Nastala chyba při přehrávání videa.
 • chelsea17
  *****

  Netradiční, a to velmi. Neměl jsem vůbec tušení do čeho jdu a po začáteční epizodě bylo vše takové rozporuplné, zajímavé, ale povedené. Opravdu temný Londýn 19.století je skvěle vykreslený. Úvodní polovina minisérie to krásně rozběhla a člověk si říká, že by se to mohlo už dát jasným směrem. Ne, vždy je něco nečekaného a žádným způsobem se nedá říct co se stane v následujících minutách. Občas mě to zavádí myšlenkami ke Game of thrones, který odstartoval nečekané zvraty a úmrtí. Tady to taky působí, jen je z toho absolutně jiný pocit. No a další polovina je dokonalá, akční, dramatická a s naprosto okouzlující hudbou. Díky tomu jsem si seriál dost oblíbil a s napětím očekávám další sérii. PS: Tom Hardy excelentní výkon. Zasloužený plný počet. (2719)(16.3.2017)

 • Madlene
  ****

  ...hodně subjektivní hodnocení, protože prostě Tom Hardy! I kdyby tam jen tak půlku všech epizod stál, dělal to svoje "hmmm", pořád by realtivně bodoval. :) Ale kromě toho je to taky dost vypečenej seriál, správně depresivní, pošmourný, a podivně zamotaný huntý děj plný různých druhů hajzlíků a zmrdů, co jdou pološínemýmu Hardymu pořád po krku...hmmmm, to je prostě uspokojivý mix. Hned v úvodní epizodě mne rozsekal záběr na koňská jatka. Jo, to prostě chceš! Skvělá kulisa pro rozhovor o dědictví s právníkem.... Myslím, že nezbývá moc k tomu, aby ten všudypřítomný smrad, bordel a špína z obrazovky i smrděly...(31.1.2017)

 • baribal
  ***

  V půlce série je to vizuální pastva, obsahová nuda. Ačkoli první díl hodně navnadil tak následující tři díly děj posouvají hrozně málo a pokud ten vizuál fakt maximálně nepreferujete, tak se budete občas nudit. Nechybí tomu zajímavá místa, ale Hardy to mumláním, mručením, mrmláním a mektáním neutáhne.. jako ještě mu jde dobře ta chůze.. ale chce to víc.. snad to druhá polovina zvedne.(1.2.2017)

 • VaHo
  ***

  Když přetrpíte nudné pasáže, vydržíte osm hodin, kterých pocitově bylo asi dvanáct, abyste po posledním dílu zjistili, že to byla jedna veliká, ale opravdu veliká prázdná bublina, tak budete – jak to říct slušně… roztrpčeni. Ne, vážně. Tohle je fakt nechutné okecávání naprosté prázdnoty. Seriál pořád slibuje něco velkého, těšíte se, o co Hardymu jde. Co je ten jeho velký plán, co se mu stalo v Africe, a co připravuje tak velkého, že z toho asi přišel o rozum? Nic. To zajímavé, o čem bych chtěl, aby ten seriál byl, se stane asi v posledních pěti minutách, do té doby je to utrpení. Uznávám, že seriál má skvělou atmosféru; je správně špinavá, ošklivá a depresivní. Londýn je přesně tak nepříjemný, jak má být. Jenže k čemu to je, když příběh samotný je tak prostý, že se dá shrnout jednou větou. K čemu to je, když všemocná Východoindická společnost, je vlastně dost neschopná. K čemu to je, když některé dějové linie jsou jenom obyčejná výplň, která má nastavit stopáž. Jo, Hardy je fajn, bohužel jeho herecká poloha se mi už ke konci začala trochu přejídat. Když nad tím uvažuju, tak si nepamatuju jedinou scénu, která by mi vyrazila dech, nebo mi aspoň dala facku. Je mi to líto. Nečekal jsem mnoho, ale dostal jsem ještě míň. Zůstala jen nepříjemná pachuť.(27.2.2017)

 • Helo
  ****

  Charakterama naprosto super a vlastně až do poslední epizody tomu není prakticky co vytknout. Až na tu poslední epizodu. Tam se sice všechno vyřeší, ale tak nějak podivně a vlastně dost jednoduše, takže má na konci člověk pocit, že kdyby natočili jen první a poslední epizodu, tak to vyjde (s nadsázkou) skoro nastejno... Stejně tak ta "tabu" dějová linka vyšuměla úplně do prázdna a zřejmě tam byla, jen aby to dostálo svýmu názvu... Ale třeba je to tak schválně, aby se divák u závěrečných titulků na okamžik vžil do role Toma Hardyho a mohl si u tý parádní hudby taky projednou říct: "Hmmm..."(27.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace