Compadre

Fraška...to snad bylo pro předškolní děti, ne? Potrhlá komedie s velmi zajímavým hereckým obsazením. Nicméně docela nuda, tenhle příběh je velmi známý a mohl vypadat o dost líp. ()

Master19

Jestli si z "Cesty kolem světa" dělat srandu, tak ve formě nějaké důstojné parodie, ale ne touhle bohapustou slátaninou, kde si divák sice nemůže být ničím jistý, ale takovým způsobem, že se mi otevírala kudla v kapse... ()

sskrblik

Výpravná komedie s povedenou dvojkou Chanem a Wilsonem (známe z Tenkrát na Východě a Rytíři z Šanghaje), v podstatě mě to připomělo jejich dva film trošku tématicky v jiném podání. Bohužel to není tak zábavné jako jejich cowboy film. ()

brando

Hodně nemastná popcornovka, jíchž nezachraňuje ani velký počet hvězdných cameo.Navíc s hodně nesympatickým a necharismatickým hrdinou. ()

Unnamed

Místy hodně vtipné, po celou dobu potrhlé, Cécile De France iritující. 3* si za ty zábavné části ale určitě zaslouží. ()

lykan9

Asi nejnudnější zpracování knihy od Julese Vernea. Místy se jednalo až o trapnost. Jediné, co tento film drží nad vodou, jsou bojové scény s Jackie Chanem a poměrně dost vtipná pasáž s Arniem. Jinak je to opravdu průšvih. ()

VanTom

Nečekal jsem doslovnou charakterní adaptaci, ovšem tady na exotickou cestu kolem světa a závod s časem pomalu nezbyl prostor a pitvořivé, slapstickové zastávky či bitky se mohly odehrát v různém pořadí prakticky kdekoliv. Odlehčená praštěnost už v závěru přetekla do infantilní dementnosti; naopak častá camea známých herců se většinou vydařila, v prostřední třetině chytl film celkem tempo (paradoxně ve chvíli, kdy na předlohu úplně zapomněl – v blízkosti čínské vesnice) a jak byla Cécile de France k zulíbání, tak monstrózně přehrávající Jim Broadbent přímo k sežrání. Slaboučké 3* ()

fabecc1222

Asi nejvíe dětský a infantilní film z Jackieho Americké produkce. Tvůrci už od začátku hrajou na rovinu, takže víte, že s předlohou to kromě jmen a námětu nemá společného vůbec nic. Jackie si jede svou klasiku, kdy do filmu zakomponoval několik zábavných akčních scén, Cécile de France je tou správnou květinkou na ozdobu, ale s Cooganem to bohužel nefunguje tak dobře, jako třeba s Wilsonem nebo Tuckerem. Stejně jsou největší peckou různá camea, kterých je ve filmu teda požehnaně, a zvlášě totálně ulítlý výstup Arnolda dokáže potěšit. Pro Jackieho fanoušky je tento film určitě povinnost, a nijak je neurazí, no fans předlohy budou určitě dost prskat. ()

Musak

Slabší komedie s Jackie Chanem, bojovych scen je tu po málu, a děj nic moc. Jackie tu ma spis tu podřadnou roli nez tu hlavní ()

davidek

Čekal jsem větší žážitek, ale jediné co za to stálo je Jackie Chan. Aspoň, že se to líbilo mé malé dcerce. ()

ghatos odpad!

Snímek, který jsem opravdu vidět nechtěl. Cesta do Itálie v autobuse byla však nekonečná, a tak došlo i na toto veledílo. Stupidní a velmi špatně zahrané. Prostě tady se nepovedlo vůbec nic. ()

mirec88

Nenáročná komédia, ktorá vám zaručene spraví dobrú náladu, pokiaľ sa dokážete povzniesť nad to, že to má s originálnou knižnou i filmovou verziou spoločné len mená hlavných hrdinov. Mne sa to zdalo celkom vtipné. Jackieho Chana mám rád, takže som s tým nemal žiaden problém. A Arnie bol najlepší :) ()

Ravi

Já jsem nemoh z Arnolda, ten mě fakt dostal do kolen. Jinak, film je přiměřeně dlouhý, zábavný, vtipný, dobře natočený, průměrně zhudebněný a jako celek dobrý, nikoli však nezapomenutelný nebo nadprůměrný. 65% = 3/5 ()

Siri69

Pohodová dobružná komedie !!! Jackie Chan a jeho rvačky opět super... Potěšili mě malé role bratří Wilsonů,A. Schwarzeneggera a Marka Addyho... 3,5* ()

Autogram

Zase ma niekto oklamal názvom verneovky. Toto by ani tu nemalo mať v predlohe tohto velikána cestopisnej a sci-fi literatúry, keď je podľa predlohy iba náznak motívu. V skutočnosti ide o francúzsko-ázijský blábol, dokonca s Arnoldom v podradnej roli nejakého panovníka, takmer sa to ani nedalo pozerať. Len v niektorých súbojoch a komických situáciách by sa Chanovi priaznivci mohli vyžívať a tak asi za to je tu tých pár hviezd. ()

ssfan

Hodnocení 53% naprosto odpovídá kvalitě tohoto filmu. Objevuje se v něm sice mnoho známých tváří, ale dělem se nejedná o nic převratného. Film hodně stojí na výkonu Jackieho Chana, který nezklamal. Ve výsledku je to celkem zábavný film doplněný o kaskadérské kousky Jackieho Chana a pár bojových scén. ()