V temné atmosféře losangeleského tajného hráčského doupěte se scházejí karbaníci. Uznávají jen jediné pravidlo: podvádět. Po dálnici k L.A. se velkou rychlostí blíží automobil. Řidič drží v ruce balíček karet, které s lehkostí snímá: kouzelník, který předvádí své triky. Falešný hráč Vernon. Jeho stará láska Tiffany je žena, která by vyřízla muži srdce, kdyby jí to mělo rychle vydělat prachy. Všichni mají společný cíl: chtějí vyhrát nad Deanem, nepřekonatelným falešným hráčem, kterému ostatní dají všechny své peníze, jen aby mohli říct, že seděli u jeho stolu. A tak přichází ke slovu ON. Velký učitel podvodů a triků Steven (Sylvester Stallone) - král všech hráčů. Karty jsou rozdány a hra začíná! (oficiální text distributora)

Necrotongue

Film je kvalitně natočený, velmi slušně obsazený a námět je pro mě dostatečně atraktivní, abych se mohl hodně dobře bavit, Gabriel Byrne si opět střihnul roli, která mu naprosto přesně seděla a potěšil mě i Sylvester Stallone, který mě v klidnějších rolích stárnoucích gangsterů/ hazardních hráčů baví víc než jako důchodce John Rambo nebo Rocky Balboa. Problém spočíval v tom, že měl příběh příliš monotónní průběh, asi jsem čekal trochu živější děj. ()

Mgb21

Mám rád tenhle typ oddechových filmů. A jelikož mě baví hazardní a karetní hry zvlášť sledování jsem si docela užil. Je to dobrý průměrný film, ve kterém si užijete Sylvestera Stalloneho v další tvrďácké roly. ()

Morholt

Moje znalosti karetních her končí někde u kanasty a i ta už je pro mě vrcholem hráčského umění, takže poker neumím a ani nechápu. Ale jako mě baví filmy o baseballu či americkém fotbale, čili sportech, kterým nerozumím, tak mě bavilo i tohle. Zápletka byla sice šablonovitá až běda, ale prostě to mělo koule, výborného vymahače, závěrečnou hru, při které jsem ani nedutal a hlavně, hlavně to mělo herce. Všichni do jednoho zahráli výborně, takže se nemá cenu vyzdvihovat konkrétní jména. Každopádně je to snad první film, kdy Sly nedá nikomu ani facku. Příjemná záležitost. 80% ()

5150

Velice slušný "podrazácký film", něco jako ŠVINDLÍŘI (1990), DEVĚT KRÁLOVEN, CHLADNOKREVNĚ.. Pokud se vám výše zmíněné filmy líbily, budete i tentokrát spokojeni..)) ()

bouncer

Stallone v malé roličce, ale stojí za vidění, protože po dlouhých letech vypadá zase jako herec - opravdu hraje! (karty :-)) Ale už vážně...je to průměrný film, tomuto přízvisku se neubrání, přesto má chvílemi velmi dobrou atmosféru a kdo má rád poker nebo karetní triky, tak film zajisté rád shlédne. Celkově tomu ale něco chybí - nevím, jestli hlubší prokreslení postav, barvitější dialogy či jen trochu šťávy na rozproudění ve skomírajících pasážích filmu. Každopádně to není propadák, ale prostě střední vlna... ()

Terva

Uznávají jen jediné pravidlo: podvádět. Scénář : Damian Nieman. Kamera : Anthony B. Richmond. Hudba : James Johnzen. V ČR měl film pouze DVD premiéru a to v roce 2004. ()

