poster

Red Band Society (TV seriál)

Drama

USA, 2014 - 2015, 9 h 24 min (Minutáž: 13x43 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • filmsim
  ***

  Pilot: Seriál se za těch 45 minut skvěle vybarvil. Máme tu partu sympatických mladých lidí, které spojuje nucený dlouhodobý pobyt v nemocnici a ke kterým se po celý čas epizody připojují další zajímavé postavy. Každý zde má své místo a eventuální potenciál do budoucna. Pilot po celou dobu výborně dávkuje emoce a při scénách jako párty na střeše, tanci či závěrečnému běhu se jen horko těžko nedojmete. Jsem opravdu zvědavý, kam se tohle konverzační černohumorné drama vyvine dál..(20.9.2014)

 • Davies182
  ****

  Pilot: Na FOXech právě začíná Vaše pravidelná dávka emocí, tak si tuhle sympatickou partu mladých pacientů z nejpohodovějšího špitálu v US rozhodně nenechte ujít. Emoce netlačí na pilu a fungují, černý humor šlape jako hodinky a povedený písničkový soundtrack je masáží pro uši. Definitivně koukám dál.(18.9.2014)

 • erased
  ****

  Hned pilot této příjemné sladkobolné podívané dokáže chytnout, a pozornost udržet až do konce celého seriálu. To prostředí sice nemá s realitou nic společného, a s přibývajícími díly tak série trochu ztrácí dech, což platí obzvlášť pro ty poslední, nicméně i přesto rodinná atmosféra uprostřed tohoto vysněného dětského nemocničního oddělení prostě pobaví a dojme vždy, kdy se o to pokusí. A za to Red Band Society vděčí především dobře napsaným a skvěle obsazeným titulním postavám.(25.12.2014)

 • Wayne
  ****

  Pilot byl bez chyby, skvěle představil postavy, dramatičnost, kousavý humor i atmosféru seriálu. A přestože jsem po dvou dalších dílech moc nadšený nebyl, tak s každou epizodou jsem se víc těšil na další. Výhoda oproti jiným seriálům, kde mi vždycky trvá i víc sérií si oblíbit vůbec nějakou postavu, je že tady je snad každá postava sympatická a dobře zahraná. Dave Annable mi přišel jako hezčí brácha Adama Scotta, Wilson Cruz a Rebecca Rittenhouse byli nejvtipnější dvojka a o Octavii Spencer netřeba mluvit. Navíc snad první seriál kde mi teenagerské postavy nešli na nervy, právě naopak. To nejlepší je ale rozhodně Charlie v kómatu, který všechno kolem sebe v duchu komentuje. Ještě musím zmínit vynikající hudební podkres, trochu mi to tím připomnělo Shameless. Zrušení je obrovská škoda, aspoň, že odvysílali i ty poslední tři epizody. Ta chorá nemocniční komunita mi bude chybět.(11.2.2015)

 • Vxxx
  *****

  Mně se to líbí moc moc moc moc moc. Je to opravdu spíš takový holčičí seriál, řekla bych. Žádný správný chlap by tolik nasládlosti přežít neměl... i mě to dělá potíže, ale je to milé. Dospělost postav mě vůbec netrápí. Když trávíte celý svůj život v nemocnici, žebříček hodnot se vám zpřehází a kdo ví, jak byste se pak chovali... Mě to ba. Je to milé, úsměvné, dojemné. Super herci a postavy jsou vykreslené taky velmi sympaticky. Koukám dál a dychtím po prodloužení :) 5* EDIT/// Tak ani tady se mi prodloužení nedostane :( RBS končí. Snad to nějak ukončí... Nechápu, jak to může mít tak malou sledovanost v USA... Styďte se Amíci! :((15.10.2014)

 • - Součástí propagace seriálu bylo promítání pilotního dílu dětem v nemocích, následované rozhovory s hlavními protagonisty. (Thery)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace