Berserkr1111

Co byste udělali, kdyby ste našli mimozemský organismus, který ve smrtícím ledovým jedovatým radioaktivním prostředí dokázal přežít hibernovaný miliony let? Správná odpověď zní řezat ho skalpelem, pálit elektřinou a když to přežije, mutuje, mění se před očima, vyroste, vytvoří si proti všemu odolnost a projeví chování schopného predátora, pak ho pojmenujete Kalvin a začnete do něj žďouchat prstem. Za me slušná komedie. Fakt jsem se bavil. Někdo se tu překlepl s hororem. ()

ohneta

filmeček jsem viděl opět s nějakým odstupem 4-5 let a opět spokojenost. Řemeslně natočené, napinavý děj po celý film a ten zavěr parada, doufám, že někoho napadne natočit pokračování. ()

PF 2017

PF 2017