Zuchy

Komedie, která rozhodně neurazí ani vás nezvedne ze židle. Ale můžete vzít jed na to, že na co Robert De Niro sáhne, to se, pokud se to nepromění ve zlato, minimálně nepromění v ehm :) ()

TomasRichtr

Ten konec se nám kapátko rozpliznul do nudnýho americkýho kýče, nemyslíte? Zezačátku fajn, ale pak když měly příjit nějaké pořádné zápletky, tak to nastavili romantickýma sračkama a zábavnost filmu padla držkou do bláta. Anne stále nemám rád a De Niro jako důchodce mě už taky moc neba. ()

lakart

Nádherný a přesto jednoduchý příběh, který je pro své myšlenky tak obecný a nadčasový, že si v něm každý najde to svoje. Herecky je to veliká jízda. Mezi Anne a Robertem je neuvěřitelně dobrá chemie přátelství, které se buduje v celé stopáži. A závěr? Závěr byl prostě skvělý. Nancy Meyesr opět potvrzuje svoje kvality. 90% ()

Psycho.R

Nancy Meyers má nos na laskavé komedie. Nejsou příliš originální, ale vždy je to natočené tak, aby se na to dívalo příjemně. Zde by sice nevadilo, kdyby se ustřihlo posledních dvacet minut, ale já byl potěšen tím, že se to vydalo mile po kolejích, kde se mladá z De Nira nedělali kokota a brali ho tak, jak by to bylo, dle mě ve skutečnosti. Navíc na konci nepřijde velké rozuzlení, kde by se ukázalo, že je nejchytřejší a všem to natře. A když už o něm mluvíme, konečně po dlouhé době film, kde je dobrej, nepitvoří se a snaží se hrát. 70% ()

markotter

Svojí cílovou skupinu si tenhle film určitě najde. Ale mně se při jeho sledování zježily všechny chlupy na těle, které se postupně zvětšovaly až z nich byly skoro bodliny, jak jsem trpěl. Přezaměstnaná šéfová, bodrý stážista, který nezištně pomáhá, kudy chodí, krásné interiéry, teplé tóny kamery, šťastní mladí lidé (protože jsou zaměstnaní v super cool firmě, kde za každý úspěch zazvoní na zvonec),přiteplená muzika atd., atd. To na ně bylo fakt moc. ()

Kritik.

Neobyčajne obyčajný film o obyčajných zraniteľných ľuďoch. Nie príliš hlboký, ale napriek tomu myšlienkovo bohatý príbeh, kde samotné motívy a postoje k životu sú dôležitejšie než kariéra, slová, či vonkajšie prejavy. Priam obdivuhodná sebadisciplína a vnútorná elegancia osobnosti pána stážistu nám môže byť všetkým príkladom. ()

Jonatána

Hrozně milý, příjemný film se skvělým Robertem De Niro a kouzelnou Anne Hathaway, kterým to spolu skvěle klape. Pravda, konec je naprostá limonádka, ale to nevadí. A dívenka, která hrála dceru Anne Hathaway byla k sežrání. Jsem ráda, že jsem zvolila pro dnešní večer tenhle film, určitě se zařadí k těm, které ráda uvidím kdykoli znovu. ()

Martensson35

Po shlédnutí tohoto dvouhodinového instruktážního videa, kterak vést aktivní stáří jsem nabyl dojmu, že film natočilo americké ministerstvo sociálních věci v kooperaci s tamnějším pracákem. Film je tak kýčovitě přímočarý a nadupaný plochou dobrosrdečností, že jsem čekal jestli na konci DeNiro nevystřihne nějaké muzikálové číslo a neodletí s deštníkem jako Mary Poppins. Pár hvězd za několik momentů, kdy jsem musel nad kýčovitostí děje vyprsknout smíchy, za Anne H. , která už od dob princezny z království hrušek pobrala něco z kumštu, no a koneckonců De Niro, který něco hraje. Konec zvonec. ()

balcazar

Musím uznať, že som sa vôbec nenudil. Spojenie starého a tradičného (dôchodca De Niro) s mladým a moderným (majiteľka firmy Hathaway) fungovalo a prinášalo z každého niečo: vtipné, smutné, kuriózne, bizarné, ale hlavne nenudné. Všetko išlo dobre, až prišiel záver. A ten bol, bohužiaľ, v mnohých smeroch naprd. A tak išla hviezda dole. ()

