V temné atmosféře losangeleského tajného hráčského doupěte se scházejí karbaníci. Uznávají jen jediné pravidlo: podvádět. Po dálnici k L.A. se velkou rychlostí blíží automobil. Řidič drží v ruce balíček karet, které s lehkostí snímá: kouzelník, který předvádí své triky. Falešný hráč Vernon. Jeho stará láska Tiffany je žena, která by vyřízla muži srdce, kdyby jí to mělo rychle vydělat prachy. Všichni mají společný cíl: chtějí vyhrát nad Deanem, nepřekonatelným falešným hráčem, kterému ostatní dají všechny své peníze, jen aby mohli říct, že seděli u jeho stolu. A tak přichází ke slovu ON. Velký učitel podvodů a triků Steven (Sylvester Stallone) - král všech hráčů. Karty jsou rozdány a hra začíná! (oficiální text distributora)

Muso

Docela zaujímavý film, ale čakal som viac vypointovaný záver a trocha mi nesedla postava Tiffany.60% ()

jopal

Jeden z tych lepsich filmov, kde som sa absolutne nenudil. Herecke vykony boli dobre, zvraty necakane, koniec sa mi velmi nepacil (chcelo to este nejaku kontru), ale inak slusny filmik. ()

Mesmeric

Všichni kříčí "Podvod!!", já se nechal rád vtáhnout do karbanského prostředí pokeru a velkých, doopravdy velkých podvodů. Film mě bavil celou dobu, ani na chvilku jsem se nenudil, závěrečné rozuzlení se může zdát tuctové, já si ho i přes to užil. Sylvester se mi v tomto filmu výjmečně doopravdy líbil a jeho obsazení byl dobrý krok. 75% si tento film zaslouží ()

Spike86

Film ve skrze příjemný, ale takový až příliš neutralní. Chybí tomu trocha dynamiky, napětí, možnost více sympatizovat s nějakou postavou. Prostě film příliš nevtáhne. 65% ()

tahir

Ak ste fanusikovia pokru a hazardnych hier, tak by sa vam to malo pacit, pre nezainteresovaneho cloveka taky priemer. ()

pirate

Prostě hraní karet, které mě ani moc nezajímá. Čekal jsem nějaký skvělý podraz a nakonec nic extra. No, svým způsobem mě dokázal udržet. V hodnocení trochu více přidávám a ani nevím proč. ()

Mr.Lordi

Pro mne příjemná oddechovka s Stallonem v neakční roli. Příjemný nádech, příjemný děj o podvodu na podvodníka... Inu, proč ne, pobavil mne a nenutil se dívat na hodinky... 70% ()

shinlove

Film není tak kvalitní a zábavný jako Hráči s M.Damonem a E.Northonem, ačkoli je také především o pokeru a vztazích. Každopádně to ale není propadák, ale nic světového také ne, proto 3* ()

matous20063

Celkem dobrý film plný zvratů. Výborný scénář. A dobrý výkon Foxe. Slabší zvuk i kamera bohužel na filmu ubírá. Ale jinak dost dobrý film. 70% ()

Breaker

Tak nějak mezi *** a ****. Pohoda, dobře natočený film, podle jednoduchého scénáře ... zkrátka nic náročného, dobrá oddychovka. ()

Jasmín

Teda jít hrát karty po tomhle filmu, tak nevěřím ani svý babičce ... Velmi slabý film o pár podfucích (to s tou ledvinou bylo hodně černý). Chtěl jsem dát jen dvě hvězdy, ale ty triky z úvodních titulků se mi líbily, tak ještě jednu hvězdu přihodím do banku. ()

padlar

Průměrná oddychovka s mnohokrát zpracovaným tématem. Nejlepších je zhruba posledních 45 minut. Ale ani tak nečekejte nějaké překvapení či něco co vám vyrazí dech. ()

Pavlisko83

Stallone zde působí velmi sebejistě a to se mi velmi líbí. Nečekejte velkou akci, děj plný zvratů a šokující odhalení, přesto však tento film dokáže zaujmout a jeho sledování vás nudit nebude. ()

Puchyr

Dřív mě ten film moc nebral, když jsem pochopil poker pustil jsem si ho znovu a výrazně jsem změnil názor. Navíc Sly jako pokerový král,, proč né sedi mu to. ()