klima777

Jedna hvězda jakožto vyjádření odporu k jakékoliv formě ageismu; ostatek představuje zhodnocení filmových kvalit tohoto "roztomiloučkého dílka" (1,5*). ()

KarKulA

Naivní sluncem zalitá pohádka, která se v druhé polovině stane až tak moc pohádkovou, že by se z toho i pohádkové bytosti samou pozitivní energií zamotala hlava. Nelze tomu ale upřít že je řemeslně natočeno dobře a De Niro je ve své roli "pohádkového dědečka" zkrátka dobrý (a Hathaway také nebyla úplně špatná). ()

Autogram

Príjemný film o súhre staršej a mladšej generácie, ktorá takto ideálne môže fungovať asi len v Hollywoode. Anne má dokonalý úsmev Julie Roberts a De Niro srší múdrosťou a porozumením. No zdá sa mi, že stále má na viac ako na role dobrých alebo zlých dôchodcov. Ku koncu mi už film išiel trochu na nervy s tým riešením rodinných trablov. ()

Kurikmoon

Milý počin. Pocitovo by som kľudne i nadhodnotil. Robert, Anna, René... parádny. Ale zas nebudem preháňať. Pekný film na oddych a relax. A to niekedy stačí. ()

m.a.t.o.

„Ben, ty máš rande na pohrebe? Si frajer!“ Príjemný film, ktorý by však bez Roberta De Nira bol iba polovičný. Takého „strejdu“ by som bral aj ja. 75 % ()

Hollohlaway

Tolik sluníčka! Tolik cukříčku ! Tolik milých úsměvů , chápavých pohledů a dobrých rad od moudrého stáří! Začátek filmu má trochu prostor na pár vtipů , ale potom už jen hraje vypočítaná sladká muzika a lidi se maj ale TAK rádi! V tom filmu není v podstatě nikdo zlý , žádný konflikt , žádné problémy , naprosto nic. Prostě svět kde jednorožci papají motýlky a kakají duhu. De Niro je sympaťák , to je asi všechno. ()

jefff

Příjemná oddychovka na jednou shlédnutí. Ale nic víc. De Niro i Hathaway jsou super a díky nim je film fakt zábava. ()

Trapper33

Zase jednou happyend. Bleju. Ale vážně.. první polovina je dost fajn, jenže tu pak zruinuje totálně přeslazený konec. A Ben Whittaker je takový borec! Nedovedu si představit, že by se někdy zmýlil. ()

venca163

Omg, přestárlej dědek, co ten tu chce? Podívej na tu jeho AKTOVKU. Já se zbláznim, neumí se ani mutenout na Zoomu. Vrať se do hrobu!! --- AHA, jeho životní moudrost nejen že posunula firmu, ale zachránila i naše od Kalouska posraný životy. Wow moment. Líbilo se mi to, i když bylo celou dobu jasný, co se stane. Pracuj míň, ale nikdy nepřestávej. (80%) ()

giovanni3

Velmi milé překvapení ke kterému jsem se dostal skrze ústřední dvojici. Skvělý charismatický De Niro a pohledná Hathaway, která má navíc krásný úsměv. Samo děj je poměrně otřepaný, slaďák no prostě "Amerika" ač ústřední myšlenka "důchodce jako stážista ve firmě plné mladých lidí" byla zajímavá. Každopádně skvělá pohodová oddechovka, která prostě bavila. Lehce nadhodnocené, ale dávám 4z5 i přes top manželský kýč na závěr. ()

Heraldika

Přesně ten film, který si kdykoliv ráda znovu pustím až nastoupí do pravidelného TV kolečka. Je to pohoda na entou. Hit roku. ()

MurielRezek

Mezigenerační komunikace jako působivá delikátní směs a jeden vnímavý, citlivý a oduševnělý gentleman ze staré školy. Majstrštyk Roberta de Niro. Myslím si, že by se mohla zvýšit poptávka po pánských bavlněných kapesnících. S nadějí se budu průběžně informovat v galanterii u nás na rohu:-). Gentlemani nesmí vymřít! ()

