Deadpool 2

• USA Deadpool 2 (více)

Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. A zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť a snaží se tedy znovuobjevit správné životní koření. Pátrá i po nějakém nestabilním kondenzátoru, bojuje s nindži i japonskou jakuzou a vzdoruje smečce sexuálně agresivních čoklů. Deadpool také vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“. Nebo taky ne. Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť by ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play. (CinemArt)

HennessyVSOP

Velmi špatné z jednoho jednoduchého důvodu. Od jedničky se ten film neposunul vůbec nikam a zatímco původní Deadpool působil jako závan smradlavého prdu na rozkvetlé zahradě a tím pádem hrál na efektivní strunu nečekaného překvapení, tak od dvojky už ten smradlavý humor čekáte a nepřináší tím pádem nic nového. V podstatě zbytečný film a není to už ani tak moc zábavné. ()

Jack_F.

Nevím co říct. Někdy se už moc tlačí na pilu... CGI akce nepatří k tomu nejpovedenějšímu a tak zbývá v podstatě čirá komedie. Je to dobrý, ale nic z čeho bych umíral smíchy. ()

panki9922

Nemyslím si, že ako celok je Deadpool 2 lepším filmom ako jednotka. Má určite výborné scény a v istých momentoch som sa nasmial do sýtosti, ale...presne ako píše Tom Hardy...1. Veľmi som sa tešil na režiséra Leitcha a na to že znova uvidím výborné, prepracované, surové bojové scény ako v Atomic Blonde, no namiesto toho sa viac času venovalo spracovaniu formou trikov. 2. Film na mňa nepôsobil tak ucelene ako jednotka, skôr ako sekvencia vtipných scén. Na druhej strane, tie vtipné scény ozaj stáli zato. 75% PS: Morena Baccarin - kiss me like you miss me please. ()

pds

Tak tento diel ma nenadchol tak ako prvý. Humorných vecí mi tam prišlo o hodne menej. Najzábavnejšia mi prišla pasáž "Back to the Future". No škoda, podľa "nadšených" recenzií tu, som čakal oveľa viac zábavy. Za mňa 65%. PS: Rozšírená verzia je zaujímavá + pridáva potitulkové scény. ()

Rian_witcher

Jak sám Deadpool párkrát ve filmu prohodí: Ten scénář je slabý. Film dějově vůbec nefunguje, jedná se spíše o slepenec gagů a hlášek. Někdy výborných, většinou vtipných, ale někdy i vyloženě trapných a ubohých. Díky za přidání postavy Dominy :-) ta je v akčních scénách opravdu vtipná a Zazie Beetz ji zahrála na jedničku. A poslední postřeh? Krásná Morena Baccarin snad vůbec nestárne. ()

Markeee

najväčší "hajlajt" celého filmu bol lejak ktorý sa spustil v poslednej tretine filmu a hluk strešnej infraštruktúry, ktorá sa márne snažila odvádzať ten nával dažďovej vody, takže počas fight scény v nápravnom ústave pre problémových násťročných x-manov som musel utekať zo svojho sedadla, lebo som začínal byť seriózne polievaný už spomínanou dažďovou vodou... za mňa slabšie 3 hviezdičky, keďže ako tu už bolo spomínané, veľa slovných prestreliek bolo pochopením kontextu situovaných viac na americké publikum... :-/ ()

brasek

To isté čo si myslím o jednotke si myslím aj o pokračovaní. A ešte chcem dodať, že scény kde nevidieť hlúpy úsmev Ryana Reynoldsa sú solídnejšie, pretože ten sa uškŕňa za každých okolností. ()

Dvorka96

Hned ze začátku zmíním to, že dle mého názoru, je první díl lepší něž tento. Tak a teď vám můžu ukázat v čem byl tento druhý film špatný, a v čem zase dobrý. Na plakátech a všude v propagaci je zmíněno: "Všechno bude větší", ale to neznamená, že vetší je lepší. Z řady herců vystupují Cable, Domino a samožřejmě Deadpool. Bohužel X-Force linka nehraje takovou roli, jakou by trailery mohly napovídat, a to napomáhá tomu, že Deadpool 2 je mnohem menší film, ve kterém vlasně nejde o záchranu světa, ale o záchranu jednoho človeka, kterým je obtloustlý Russel alias Firefist, který mi osobně nesedl, a byl tak trocu osinou v prdeli. Je zde zjevná snaha o kontroverzi, a o tom Deadpool taky je, když je prakticky parodií na superhrdinský filmový žánr. Příjde mi, ale že film se snaží být moc jako originál, což se mu daří, ale vše je tak podobně střižené, že mi to nesedlo. Toto je možná zapříčiněno změnou režiséra, který mě zklamal po akční stránce, když koukám na jeho předchozí tvorbu. Ve filmu je značné množství cameií a easter-eggů, které tu nebudu zmiňovat, abych případným divákům, kteří ne tento film zavítají do kina, nekazil zažitek. Akorát zmíním, že je dobré počkat až do konce na potitulkové scénky, které jsou jedna lepší než druhá. ()