gemi

Konečně film ze života! Uvěřitelný (všechno je uvěřitelné!), příjemný, s reálnými, chytrými dialogy. Film o střetu mladistvého drajvu a zralé moudrosti. Pokud je člověku 70, má za sebou bohatý život a v důchodu tak trošku neví co se sebou, tak musí dát plný počet. ()

bearmeedek

Předem jsem byl dostatečně varován. Když byl film nový, hned jsem jej obešel. Když mi ho teď běžná TV stanice naservírovala v "hlavním vysílacím čase", tak jsem to risknul. Komedie a romantika, včetně děje, bývá v podobných filmech daleko lepší. Ale nebolelo to. Nesdílel jsem pocity zklamání, které u Roberta De Niro měly jeho fanynky. Byl mi fuk, já se díval na Anne. ()

Mngwa odpad!

No to byl děs. Asi jsem divná, ale už po cca 15 minutách mě ten film příšerně štval. Po dalších 15 minutách jsem to prostě vypnula. Celé je to takové jakési neupřímné, přeslazené, kýčovité a přiblblé. Nedokoukáno a zhodnoceno odpadem. ()

AloisNeuman

Moc hezký film a skvělý vykon De Nira, Hathaway a ostatních herců. Krásná výpověď o tom jak se generace mezi sebou potřebují a inspirují. ()

Moly

Nedomrlý film. Anne Hathaway a Robert De Niro ho prodají, ale mimo ně (a Rene Russo) tam v podstatě není nikdo sympatický, všichni herci (do jednoho!) přehrávají, Anders Holm vás bude, nehledě na zápletku, srát od začátku do konce. Všechno je to přeslazené, De Nirův Bob altruista každým coulem bez chybičky, Jules Anne Hathaway v podstatě taky žádné nemá (to, že je její jedinou chybou oddanost firmě, kterou sama založila, působí jako obligátní odpověď na otázku "jaké jsou vaše slabé stránky" při pohovoru). Po technické stránce se moc vytýkat nedá - ano, hudba působí trochu na sílů, ale jinak by se na film koukalo pěkně, barvičky to má hezký, jen kdyby to nebyla TAKOVÁ nuda. Smát se nebudete (leda by vám přišla vtipná scéna jako vystřižená ze Snowboarďáků). A navíc to má dvě hodiny. To už v Hollywoodu neumí nikdo stříhat? ()

messi@h

Myers mě poprvé zklamala - ne náhodou to byl zřejmě její poslední film. Po těch všech nadprůměrných až skvělých feel good komediích, tohle je poprvé křečovité, příliš chtěné a šustící papírem. A ta urputná snaha tam znovu implantovat ten "dobrý pocit" z jejích předchozích filmů je chvílemi až iritující. Anne Hathaway je celkem slušná, ale film nejde ke dnu jen díky De Nirovi. Bohužel ani on nedokázal zachránit některé momenty, jako například svůj monolog v závěru, ve kterém ředitelce Jules (Hathaway) radí, ať bez ohledu na rodinu, tedy její malé dítě a manžela, utopí svůj život ve své firmě, která konzumuje 100 % jejích sil a času - a prý pokud manžel za něco stojí, určitě to radostně zkousne a zaslouží si naopak peklo, pokud jí náhodou opustí nebo bude nevěrný. A pro dcerku je jistě taky to nejlepší, pokud uvidí maminku každý den jen několik minut u snídaně. ()

Pahicz

Přiznám se, že když jsem viděl Trailer řekl jsem si vypadá to zajímavě, ale ve skutečnosti v kině to bylo jako bych se koukal úplně na jiný film a v tomto případě to zdaleka nebylo tak, že bych byl překvapen z toho špatného hlediska věci, viděl jsem spoustu vtipných scén a celkově příběh mi přišel neohraný, žádný kopírák něco trochu nového. I když to v popisu filmu nikde nenajdete přišla mi tato komedie trochu s prvky romantičnosti, které však v konečném důsledku podle mého názoru nemohli nikoho pobouřit. Bavil jsem se a dávám 75%. ()

Lavinia

Laciný pouťový turecký med pochybné kvality ve velmi drahém a luxusním obalu. Člověk se zasměje, to ano, ale nakonec zamračí nad neskutečnou agitkou pro-podnikatelskou s idealistickým koncem. Pokud si představím, že tato dáma by byla mou šéfkou, dám snad radší výpověď. Typická ukázka dezorganizovaného, autoritativního, delegace neschopného jedince, který se nechá vláčet svými náladami, v kombinaci se vše akceptujícím staříkem. Doporučuji babičkám nad 50 let. ()