Mně se to líbí moc moc moc moc moc. Je to opravdu spíš takový holčičí seriál, řekla bych. Žádný správný chlap by tolik nasládlosti přežít neměl... i mě to dělá potíže, ale je to milé. Dospělost postav mě vůbec netrápí. Když trávíte celý svůj život v nemocnici, žebříček hodnot se vám zpřehází a kdo ví, jak byste se pak chovali... Mě to ba. Je to milé, úsměvné, dojemné. Super herci a postavy jsou vykreslené taky velmi sympaticky. Koukám dál a dychtím po prodloužení :) 5* EDIT/// Tak ani tady se mi prodloužení nedostane :( RBS končí. Snad to nějak ukončí... Nechápu, jak to může mít tak malou sledovanost v USA... Styďte se Amíci! :((15.10.2014)

Pilot: Na FOXech právě začíná Vaše pravidelná dávka emocí, tak si tuhle sympatickou partu mladých pacientů z nejpohodovějšího špitálu v US rozhodně nenechte ujít. Emoce netlačí na pilu a fungují, černý humor šlape jako hodinky a povedený písničkový soundtrack je masáží pro uši. Definitivně koukám dál.(18.9.2014)

Pilot: Televizním zjevením, jakým bylo Glee před několika lety, přesně tím se stává RBS tohoto roku. Inovativní, zábavné, pekelně upřímné, dojemné, ale především mile civilní, což se u podobných projektů nevidí. Jen aby ta sledovanost vydržela do konce série, sic se prodloužení asi nedočkáme, ale jakýs takýs uzavření by se hodilo. 85% _______ Po kouzelném pilotu a několika zábavných epizodách atraktivita zprvu televizního zjevení opadá a RBS upadá do kolejí stereotypu a průměru, ať už z plytkých epizodních zápletek nebo upadajícího tempa. Obrovská škoda.(11.10.2014)

Nemocnicny breakfast club zmiesany s The fault in our stars. Velmi sympaticke postavy ako medzi teen pacientmi tak aj medzi lekármi a sestrami. Velka skoda sledovanosti a zrusenia serialu, ale mozno vdaka tomu sme dostali perfektne finale, ktore ma v zavere pri You can't alwas have what you want, dohnalo k slzam. This is FOREVER.(9.2.2015)

Seriál z produkce Stevena Spielberga z nemocničního prostředí s teenagery v hlavní roli? To zní minimálně zajímavě. A po třinácti zhlédnutých epizodách musím usoudit, že to skutečně zajímavé je. Red Band Society je přesně takovým dramedy seriálem, co mi poslední dobou chyběl. Ačkoli se zaměřuje na mladé, jde místy docela do hloubky co se psychologie postav týče, ale zároveň je celkově je z něho cítit hromadu nadsázky. V tomhle ohledu funguje nejlépe pilotní díl, ze kterého jsem byl doslova nadšený: svižné představení postav, luxusní výběr hudby přesně dle mého gusta (v sérii mj. zazní i písně od Coldplay, Imagine Dragons, The Fray, Mumford & Sons,...), černý humor (inspirace The Fault in Our Stars se nezapře), trocha emocí a především stylové nasnímání. To poslední ostatní epizody trochu postrádají a bylo trochu vidět, že se pilot dostal dvojnásobnou péči - asi by se prodal. Každopádně celá série se drží překvapivě hodně vysoko, byť postupem času humoru ubývá a hraje se více na dramatickou strunu. Obsazení je hodně sympatické a potěšil mě fakt, že teenagery hrají opravdu teenageři, což bych u současného seriálu snad už ani nečekal. Seriál je bohužel utnut po jedné sérii a všechny dějové linky jsou víceméně otevřeny s výjimkou Charlieho (jeho doprovodné komentáře nemají chybu), který se dočkal zakončení. Pokud bych si měl vybrat jeden loňský seriál, který by si zasloužil prodloužit, volba by rozhodně padla na Red Band Society.(9.4.2015)

• - Součástí propagace seriálu bylo promítání pilotního dílu dětem v nemocích, následované rozhovory s hlavními protagonisty. (Thery)