZ)

Misoponia

"Lenko, neserte mě!" Bohužel jsem Blaníka objevila až v roce 2018, což mě trochu mrzí. Kvalita dílů i jednotlivých řad kolísá, ale jako celek je to stále nadprůměrné, zvlášť v kontextu české tvorby. "Jdu kadit." ()

blondboss

Celkom zaujímavá politická satira českej politickej scény, na ktorej som sa v niektorých momentoch skutočne pobavil. Niektoré časti boli ozaj skvelé. Niečo podobné chýba tu na Slovensku, a preto aj tá posledná slovenská časť ma brutálne pobavila. Bolo tam samozrejme aj pár trápnych a bezzubých scén, ale väčšinou to malo hlavu a pätu a mňa to proste bavilo. Marek Daniel si to užíval plnými dúškami. 70 % ()

Kalda69

Politika po cesku aneb kdyz nevite, jak se dostat z pruseru, zavolejte Tondovi Blanikovi. S pribyvajicimi dily, nabira kvalita (satira/mozna realita) na obratkach. Hodnoceno po 10. dilu. ()

kolly13

Otevřená politická satira, která se nebojí (asi i proto není v mainstreamové televizi) a umí pobavit. Nakonci člověku ale trošku tuhne úsměv, když si uvědomí realitu. Daniel je excelentní a jeho postava zde vyloženě exceluje. ()

petr.al

Netuším zda je českému národu nejhůře, každopádně Tonda Blaník a jeho dvoučlenná družina již vyrazili na pomoc. Na rozdíl od Šimka a Bubílkové si tenhleten prostořeký vykuk s politiky pěkně z vesela zatančí. Dámská, pánská volenka? To je fuk. Hlavně, když z trsání na politickém parketu Tondovi něco kápne. Tonda se totiž řídí heslem: ,,Nejsme jako politici, mrdáme!" ,,Kancelář Blaník" nebude šálek ,,Lenčina kafe" pro každého. Obzvláště se netrefí do vkusu těm, kteří jsou politickými hrátkami tzv. nepoznamenáni. 3,8*. P.S. Bolehlavový zoom pana kameramana má prý dodat autenticitu. Hm, tak asi jo. ()

Emperor1

Vtipná, přestože občas lehce znepokojivá satira. Marka Daniela jsem poznal až v tomto seriálu a jsem tomu rád. Jeho naprosto (ne)uvěřitelné ztvárnění lobbisty Blaníka mě dostalo. ()

TonoM

Asi nejlepší věc, do které TV-Stream píchnul, Úžasný Daniel! Mnoho podařených scén. Něco slabší, něco zase skvělé. Nejlepší: Růžička a syn. 85% ()

Johny.K

Ja jsem na parkovišti přímo před Havlem.. No to já nevím kde seděl Havel. :D Na Krymu.. Snad v krimu ne? :D Do Ruzyně bez přesedání. :D Boží! Všechny díly jsou naprosto geniální! ()

DavePave

"Jsem strašná svině, ale mám se dobře," říká Tonda Blaník a má pravdu. Vynikající satira ukazující vtipnou část prohnilé politiky toho státu. ()

ggggg

Suprovej pořad na téma politická satira. Tenhle žánr není v ČR moc obvyklej, asi se lidi bojí parodovat politiky. Marek Daniel a jeho parta ale má koule a s ničím se nepáře. ''Já jsem taková svině...... Ale mám se dobře!'' ()

surprise

Konečně přišlo něco po České sodě! Nepřekonává, ale sehrává perfektně. Trojka Daniel, Třešňáková, Dalecký nemá chybu. Jen houšť a větší kapky. ()

lajkus

,,Nazdar Andrej tak jak se Babiš? Jo nebabiš? Seš nasranej. Aha." .... Hláškoidní blbina u které jen mrzí pár průměrných dílů a to že s odstupem času nikdo nebude vědět z čeho si tento seriál dělá prdel. U české sody to jde, jelikož ty si dělali prdel z politiků a osobností, zatim co tu jde spíše o kauzy.... Ale i tak jen tak dál.... ()

26. Český lev – výsledky

26. Český lev – výsledky