spoonman

navzdory hodnocení mě postavy v tomhle filmu pěkně sraly - De Niro - nejchytřejší na světě, svůj nesouhlas s činy jiných vyjadřuje soudcovskými pohledy, v rámci scénáře si svou pokorou a dobrem (rozuměj dodržováním konvencí) vychová bandu cvičených opic - Hathaway - manažerka šéfující společnosti o 220 lidech, která nedokáže ani zařídit, aby si podřízení nedělali bordel v kanceláři a raději než konflikt volí žabácké koulení očima - její nevděčný manžel, který je živen jejím úspěchem - ostatní stážisti, banda nesamostatných idiotů ono to celé může fungovat jako takový ten feel good movie, ale člověk nesmí za žádnou cenu přemýšlet - pokud něco, tak doporučuji v průběhu těch dvou hodin vypít láhev vína (nejlépe ne jednu) ()

Everyone

"Bene, ty sis na pohřeb vzal rande?" Místy vtipné a dokonce aktuální, protože každý, kdo toto čte, tak se brzy bude potýkat s demografickým problémem i jako stařík. A převelice záleží, jaká pracovní morálka se vštěpí do společnosti, aby těch předsudků nebylo příliš a z tohoto důvodu netrpěli ani mladí, ani ti dříve narození. ___ Já opravdu nechápu lidi, co pracují tak, že se sedřou z kůže, aby pak do konce života měli vředy a vysoký krevní tlak. To vážně chce být každý ředitel? ___ Btw. osobně si nedovedu představit větší nudu než obchodní branži. Sice je tam stres (ospalost jistě nehrozí), ale ta vyprázdněnost, která to vše provází. ()

zahadum

Tak, čakal som sentimentálnu a gýčom napustenú vatu...a...dostal som sentimentálnu a gýčom napustenú vatu :) ALE...bola tam ľudia chémia...De Niro po dlhej dobe v úlohe človeka so srdcom...Jules bola skutočne žena ktorá nevie kam...rozpačitá ale niekde tam vo vnútri žena ktorá niečo dokázala ale to miestami nevedela uhrať ....myslím si,že film bol na hrane a miestami skoro spadol do toho gýču ....autorka správne včas film postavila na nohy ...hlavne v tom cítiť takú príjemnú ľudskosť...nie moc tlačenú na pílu ale niečo také ako keď máte svoj dobrý deň...a ten mávame všetci predsa..no nie ?:) ()

Saur.us

Přeslazená, supersentimentální a naivní jako hrom. Občasný humor je sice plus ale poslední půlhodina, kde se už opravdu tlačilo na sentimentální pilu, byla naprostým utrpením. A De Niro přijal jednu z nejhorších rolí, co jsem viděl. Tahle poloha kouzelného, přecitlivělého dědečka mu absolutně nesedí. ()

heihatchi

Začalo to tak slibně, až se mi nechtělo věřit. Škoda že film u mě dojel až na přespříliš úžasného De Nira, kterej snad na co šáhl, v tom byl nejlepčí. K tomu ty nechutné rodinné scény s "moderním" taťkou... ()

avitakova

Vážně skvělý film, který vás potěší, jak takovým milým příběhem, tak tím co všechno vám nabídne. Úžasný De Niro o tom ale samozřejmě nebyl vůbec pochyb. Takže stručně a jednoduše film, který člověka vážně i potěší. ()

Trojkol

Zajímalo by mě, jak se vymýšlí věty, které se ozývají během indistinct conversation. Jak se určí, která věta půjde slyšet a dá se tak divákovi najevo, že se na plátně baví o něčem vtipném. Ha ha, příšerná scéna z letadla. Mimochodem. Není nad tisíc a jeden záběr na super bílé obří zuby Anne Hathaway. Protože De Niro je tak zábavný. Hlavně, když si zakládá profil na fíbíčku. Přeslazenost některých scén mě nutila rvát si vlasy a přesto tři hvězdy Robertovi, doufám, že až mi bude devadesát, budu taky chtít být něčí stážistka. ()