Marsik

** FILM PLUS - Já mám tenhle film hrozně rád. Není to bůhví jak promakané krimi a atmosféra je taková poklidná, ale je strašně zábavné pozorovat všechny postavy, zejména samozřejmě Slaje :) Další herci jako Byrne, Newtonová, nebo pan Malini jsou fajn, a nebo Roger Guenveur Smith, coby gorila pana Maliniho, byl hrozně zajímavej. Škoda, že nedostal víc prostoru můj oblíbenec Jamie Foxx. V konečném součtu dávám 80%. // TV FANDA (10.8.2013) - Další opáčko a opět maximální spokojenost. Pan Malini a jeho komplici u mě opět zabodovali :) CZ Dabing také chválím, takže hodnocení je stále stejné - 80%. // (20.1.2016) DVD - Nemohu jinak, než opět potvrdit spokojenost z této super mini-gangsterky o hazardu. Stále 80% ()

JJ.Gibson

Jelikož mám k pokeru blízko, pač ho hraju, tak se mi tento film opravdu hodně líbil. Atmosféra gradovala postupem filmu až do konce. Stallone byl velmi charismatický, ikdyž jeho vystopení trvalo asi 20 minut, ale za to bylo zásadní. Bohužel úplné zakončení se moc nepovedlo, takže dávám 4* ()

Alementina

Slabý odvar Hráčů z 98. Strašně povrchní, hraje si to celý na něco, co to ani z dálky nepřipomíná. Kýč v daném žánru. ()

gogos

Celkem dobrý film, který opět přináší něco nového ke Slymu... Sly je boxer, akční hrdina, válečník, drsný polda, zachránce lidí, borec v páce, zpěvák country, horolezec, expert na výbušniny a mnoho dalšího a nově.... super karbaník... Je to rozhodně příjemné osvěžení, ale mám takový pocit že od do Demolition mana, Cliffhangera či specialisty natočil pár dobrých a dost průměrných filmů, ale nic světoborného. Doufejme že to příchod Ramba 4 a Rockyho 6 napraví :-) ()

YURAyura

5/10 Takova slabsi karetni variace na PODRAZ. Neco mi na tom uplne nesedelo, ale ve srovnani s ostatnimi filmy, co se ted toci je to jeste veledilo. Poker umim, ale jak se hraje tady, to ne ;]] A Sly v pidiroli opet dokazuje, ze hrat umi. Zkratka film na pohodovy vecer. ()

Herr_Flick

♠ ♥ ♦ ♣ Pokerová tématika? Žádný seriózní poker nečekejte. Opět nechápu, proč se film točí kolem téhle hry, když jí tvůrci vůbec nerozumí a kazí si tím šanci na slušný film. A ani můj oblíbenec Sly se mi sem paradoxně nehodí. ♠ ♥ ♦ ♣ ()

Skip

Při podvodu je podvedený vždycky jaksi za blbečka, ale dělat z lidí ve filmu až takové blbečky, to není moc fér. Po technické stránce se mi film docela líbil, ale obsah, s tím už je to o moc horší. Prostě je to ve všem všudy slabé a pointa skříbe jak písek mezi zuby. Aspoň že herci nehráli nijak špatně. ()

Anglie

Tiffany byla nejhůře rozvinutá postava a scénář byl někdy příliš komplikovaný, ale jinak jde opravdu o velmi dobrý film, jenž dobře vystihuje pokerové prostředí. ()

Martin741

Slaby scenar, nuda, hrozne herecke vykony a priserna nuda, presne to su Hraci. A aj male cameo Stalloneho som mal na haku. 32 % ()

Fallen_One

Podobně jako v Pirátech 3 se tam zrazuje kde kdo, ale vesměs jde o docela pohodovej film, takže za tři. Navíc Stuart Townsend dokazuje že umí hrát i jiné role než sexistické playboye pro mladé upírky. ()

Juto

Dramatický thriller s veľkým obsadením. Niemanov scenár sa svižne pohybuje medzi radom farebných postáv a ponúka nečakané zvraty, ktoré vás vyvádzajú z rovnováhy. 6/10 ()

Seag

Na prvy pohlad to vyzeralo ze to bude nieco ako casino s Robertom De Niro ale dockal som sa pokru so Stallonem ktory bol tiez vydareny film. Koniec je nejlepší. ()