sedm.1

Stážista do mě napral nehorázně silnou dávku pozitivismu a optimismu, která na mě osobně měla ovšem naprosto opačný efekt, a to že mi prakticky paralyzovala veškeré pozitivní dojmy z filmu samotného. Jinými slovy, ta úžasná firma, s těmi úžasnými kolegy, úžasnou šéfovou a úžasným sedmdesátiletým stážistou, který úžasně vyřeší všechny problémy, mě tak akorát úžasně srali. A ještě jinými slovy, taková koncentrace dobrých, férových, upřímných, nepokřivených a prostě celkově dokonalých charakterů v jednom filmu také asi nemá jen tak obdoby. A navrch té lidskosti, ochotnosti, důvěřivosti, chápavosti, tolerance a všeobecné náklonnosti, a jak se měli všichni rádi, uf, až mi to ušima lezlo ven. A ikdyž určitě tedy nechci tvrdit, že není fajn dát jednou za čas šanci něčemu tak nesoudně optimisticky naivnímu, tak tomuhle filmu jsem nežral skutečně ani slovo, natož pak větu, protože v takový svět, a zvlášť v „biznisu“, prostě nevěřím. A to se vážně nepovažuji za nějakého zahořklého negativistu či škarohlída, ale tady toho bylo fakt až moc happy. Jinak celý film samozřejmě stojí na ústředním hereckém duu, které své kvality beze zbytku naplnilo, o De Nirovi nemá cenu vůbec pochybovat, to byl, je a doufám že ještě dlouho bude Pan herec a Anne Hathaway to tu sluší víc než kdy jindy, takže v tomto ohledu byla mise splněna, nehledě že i zbytek postav a jejich představitelů je více než sympatický a zábavný spolek. Zápletka pak sice není příliš náročná, spíš naopak, nicméně nenudí a je to opravdu jen čistě nenáročná pohodovka na entou. Stážista tak zkrátka zapůsobí jako nevýrazné, nicméně poměrně působivé, nadmíru odlehčené drama, které má své nesporné kvality, na mě ta podívaná jako celek ale zafungovala skutečně jen těžko uvěřitelně a reálně, což není vůbec dobré. ()

Sdoom

Nancy Meyers umí točit příjemné lidské filmy, to už dokázala v minulosti. Intern je toho dalším dobrým příkladem, i když musím uznat, že tentokrát to s tím sluníčkováním a cukrováním trošku přehnala, zejména v závěru. Bál jsem se, do čeho to zase De Niro vlezl, ale tahle role mu sedla a dokonce mi nevadila ani Anne Hathaway. Slušné 3 hvězdičky. (HD, orig.) ()

MartinS96

Asi ve dvou třetinách tohodle filmu jsem si uvědomil, že se v něm za celý dvě hodiny vůbec nic zvláštního nestane. Děj je absolutně nezajímavý, lehce předvídatelný, ale přesto.. Je to taková ta typická feel-good “komedie“, kterou ocení spíše vaši filmově nenároční rodiče, kteří se nejraději jen pohodlně usadí a bez složitějšího přemýšlení sledují filmy tohoto druhu. Určitou zajímavostí je, že zde nevystupuje jediná postava se sebemenšími záporáckými rysy. Dvě hlavní postavy jsou dobře napsané a určitá chemie mezi nimi funguje, bezesporu bychom ale tyto herce raději viděli v zajímavějších rolích. Sympaticky působí i všechny vedlejší postavy, dokonce i Adam DeVine, který mě všude jinde neskutečně sral. V domácí produkci tento film nezklame, pokud nebudou vaše očekávání příliš vysoko, jít na něj do kina bych ale považoval za zbytečnost. „You're never wrong to do the right thing." - „Who said that, you?" - „Yeah. But I'm pretty sure Mark Twain said it first." 6/10 ()

herr_carter

Laskavý...je asi to slovo, které dokonale vyjadřuje vlastně celý film. Hezky je zde vidět, jak šarmantí reprezentant staré školy Robert de Niro vnese eleganci a potřebný klid do tradiční současné firmy, postižené vším co je on-line a uznávající vizi, že den má více jak 24h....................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Arkanoid

Robert De Niro si dokázal na staré kolená uchmatnúť ďalšiu dôstojnú úlohu. Kto iný by mohol sprevádzať diváka startupom tak, ako on? Film nebol točený s oscarovými ambíciami, ale s cieľom upokojiť diváka pracujúceho v hektickej dobe jemným humorom a znovuobjavením hodnôt stratených v každodennom strese. To sa mu celkom darí, ale vzhľadom na absenciu väčších dramatických situácií tomuto filmu chýba väčšia intenzita, ktorá by diváka viac zasiahla. ()

preclajsz

Docela v pohodě "feeling good movie" s hlavní hereckou ikonou Robertem De Nirem. Ten byl fakt suprovej, jako vždy. Defacto se tam nic moc nedělo, ale 2 hodiny utekly jako nic. Teda skoro. Posledních 45 minut se ubíralo trochu jiným směrem a hrálo si trochu na vážnost. Ale co už, celkově mě to bavilo 4* ()