V temné atmosféře losangeleského tajného hráčského doupěte se scházejí karbaníci. Uznávají jen jediné pravidlo: podvádět. Po dálnici k L.A. se velkou rychlostí blíží automobil. Řidič drží v ruce balíček karet, které s lehkostí snímá: kouzelník, který předvádí své triky. Falešný hráč Vernon. Jeho stará láska Tiffany je žena, která by vyřízla muži srdce, kdyby jí to mělo rychle vydělat prachy. Všichni mají společný cíl: chtějí vyhrát nad Deanem, nepřekonatelným falešným hráčem, kterému ostatní dají všechny své peníze, jen aby mohli říct, že seděli u jeho stolu. A tak přichází ke slovu ON. Velký učitel podvodů a triků Steven (Sylvester Stallone) - král všech hráčů. Karty jsou rozdány a hra začíná! (oficiální text distributora)

Lukoboss

Nebylo to nejhorší, hodně dobrých herců a dobrá atmosféra ale nestačí na vyšší hodnocení než 3,5/5. Co se dá dělat?! ()

iXtr3m3

Ukecaný, uhraný ale fajný filmík o kartároch. Nič viac, nič menej, ale to len na prvý pohľad, pretože keď si človek pozrie tú plejádu mien, ktoré sa v tom, či i len mihli, tak vie, že to je minimálne lepší priemer. ()

Hopper

Klasický film typu kto z koho, ktorý si drží svoju úroveň a určite neurazí. Záverečná pointa sa dá vcelku čakať ale inak ide o príjemne strávených 90 minút. ()

AdamesWWE

[7/10] Hráči rozohrajú zaujímavú, 86 minút dlhú hru slušným Stalloneho prológom a peknými titulkami. Príbeh zaujme už od začiatku, udrží si dobré tempo a príjemnú atmosféru pri ktorej sa nedá nudiť. Na Stallona si síce musíme počkať až do 40. minúty kým sa na plátne ukáže v plnej paráde a v dobrej úlohe, ale za ten čas si film bez problémov vystačí aj bez neho. Napokon je tu mnoho dalších dobrých hercov, ktorý majú zaujímavé úlohy ako napr. Stuart Townsend, sympatická Thanie Newton a poteší aj Jamie Foxx s Gabrielom Byrnem. A samotného Stalloneho úloha je tiež dosť dobrá a zaujímavá, Sly nesklamal aj ked´ si myslím že ako hlavná hráčska legenda pokru tu moc nevynikol a nebudil príliš rešpekt voči ostatným, ale je aj tak dosť dobrý. Film má aj príjemnú, "hazardnú" atmosféru, celkovo na mňa pôsobil veľmi dobrým a slušným dojmom. Hráči je príjemná dráma, s pár slušným poker scénami nad ktorými vedie tá záverečná, ale aj film s dobrým príbehom ktorý zaujme, kvalitnými hercami a hudbou, ktorá spríjemní pozeranie. ()

Prochy38

Stallone je prostě dokonalej, no ale krom jeho a noh T. Newton tady na tom filmu nic moc není. Nejsem žádný fanoušek pokeru, abych si hru užíval nebo žasnul nad triky, které hráči předvádí. Jako gangsterka se to snad ani nedá brát. Sice je to zamotané solidně, ale to člověk nemůže brát ani vážně. Příjemné bylo setkání s mnoha známými tvářemi, které se filmem spíše jen mihly. J. Foxxem počínaje a třeba T. Amendolou konče... Průměr asi bude fér. ()

Paldiny

Neškodná pokrová partička so sympatickými hráčmi. Niečo si berie od Goodfellas, dačo od Kasína, Scorsese by mal isto radosť. Určite spozoroval povedomé kamerové nájazdy aj prostredie v akom sa dej odohráva. Škoda, že sa v ňom vyskytuje asi poltucet zvratov čím počiatočná hravosť skĺzava do kŕčovitej exhibície s jediným cieľom vyškoliť diváka. Prichádza tiež na najmenej pravdepodobné situácie, kedy sa nepriatelia stávajú priateľmi, mafia kývnutím ruky odpúšťa státisícové dlhy, jednoducho rozprávka, v ktorej sa síce nedá nikomu veriť, ale v ktorej si nakoniec všetci poklepú po ramene. Hodnotenie čisto subjektívne, ak ste fanúšik pokru kľudne prihoďte symbolickú jednu, ak je vám ľahostajná hra aj Sylvester Stallone čo sa objavil v menšej roličke pokrovej legendy, kľudne zas uberte, alebo rovno film vynechajte. ()

dezert

Výborní herci v solidním snímku debutujícího režiséra. To si zaslouži respekt sehnat takový hvězdy do debutu. ()

Yardie

Zvažoval jsem mezi 2-3*, takže je to tak 50%. Příběh filmu celkem zajimavý mohl býti, ale zpracování je dosti slabé. Děj je celkem nudný a chladný, k nikomu z herců jsem si nevytvořil nějaký "vztah". Celkově je to hodně překombinované, ale zárověň dosti nepropracované. Film směřuje k finálnímu klání, ale to naprosto postrádá atmosféru a je dosti slabé, čekal jsem něco "pekelného". Už jsem se občas koukal, kdy to bude končit. Na tak kvalitní obsazení jsem čekal mnohem lepší snímek. Velké zklamání, film postrádá jakékoliv emoce a atmosféru. Navíc jsem čekal od tohoto filmu více hráčské akce, ale moc hraní tam nebylo, spíše šlo o ty podvody. A na toto téma jsem viděl už mnohem lepší filmy. Howgh! ()

Strike

Solidní film, který pobaví(teda na poprvé určitě). Většina hlavní herců hraje sympaticky (hlavně Towsend). Sly je taky obrovsky v pohodě. Co se týče ženských rolí, tak Thandie Nowton je solidní mrcha. Je každopádně to nejhezčí co se ve filmu objeví. Naopak ,,plasticlady" Griffith je hrozná, nechápu proč ji tam někdo obsadil. Takže prostě pohodovj film, který má v sobě možná trochu více zvratů(podrazů) než bylo nutné. Konec se dal snadno uhodnout už ve chvíli kdy se Sly objevil poprvý. ()

reich

Vůbec můj nejoblíbenější film z prostředí karbanu a mafie. Všeobecně vzato se jedná o solidní film, který má plynulý děj, navíc za mě geniálně obsazený, alespoň co se týče herců jako je Stuart Townsend, Sylvester Stallone, Melanie Griffith a Patrick Bauchau nebo Hal Holbrook. Obrovským mínusem tohoto filmu jsou herci Gabriel Byrne, Thandiwe Newton a hlavně věčně nafrněný a ukecaný Jamie Foxx. Opravdu protivnější herce do toho nemohli sehnat. Ovšem i přesto děj je plynulý a výkony i tak přesvědčivé, že dostáváme porci o podvodníčkách, kteří se mezi sebou snaží přelstít.  Spoiler: Začíná finální hra o spoustu peněz, postupně jsou vyřazeny přísedící a u stolu tak zůstanou pouze Dean (Sylvester Stallone) a Vernon (Stuart Townsend) za dohledu Maliniho (Patrick Bauchau) a přihlížející Eve (Melanie Griffith), Miller (Gabriel Byrne) a Tiffany (Thandiwe Newton). Začíná tak finální hra mezi Deanem a Vernonem, načež napětí houstne, jelikož příhozy se nesou v duchu statísíců a milionů, když jsou na stůl dávány cihličky s vysokými částky. Až dojde na finální odkrytí karet, co kdo má a kde je má oblíbená scéna: Dean (Sly) se otáčí na Eve a říká: Vždycky jsem věděl, že to jednou přijde... Políbí Eve a hned na to řekne: Jenomže ne, dneska, tři dámy... Jsi dobrej, opravdu, ale pokud tu budu já, tak budeš vždycky druhý. 80% ()

Bozvav

Slušný film, dobře odsýpá. Napětí i akce vcelku dost, byť místy lehce utahané. Herecké výkony lepší, než jsem čekala. Mám ráda poker, takže jsem se bavila. Silvester dost překvapil. Fakt umí hrát. Za mne 65%. ()

sadlokan

Vlastně jsem se v tom nějak nevyznal,ale dobře se na to koukalo.Scénu u pumpy jsem viděl před týdnem v Zombielandu... ()

hazaba

Karetní triky jsou pastva pro oči. Samotný děj filmu není až tak převratný, ale neurazí. Na všechny herce se hezky kouká a závěr byl pro mě docela překvapivý. ()

Olík

Drama o pokeru s pokerovou tváří nedávající najevo vůbec žádné emoce – dobré pro pohasínající hvězdy typu Stalloneho. ()

Hermi14

Vidět Sylvestera Stallona beze zbraně v ruce je sice příjemná změna, ale jinak tento film nedělí od průměru celkem nic. Ne že bych se během filmu nudil, ale podruhé se k němu už asi nemám proč vracet. Nic víc, nic míň. ()

yossarian-

Film se točí kolem podvodů, karet a sází na tělo Thandie Newton a úsměv Stuarta Townsend. Děj je vcelku předvídatelný, přesto zábavný a s postupujícím časem vrcholí. Tři hvězdičky odpovídají. ()