warrenur

Film prechadza od miluckeho, az po - svojou naivitou, otravny. To druhe som sa snazil ignorovat, nech mam z neho aspon cosi. Pacilo sa mi to posolstvo. Rozdielnosti pohladov mladych dravych, nemajucich cas, po rozvaznych, starych uprednostnujucich to podstatne. To bolo fajn a urcite je to kamenom urazu mnohych problemov ludi i v dnesnej dobe. De Niro vo svojej roli hviezdi, o tom ziadna. Anne som to miestami neveril, neviem. Inak velka kocka. Tiez dost otravne posobila i ta "perfektna" rodinka. Ale podtrhnute, zratane to ako naivna rozpravka funguje. ()

Gastovski

Ani de Niro mě nepřesvědčil, že žijeme ve světě s kytičkama, zvonečkama a dětičkama, kde se všichni mají rádi a důchodci v této pohádkové zemi pracují zadara v internetových shopech. Bohužel hodně slaďácký kýč, kterému jsem nepřišel vůbec na chuť. ()

Cermbo

De Nirovo postavu bych si přál mít ve svém životě. Jinak poměrně povedená komedie se zajímavou myšlenkou. ()

zdeny99

Stážista je film o ženské emancipaci a businessu. Je to tedy film, který je vyloženě cílený na ženské publikum. Od vyloženě feministického filmu jej odklání jen vtipně odlehčená atmosféra. Jinak je to opravdu jen business dělaný tak, jak to dneska ve firmách vypadá a zároveň dělaný tak, jak by chtěla kdejaká kariéristka. Tu zde přesvědčivě zosobňuje Anne Hathaway a protikladem jí je zkušený důchodce Robert De Niro, který to na rozdíl od ní už má doslova u prdele. [19070. hodnocení, 662. komentář, 72%] ()

pend

Film stojí jednoznašně na Robertu De Nirovi, který bohužel všechny ostatní strčí do kapsy. Nechápu, jak si mohla Hathaway vzít takového nesympatického chlapa. ()

petokucho

Velmi mily a prijemny film s vynikajucou postavou Roberta de Nira (hlavna zenska postava bola ale taktiez vyborna). Bavil som sa kralovsky a nemam dovod preco nedat plny pocet. ()

vachi

Feel-good movie, který vám svojí energií a příjemnou atmosférou zvedne náladu a dá chuť do života. První polovina filmu je skvělá. Převládá pohoda, vtip, utváření vztahů mezi sympatickými postavami zahrané skvělými herci, vynikající hudba. Za mě pět hvězd a úsměv na tváři. Ve druhé polovině však začnou převládat emoce, nastávají první krize, film lehce zvážní a jako by se vrátí zpět nohama na zem, zpět do reality. Celkově je film výborně napsán a zrežírován. Donutí vás se zamyslet o moderní společnosti, mezilidských vztazích a o tom, jak je ovlivňuje technologický pokrok. Je dojemný, hezký, prostě fajn. Rád se na něj znovu podívám. P.S. Anne zde neskutečně září a postavu Roberta De Nira nejde nemít rád. ()

Axident

Jako vánoční pohádka na oddych od dramat použitelné, ale vzhledem k procentům na csfd jsem cekal o dost víc. Dvě hodiny byly nehorázně moc a se scénářem se nikdo nepředřel. Milé, ale příliš unylé a klišoidní. ()

Doomedx

Robert De Niro je Mr. Nice Guy, vsem pomaha a radi, at uz v praci ci v osobnim zivote, vsichni ho maji radi a naslouchaji mu, jeste aby ne 70 let zkusenosti udela svoje a jelikoz se u konce sveho zivote docela nudi, rozhodne se ze chce byt senior stážistou. Anne Hathaway je workoholička, která vlastní a vede jeden velky internetový obchod s oblečením, je vystresovaná, ma problemy se spankem, jidlem ale také nestihá své schuzky v praci a pro vlastni rodinu ji take nezbývá mnoho casu a prave ona potrebuje pomoc od "Nice Guye". ~ Jeste se rozhoduji mezi 3/4* = 70%. ()