Zviřátka (TV seriál)

Animals.

Animovaný / Komedie

USA, 2016 - 2018, 12 h 49 min (Minutáž: 21–29 min)

Julian Wass

Phil Matarese, Mike Luciano, Katie Aselton, Mary Holland, Amir Blumenfeld, Mark Duplass, Lauren Lapkus, Stephanie Allynne, Mace Coronel, Jay Duplass, Jon Lovitz, Robert Morse, Mindy Sterling, Wanda Sykes, Aziz Ansari, Eric André, Ike Barinholtz, Rob Corddry, Nick Kroll, Jennifer Lafleur, Jason Mantzoukas, Paul Scheer, Adam Scott, Molly Shannon, Matt Walsh, Zach Woods, Steve Zissis, Pete Holmes, Mitchell Hurwitz, Kerri Kenney, James Kyson, Thomas Lennon, Gabe Liedman, Melanie Lynskey, Marc Maron, Danny McBride, Kumail Nanjiani, Lennon Parham, Horatio Sanz, Ben Schwartz, Rory Scovel, Jenny Slate, Jessica St. Clair, Shawn Wayans, Casey Wilson, John Witherspoon, Chelsea Peretti, Andree Vermeulen, Ali Wong, Scott Aukerman, Emilia Clarke, Michael Rapaport, Harmony Korine, Jason Alexander, Usher Raymond, Alex Borstein, Solange Knowles, Demetri Martin, Mindy Kaling, Paul Rust, Pauly Shore, Judy Greer, Andy Richter, RuPaul, Ellie Kemper, Alia Shawkat, Cobie Smulders, Marlon Wayans, Jessica Chastain, Tim Baltz, Jack Axelrod, A$AP Rocky, John Early, Joe Mande, Nathan Fielder, A$AP Ferg, Demi Moore, Big Boi, Nicole Byer, Claudia O'Doherty, Kesha, Bob Balaban, Andy Dick, Mel Rodriguez, Dino Stamatopoulos, Aparna Nancherla, Princess Nokia, Amanda Seales, Kate Berlant, Awkwafina

Po třech dílech velká spokojenost. Bizarní, zvrácené, občas velmi fyzické (příznaky umírání u krysy, holub na steroidech) a v některých okamžicích i nečekaně dojemné. Only for adults.(27.2.2016)

Zvířata tady mluví hlasy dvou týpků, kteří si podle mě museli před dabováním dát dlouhej kouř nějakýho Malajskýho draka, kterej je sejmul do ultimátního stavu nevědomí se schopností nanejvejš nadabovat něco kreslenýho. Osobně jsem to držel do třetího dílu s kočkama, kde jsem očekával opravdu cokoliv. Situační humor v podání zvířat, které řeší všecko, co byste nikdy řešit nechtěli...nebo neměli. Je to chvilkami zajímavý, sem tam vtipný, osobitý a hlavně hrozně divný.(22.10.2016)

SPOILERY: Bavil jsem se královsky. Špičkovej dabing, nařachaná hudba. Jenom mi ze začátku dost vadila ta "nepřirozená/kousavá" animace. Snad každej díl mě dojal. Finále je opravdu nabušené a krocanovi jsem držel obě koule, aby se pomstil za svojí milovanou. Můry, které "fetují" světlo, mě přivedly do extáze a fantazie šrotovala na maximum. Každej díl nabízí i nějaké to ponaučení. Jinak je to opravdu absurdní, viz bondage cats.. konec jsem nečekal, ale považuju ho za výborný a těším se na druhou řadu, která bude tentokrát tvořit útěk z laborky. Nejvíce emocionální díl byl s mouchama, tam padlo i několik slz. Je to i originální, takže kdo nemá na co koukat, dejte si Animals..(2.4.2017)

• - V štvrtom diele sa objavila aj hraná scéna. Predstavili sa v nej dva skutočné psy. (patrik1177)

• - Každý diel nám zobrazuje príbehy iných zvierat, pričom hlavní hrdinovia sa vždy volajú Phil a Mike. (patrik1177)