ifca88

A pak že pokračování jsou vždycky slabší...tady je to přesně naopak.Ryan Reynolds se pro tuhle roli narodil. Těším se na trojku. ()

Willynka

Wade přidal na vtipu, avšak ubral na nápaditosti. Ulísané story o bolavosti srdce zachraňuje jen opět famózní Brolin, který ze zapomenutelné komiksové hříčky udělal pořádný homoflák. ()

metztlimoon

Marketingovo nadhodnotene, dialogy a referencie na popkulturu prilis silene a pateticke. DP s detskymi nozickami dost trapny. Nesadlo mi to. Cely film ale ukradol Josh Brolin, ten tam mohol byt viacej a dviha skore. Jedina (!) dobra scena z filmu boli zaverecne titulky (spoiler: Wolverine a Green Lantern) a to bolo asi prvy aj posledny krat, co som sa na tej celej fraske uprimne zasmiala. ()

argo.smile

Deadpool bol otravný v jednotke a tu je ešte viac. A ešte k tomu ten tlstý horiaci chlapec, ktorý mi liezol na nervy od začiatku. Škoda, že sa Cable rozhodol na konci zmeniť sled událostí... ()

Tempest

Tak tohle mě hodně bavilo. Deadpool neztratil nic ze svojí údernosti, sype jednu hlášku za druhou, mluví sice jako kanál, ale tady to beru jako naprosto nutnou součást. Proti jedničce jsem byl rád, že už máme za sebou příběh o tom, proč se vlastně z žoldáka Wade Wilsona stal Deadpool, zbyl aspoň větší prostor pro jeho, někdy dost zvláštní, akce. Nezapomenutelná je první akce X-Force, vše v domě slepé černošky (ještě že je slepá), kde se dočkáme i slavné scény ze Základního instinktu, což je v podání Deadpoola nezapomenutelná podívaná. Josh Brolin jako Deadpoolův protivník Cable je super a to platí i pro většinu dalších postav, ze kterých pak asi nejvíce vyčnívá Domino. Zajímavé jsou i dějové zvraty, kdy každý má pro svoje konání, ať je sebe horší, svoje důvody. A když na konci Deadpool dostane do ruky takovou pěknou hračku, tak nám předvede přímo explozi nápadů. Super film, skvělá podívaná. ()

taibrek

Zase nesklamal. Hlášky a scénky v tomto filme sú proste TOP. Nepotrebujem akčný film hrotiť a tento film sa o to ani nesnaží. Stačí mi zápletka so zlým hrdinom, šťastný koniec a máme dobrý film. Čo tento film splnil do bodky. Aj, keď som mal podvedome ten feeling, že deadpool proste nezomrie. ()

belinko

Slabší odvar jednotky. Film, ktorý skôr ako vtipný (tak ako jednotka) chcel byť vážnejší a niesť isté ponaučenie. Ale na tento štýl humoru, ktorý preferuje Ryan vážne témy moc nie sú. Zvraty očakávané, vtipy celkom zábavné, avšak kvalitatívne to nenadväzuje na úspech prvého dielu. ()

mouzi

Za celou dobu jsem se zasmal jen jednou. A to ani nevim proc, asi uz jsem byl hodne ospalej a doufal jsem, ze se tim priblizi konec.. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

01.08.2022

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

Joker na cestě k nejvýdělečnějšímu eRku

24.10.2019

Ať už se vám nový Joker líbil, nebo ne, jedna věc se režiséru Toddu Phillipsovi nedá zapřít. Natočil totiž masivní hit, který je na cestě k tomu, aby se stal nejúspěšnějším eRkovým filmem všech dob.… (více)