V temné atmosféře losangeleského tajného hráčského doupěte se scházejí karbaníci. Uznávají jen jediné pravidlo: podvádět. Po dálnici k L.A. se velkou rychlostí blíží automobil. Řidič drží v ruce balíček karet, které s lehkostí snímá: kouzelník, který předvádí své triky. Falešný hráč Vernon. Jeho stará láska Tiffany je žena, která by vyřízla muži srdce, kdyby jí to mělo rychle vydělat prachy. Všichni mají společný cíl: chtějí vyhrát nad Deanem, nepřekonatelným falešným hráčem, kterému ostatní dají všechny své peníze, jen aby mohli říct, že seděli u jeho stolu. A tak přichází ke slovu ON. Velký učitel podvodů a triků Steven (Sylvester Stallone) - král všech hráčů. Karty jsou rozdány a hra začíná! (oficiální text distributora)

cerbygerby

Jojo filmy z prostředí hazardu nikdy nesklamou.. i když už jich člověk viděl několik, stejně ho to baví a čeká co hráč otočí za kartu... 4* ()

Kingjiri

Podrazáckej karetní film, ze kterýho vyjde nejvíc podraženej divák, kterej by aspoň vzhledem k hereckýmu obsazení očekával mnohem větší zábavu. Závěr byl docela dobrej, ale byl zároveň jedinym zajímavějšim momentem celýho bijáku, protože přípravy na závěrečnej match byly zdlouhavý a nudný. Druhá silnější hvězda za casting. ()

waska

Od začátku jsem tak nějak tušil, že to snad ani jinak dopadnout nemůže. Ještě, že tam v závěru dostal trochu prostoru Sly. Rozhodně sympatická role. ()

10Domik10

Pre mňa nevýrazné, nezaujímavé, veľmi nudné bez akejkoľvek dávky napätia. Ďalší z filmov do ktorého sa Stallone nemal púšťať. Asi všetky filmy podobného typu, ktoré som kedy videl predčili Hráčov. ()

Likan7

Průměrný scénář, podprůměrní režie. Hráči mají na svou dobu skvělý obsazení, Thandie Newton vypadá nadpozemsky, Byrne to zase utáhne herecky, Sly se tu jen projde a stačí mu to. Jenže celý to je zabalený to zoufale nudný zápletky, která je k tomu ještě natočena tak šíleně, že mě to po půl hodiny uspávalo. Filmy z hráčského prostředí mám rád a cíleně je vyhledávám, takže bych měl být cílovka o to jasnější, ale takhle ne.. ()

biergof

Ty němý záběry na Melanie Griffith by si zasloužily odpad odpadů, klidně tam mohla být její fotka! Jinak docela sranda, ale ta siuleta Melanie Griffith to je hrozný! Sly využívá svého italského šarmu, to mě bavilo, ale co ta trubka kammená Melanie Griffith tam jako dělala? Film měl pěknou zápletku..hele Melanie, vyser se na to, než dělat ve filmu tohle, radši dělej Antóna, o.k.? ()

Axiris

I přes pomalejší rozjezd jsem se bavil. Konec překvapil a Sly byl úžasný. Jen mně tak začíná připadat, že čím míň lidí ve filmu zabije, nebo zmlátí, tím líp hraje :) ()

Jaromír

Celkem příjemné, i když nijak výrazné, krimi. Stallone je klasik. Ze všeho nejvíce mi utkvěly v hlavě triky s kartami. ()

64B

Sly jako hlavička. Příběh je zajímavý, film mě upoutal a líbil se mi. Nemám co bych mohl vytknout. Pokeru sice nerozumím, ale vypadá to, že z něj jdou vytáhnout slušný prachy. ()

macetoma

Docela slušný průměr. Slušné obsazení, příběh nenadchne ani neurazí. Pohodový karetní film. Dávám tři hvězdy. ()

MiD

Popravdě jsem čekal od filmu víc. Podrazy, intriky, rychlé ruce karetních podvodníků, dobré herecké obsazení a chvilkový S. Stallone, který zahrál též kvalitně. ()

gotham

V mém hodnocení asi hraje roli to, že pracuji v kasinu, takže je to film z prostředí, které mě zajímá. Myslím si, že je to velmi dobře natočené hráčské drama, jenom ten Jamie Foxx je tam jaksi navíc. Ale Stallone, Byrne i Townsend jsou vynikající, a i když těch podvodů je místy až moc, tak pořád film působí velmi rafinovaným a sympatickým dojmem. 70% ()

CrazymanM

Celkem příjemná pohádka,trošku povrchní,složitě vypointované,ale rozhodně se na to pěkně dívá!Také herecké obsazení je na dobré úrovni. ()

Slam7

Jo už nejsi nejmladší, chtělo to změnu, a sednout si za pokrovej stůl je určitě snažší, než se rvát v ringu nebo běhat po Vietnamu s bouchačkou v ruce. Samozřejmě všichni ví o kom mluvim a ačkoliv tady nemá tu pravou nefalšovanou hlavní roli, tak on byl jedinej důvod, proč jsem se na tenhle film podíval a výsledek???????? Nadřenej drsňák z akčních filmů je mnohem lepší! ()

megajalec

Filmy o kartách, pokri, podvodoch mám celkom rád. Tuná to však nefunguje ako celok, scény sú pozlátané dokopy, niekedy trvá, kým sa zorientujete. Čo je fajn, sú tu nejaké prekvapenia a twisty. Neurazí, ale ani nenadchne. ()