wooozie

Pohodová oddychovka, ale bohužel nic víc. Hathaway můžu kdykoliv a De Niro měl celé natáčení evidentně na háku, no a ostatní herci tam tak nějak jsou. Spíš než plnohodnotný film je to takové dvouhodinové promo neexistující firmy, plus nějaké vztahovky, které neurazí a ani nenadchnou. Jednoduše pěkný film, na který si ale za měsíc (asi) ani nevzpomenu. ()

velkyvezir

Skvělá oddychovka. Na Annu se krásně dívá a de Niro je čím dál větší švihák. --- Edit: já ten film miluju, de Niro je bourák!!!! ()

Wally

Totální pohoda...lidskost a příjemnost z filmu vyloženě čpí. Oba herci v hlavních rolích byli úžasní a i okolní komparz zdárně doplňoval obě hvězdy. Příjemné překvapení a doporučuji večer k vínku! ()

Benedygtus

Komedie, ale kdeze. Tento film spada do kategorie "feel good movies", a zkratka se po nem budete citit lepe. Tak vas hezky pohladi, uklidni, ale zadne nekonecne vybuchy smichu rozhodne necekejte. Hlavni postavy a koneckoncu i vedlejsi extremne sympaticke a cele to deni ma urcity spad a napad. Plnohodnotne 4* ()

Luciášek

Opravdu VELKÝ kýč. Docela milý, s několika opravdu vtinými momenty, ale rozhodně na jedno zkouknutí, protože ta kýčovitost člověka v druhé polovině filmu už fakt začne točit. Tři hvězdy jen za Roberta De Niro. ()

Seti

Stážista je bezpochyby velmi příjemná záležitost, jíž vévodí feel good atmosféra podpořená navýsost sympatickými hlavními hrdiny. Po shlédnutí si však říkám, že je možná až přehnaně feel good, jelikož ve filmu chyběl nějaký zásadnější konflikt, který by v divákovi nějak významněji rezonoval. Ano, vztah šéfky se svým senior stážistou se v průběhu určitým způsobem vyvíjí, ovšem tento vývoj je tak umírněný, že divák, který celý film čeká na nějaký zásadnější zvrat, se bude na konci cítit pravděpodobně neuspokojen. Prostě jsem tak nějak očekával, že se Ben nakonec pro svoji šéfku a především její firmu stane prostřednictvím svých schopností daleko důležitějším, než tomu ve finále bylo. Takhle De Niro celý film jen mrkal, dělal šoféra a podával kapesník. Samozřejmě jeho přínos svým novým kolegům v osobní rovině byl významný a skvěle podaný, ale přeci jen absence nějakého zajímavějšího finále trochu zamrzela. Přes všechny výtky je Intern dobrý a pozitivně lazený filmek, který mi pozvedl náladu. ()

klukluka

Sympatické mi na tom bylo to, že se mnohem méně, než bych byl s ohledem na žánr čekal, vyžívali v patosu. Taky mě dokázali překvapit, měl jsem za to, že se Nirův Ben nakonec stane ředitelem. Jinak to ale nebyl film pro mě. Tohle je americká maloměšťácká klasika, v té už půvab poměrně dlouhou dobu nenacházím. ()

bari68

Lepšie 3*. Nedá sa svietiť, ale proste a jednoducho Robert de Niro sa u mňa rovná gangsterky a pod. ..... Ja viem, je to dlhá story a podobné filmy už točí pomerne dlho, ale tento svoj problém si stále držím. Inak, film je fajn, netlačí na pílu, všetko je akosi prirodzené, príjemné. Tento žáner moc nemusím, nie je šálok mojej kávy, no ,,Stážista,, je jeden z tých lepších, čo za poslednú dobu som videl. ()

bloodline

Presladený mainstream s citovými výbehovými zónami a s ľudskou pokorou pred dospeláckym divákom akejkoľvek proveniencie. Zároveň jemný komediálny štandard s citlivou prímesou romantiky. Vo svojej podstate ten typ filmárčiny, voči ktorej síce objavíte výhrady, ale ľahkou a neboľavou stráviteľnosťou s príjemným dotykom odfajčenia stresu do stratena, prídu tie dve hodinky ako vôňa čerstvých raňajok do postele. Ak náhodou márne pátrate po bavlnenej vreckovke siahnite po The Intern. Starká, mama, manželka, priateľka, kamarátka, sestra, teta, svokra, švagriná, neter, milenka, spoločníčka, prostitútka, nafukovacia Anča... s úsmevom na tvári poďakujú. ()

provitamin

Komédia, v ktorej je síce minimum vtipu, ale je nakrútená takým príjemným štýlom, že pod 4 nepôjdem. Aničku si po tomto filme vyhadzujem z môjho imaginárneho blacklistu, keďže mi asi prvýkrát prišla ako sympaťáčka. ()

tom.nosek

The Intern je jeden z nejlepších feel-good filmů, které jsem letos viděl. Vztah mezi Robertem De Niro a Anne Hathaway funguje naprosto bez zaváhání, i vedlejší postavy jsou skvěle napsány, milé až roztomilé vtipy, všechno do sebe moc pěkně zapadá. Jednoduše ideálka na fajnový večer, kdy chce člověk vypnout a užít si příjemný film. ()

Roman.Caesar

Výborná komedie z reálného světa moderní doby, ve které se najde mnoho rodičů. Spojení Roberta De Nira a Anne Hathaway funguje naprosto dokonale. Za mě paráda na oddych, 85 % ()

Ashar

Anne Hathaway je má oblíbená herečka a Robert byl vtipný a tentokrát nedělal žádné prasárničky a neměl oplzlé vtípky, dávám plný počet. ()

kolemjdouc

scénář tak mizerný že to nezachránil ani De Niro.On jediný vynikal a ten zbytek byl ufňukaný kompars.Vařeno z vody ! Tak stupidní nejsou ani pilcherovky.Koupí tohoto dvd jsem si řádně naběhla na vidle. ()

Orthank

Keby to nebolo tak hrozne feministky gýčové, tak by som si užil jeden z najroztomilejších komediálno-generačných uletov vôbec. Nie, vôbec nič nemám proti emancipácii, len trochu nerozumiem, prečo nám to musia tlačiť do hláv tak primitívnym spôsobom. Alebo sa to inak nedá? Na túto otázku nech si už odpovie každý sám, no mám silného tušáka, že na tom niečo bude. Inak remeselne parádne zvládnutá oddychovka, ktorá síce irituje, ale v zásade neurazí aj vďaka skvelému kastingu, hereckým výkonom a zaujímavému generačnému konfliktu. Na predaj pátosu a ideologickej agendy divákovi, to bohužiaľ nestačí... ;) ()

BrakeZ

Velmi nečekané překvapení. Měl jsem vůči filmu lehké předsudky, ale nakonec se z něj vyklubal jeden z nejpříjemnějších počinů za dlouhou dobu. Vše je dovršeno skvělými hereckými výkony a nenuceným zpracováním. Člověk jednoduše po zhlédnutí odchází pozitivně naladěný :-) ()