Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wayne
  ****

  Pilot byl bez chyby, skvěle představil postavy, dramatičnost, kousavý humor i atmosféru seriálu. A přestože jsem po dvou dalších dílech moc nadšený nebyl, tak s každou epizodou jsem se víc těšil na další. Výhoda oproti jiným seriálům, kde mi vždycky trvá i víc sérií si oblíbit vůbec nějakou postavu, je že tady je snad každá postava sympatická a dobře zahraná. Dave Annable mi přišel jako hezčí brácha Adama Scotta, Wilson Cruz a Rebecca Rittenhouse byli nejvtipnější dvojka a o Octavii Spencer netřeba mluvit. Navíc snad první seriál kde mi teenagerské postavy nešli na nervy, právě naopak. To nejlepší je ale rozhodně Charlie v kómatu, který všechno kolem sebe v duchu komentuje. Ještě musím zmínit vynikající hudební podkres, trochu mi to tím připomnělo Shameless. Zrušení je obrovská škoda, aspoň, že odvysílali i ty poslední tři epizody. Ta chorá nemocniční komunita mi bude chybět.(11.2.2015)

 • LittleMonste
  *****

  Dojemné, vtipné, upřímné... tak bych charakterizoval Společenstvo červeného náramku. I když se řeší vážné otázky, postavy nepřestávají brát své situace s humorem a působí velmi optimisticky, navzájem si pomáhají a podporují jeden druhého. Hereckému obsazení nemám co vytknout, všechny postavy (i ty vedlejší) působí velmi sympaticky. To samé platí o hudbě, která trefně podkresluje situace ve kterých se pacienti i doktoři nachází. Bylo od začátku jasné, že RBS bude hlavně těžit a spoléhat na úspěch The Fault in our Stars. Tenhle tah, ale tvůrcům moc nevyšel a je velká škoda, že tak skvělý seriál končí hned po první sérii. (90%)(4.7.2015)

 • filmsim
  ***

  Pilot: Seriál se za těch 45 minut skvěle vybarvil. Máme tu partu sympatických mladých lidí, které spojuje nucený dlouhodobý pobyt v nemocnici a ke kterým se po celý čas epizody připojují další zajímavé postavy. Každý zde má své místo a eventuální potenciál do budoucna. Pilot po celou dobu výborně dávkuje emoce a při scénách jako párty na střeše, tanci či závěrečnému běhu se jen horko těžko nedojmete. Jsem opravdu zvědavý, kam se tohle konverzační černohumorné drama vyvine dál..(20.9.2014)

 • Mr.Ripley
  ***

  Pilot: Televizním zjevením, jakým bylo Glee před několika lety, přesně tím se stává RBS tohoto roku. Inovativní, zábavné, pekelně upřímné, dojemné, ale především mile civilní, což se u podobných projektů nevidí. Jen aby ta sledovanost vydržela do konce série, sic se prodloužení asi nedočkáme, ale jakýs takýs uzavření by se hodilo. 85% _______ Po kouzelném pilotu a několika zábavných epizodách atraktivita zprvu televizního zjevení opadá a RBS upadá do kolejí stereotypu a průměru, ať už z plytkých epizodních zápletek nebo upadajícího tempa. Obrovská škoda.(11.10.2014)

 • JohnCZ
  *****

  Seriál z produkce Stevena Spielberga z nemocničního prostředí s teenagery v hlavní roli? To zní minimálně zajímavě. A po třinácti zhlédnutých epizodách musím usoudit, že to skutečně zajímavé je. Red Band Society je přesně takovým dramedy seriálem, co mi poslední dobou chyběl. Ačkoli se zaměřuje na mladé, jde místy docela do hloubky co se psychologie postav týče, ale zároveň je celkově je z něho cítit hromadu nadsázky. V tomhle ohledu funguje nejlépe pilotní díl, ze kterého jsem byl doslova nadšený: svižné představení postav, luxusní výběr hudby přesně dle mého gusta (v sérii mj. zazní i písně od Coldplay, Imagine Dragons, The Fray, Mumford & Sons,...), černý humor (inspirace The Fault in Our Stars se nezapře), trocha emocí a především stylové nasnímání. To poslední ostatní epizody trochu postrádají a bylo trochu vidět, že se pilot dostal dvojnásobnou péči - asi by se prodal. Každopádně celá série se drží překvapivě hodně vysoko, byť postupem času humoru ubývá a hraje se více na dramatickou strunu. Obsazení je hodně sympatické a potěšil mě fakt, že teenagery hrají opravdu teenageři, což bych u současného seriálu snad už ani nečekal. Seriál je bohužel utnut po jedné sérii a všechny dějové linky jsou víceméně otevřeny s výjimkou Charlieho (jeho doprovodné komentáře nemají chybu), který se dočkal zakončení. Pokud bych si měl vybrat jeden loňský seriál, který by si zasloužil prodloužit, volba by rozhodně padla na Red Band Society.(9.4.2015)

 • - Součástí propagace seriálu bylo promítání pilotního dílu dětem v nemocích, následované rozhovory s hlavními protagonisty. (Thery)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace