poster

Paddington 2

 • Velká Británie

  Paddington 2

 • Francie

  Paddington 2

 • Slovensko

  Paddington 2

Komedie / Rodinný / Fantasy

Velká Británie / Francie, 2017, 103 min

Komentáře uživatelů k filmu (47)

 • Tosim
  ****

  Co naplat, prvotní nadšení z Paddingtonovy roztomilosti jsou už pryč, pořád ale zůstává zábava s potřebným přesahem, z níž jsou nejlepší scény z vězení a Hugh Grant, který už dlouho takhle nezářil.(2.1.2018)

 • DaViD´82
  ****

  Naprosto přesně o jeden medvědí chlup horší prvního dílu. Především kvůli zbytečné potřebě velkolepého akčního finále à la Osamělý jezdec (ostatně aluze na něj se táhnou celým filmem), které jakkoli dobré i náležitě napínavé nesporně je, tak se stylově k tomuto typu filmu nehodí. Jinak nemlich to samé co jednička; což pro jednou není výtka, ale naopak nejlepší možná pochvala. Protože o Paddingtonových eskapádách i podruhé platí, že jsou tou nejryzejší esencí milého, vtipného, hravého a s gustem natočeného i zahraného rodinného filmu, který opravdu je pro celou rodinu bez rozdílu (nejen) věku. A to se vidí velmi málo; zvlášť pak s přihlédnutím k tomu, jaká bezpočetná kvanta filmů se škatulkou "rodinné podívané" zaklínají.(2.12.2017)

 • Shushika
  ****

  Dvojka baví možná víc dospělé než děti, jakkoliv všechno hýří barvami a hravou absurditou stejně jako jednička. Klidně bych přidal na slapstickovém humoru pro mrňata (banánové slupky a spol.) a ubral na sentimentu. Každopádně ideální celorodinná podívaná. 9/10(30.12.2017)

 • Pilda17
  ****

  Roztomilý medvídek Paddington se vrací. Nové nápady, slušné hlášky jak pro malé, tak dospělé. Rodinný snímek, u kterého se v kině nebudete cítit trapně, ale dobře se i pobavíte .. 8/10 = 83%(17.12.2017)

 • Slarque
  ****

  Druhý díl kupodivu drží kvalitu nastavenou jedničkou. Možná ubylo přímých parodických scén, ale režisér se zase vyřádil třeba s leporelem Londýna a vězením v růžových barvách. Hugh Grant je jako padouch zasazen do děje lépe než Nicole Kidman v jedničce (a jeho reklama na psí žrádlo nemá chybu). A závěrečná honička v parních vlacích už jen dokládá v jak moc paralelním vesmíru se tahle taškařice odehrává. :)(26.12.2017)

 • Handle
  ****

  Né že by se mi jednička nelíbila, ale upřímně mi tak trochu vyšuměla z hlavy a nezanechala ve mně nějaký silnější dojem. Asi proto jsem od dvojky moc nečekal, ale musím říct, že to bylo nakonec velmi milé překvapení. Vizuálně opět bomba. Krásné a originální zpracování (např. leporelo, závěrečný taneček ve věznici). Spoustu režijní nápaditosti. Navíc příběh fungoval mnohem více než v prvním díle a líbilo se mi i větší množství vtipných až parodujících scén. Opravdu naprosto skvěle vyvážený rodinný film, který uspokojí jak děti, tak dospělé.(17.12.2017)

 • pepo
  ****

  Paddington 2 sa vydaril. Je zábavný, svižný a vo finále príjemne dojemný. Ak vás oslovila jednotka, nevidím dôvod, prečo by tomu malo byť tentoraz inak. Za svojim predchodcom zaostáva najmä kvôli tomu, že je až druhý. V čase blížiacich sa vianoc na lepší rodinný film ťažko narazíte. Ak teda máte možnosť si požičať nejakého toho mladšieho súrodenca alebo už máte vlastné deti, tak neváhajte. Jemu urobíte radosť a vy si takisto nebudete rezať žily ako pri My Little Pony alebo Mimoňoch. 8/10(1.12.2017)

 • consuela1
  *****

  Advent dva roky za sebou přinesl mimořádné filmové zážitky- po loňském Andělu Páně2 přichází podruhé také peruánský medvídek. Tentokrát přináší návod jak zlomit srdce ostřílených kriminálníků (pomerančovou marmeládou), jak vytvořit prototyp hvězdy (obsadit Hugha Granta), jak udržet smích v kině (skvělým britským humorem suchým jako Pinot Gris), jak přinést nejkrásnější dárek tetě Lucy (milovat ji) a jak obdarovat, kromě tety, také diváky. Díky, Paddingtone, za báječný dárek!(7.12.2017)

 • SaNcHeZ_cz
  *****

  Jedno z mála pokračování, které se nejen, že zvládá vyrovnat svému předchůdci, ono ho i v mnoha ohledech překonává. Druhé dobrodružství s chlupatým sympaťákem z Peru je neskutečně pozitivní dávka optimismu a dobré nálady do žil, která zvláště v předvánočním čase dělá divy. Skvělé obsazení a sebejistější zpracování jsou tu jako příjemný bonus. Tohle si zkrátka užije celá rodina. [85%](4.12.2017)

 • Alqarin
  ****

  Je to úkaz, tolik hřejvého sympatična s minimem zavděčovacích se trhákových omezení. Jednička v tomhle byla o drápek lepší, ale to vůbec neva.(15.12.2017)

 • Kaluž
  ****

  Dětská dušička sedící vedle mě se radovala a já to dokonce v závěru oplakal. Jsem citlivka, no. Jo a ten Gleeson je výtečný!(21.12.2017)

 • René.girl
  ****

  87%(4.12.2017)

 • campix
  ****

  To, co platí pro první díl, v tomto případě platí bezezbytku i pro druhý díl, jelikož Paddington 2 pokračuje v nastolené tradici. Takhle má vypadat originální rodinná zábava, u které se baví naprosto všichni. Tady by si měli brát příklad všichni tvůrci podobných věcí. Scénáristicky sice nikterak překvapivé, ale kdo by něco podobného u rodinného filmu čekal. Do rolí se povedlo nalákat výkvět britské herecké školy a všichni bez výjimky jsou naprosto výborní. Hodně potěšila stylizace, která místy připomíná filmy Wese Andersona. Viz scény z vězení. Pokud máte děti, tak povinnost a pokud ne, tak rozhodně neuděláte chybu když na Paddingtona zajdete.(13.12.2017)

 • Mrkvič
  ****

  Prostě roztomilé stejně jako jednička. Opět bych se vyhnul pár scénám, kdy je to až moc infantilní, ale i u některých podobně laděných scén jsem byl i já odrovnám kouzelným malým medvědem a jeho bezbřehou dobrotou. A ač měla dvojka těžší start ve srovnání s jedničkou, která těžila ze začátku plného novinek, je možná druhý díl díky skvělému záporákovi o trochu lepší. Takže je skvělé, že si Hugh Grant zasloužil titulkové finále, při kterém jedno malé dítě v kině tančilo před plátnem!(11.12.2017)

 • silentname
  ****

  "Paddington 2". Ani neviem čo som od tohto filmu očakával. V prvom rade som si myslel, že to k nám príde až v januári. Ale koniec koncov, termíny vydania filmov sa neustále menia a nakoniec sa len pár týždňov pred tým, než film oficiálne vyšiel dozviem, že sa ho dočkám ešte tento rok. Takže som ho posunul ešte do tohtoročných očakávaní a môžeme ho zhodnotiť. V prvom rade je treba povedať, že je to skutočne séria dobrých rodinných filmov, ktoré si môže užiť podľa mňa každý. Deti aj dospelých to pobaví, zasmejú sa a užijú si dobrodružstvo malého medvedíka, ktorý najviac miluje toasty s pomarančovou marmeládou. Funguje to skvele a Paddington sa rýchlo dostane do srdca bežného diváka. A nebudem klamať aj do môjho. Najmä preto, lebo film má veľmi príjemnú, srdečnú a láskavú atmosféru. Napriek všetkému čo sa stane, tak tento maco rozdáva ľuďom radosť a preto sa mu aj veľa láskavosti od druhých vracia. A to je podľa mňa najsilnejšia stránka filmu. Jeho srdečnosť. Humor je podľa mňa tiež dobrý. Nie je maximálne prestrelený ako niektoré animované komédie a vie to vybalansovať veľmi dobre. Vtipy sú podľa mňa vymyslené solídne a nie sú ani vulgárne ani urážlivé. Postavy sú vtipné a dokonca aj zloduch v tomto filme je skvelý a vtipný. Najväčším problémom prvého filmu bol pre mňa Nicole Kidman. Nebola vyslovene otravná, no jednoznačne som nemal pocit, že by bola vhodným zloduchom. A ani jej plán ma nejako nebral. Keď sa film na ňu sústredil, na môj vkus sa to moc spomalilo. Hugh Grant je naopak veľmi vtipný a energický zloduch. A každá scénka s ním je dobre spracovaná. Možno keby sa do filmu dostalo menej klišé a trošku nebol scenár obohraný, mali by sme tu vynikajúci rodinný film. Ale aj napriek tomu je to napísané slušne, postavy sú dobré, hlavný hrdina je super, hlavný zloduch je super... ak máte deti a chcete ich na niečo zobrať do kina, toto nie je zlá voľba. Vezmite si svoje toasty s marmeládou a užite si jazdu s týmto malým medvedíkom. Je to dobrý film. Hodnotenie: B+(2.12.2017)

 • alchac
  *****

  Sice tomu oproti minule chyběla má oblíbená australská MILFka, kteroužto navíc v roli hlavní padouchyně nahradil neoblíbený odporný modrooký slizoň, v sále potom naopak přebývalo mnoho oječených a do sedaček kopajících příslušníků cílové skupiny (jít na to do kina den před tím Štedrým byl opravdu blbej nápad), nicméně méďa byl opět stlašně loztomilý a vůbec to bylo vkusně zábavné cca jako minule (jasně, kvůli fakanstvu musely být přítomny i nějaké mírně pitomoučké medvědí gagy, ale s tím je holt třeba počítat), takže opět za pět a mé infantilní já mi snad dá zase na chvíli pokoj.(23.12.2017)

 • Streeper
  ***

  Moc jsem se na pokračování Paddingtona těšila, vždyť, kdo by neměl rád to chlupaté a až moc příliš vstřícné stvoření? Jednička se mi moc líbila, byl to ten typický anglický humor, který miluji a celkově ten film byl krásně roztomilý, ale pokračování už se mi tolik nelíbilo, přišlo mi to až moc dlouhé na rodinný film, takže jsem se malinko nudilo a všimla jsem si, že děti v sále to taky nebavilo, jelikož neustále utíkali někam jinam, takže délku filmu považuji za velké mínus filmu a také už mi to nepřišlo tolik vtipné. Jednička je prostě lepší.(5.12.2017)

 • MaMitti
  *****

  PADDINGTON FOREVER !!!!(30.11.2017)

 • Yardie
  *****

  Začátek trošku vlažnější, co se týká humoru. Ale poté se to i v tomto ohledu rozjelo. Platí vše co u jedničky - milé, pozitivní, zábavné, vtipné, parádní animace, odpovídající hudba. Je tady ještě jeden aspekt navíc a to, že to bylo místy i dojemné. A vlastně ještě jeden - a to Hugh Grant. Ten si to neskutečně vychutnal. Stejně jako u prvního dílu je jasné, jak to bud probíhat a jak to asi skončí. Ale opět - vůbec to nevadí. Je to prostě nevídané v dnešní době - slušný film bez nadávek a agrese, inteligentní humor, pozitivní atmosféra. Prostě takový film, který pohladí duši a člověk se cítí tak nějak lépe. Opět se to velmi povedlo. Zase bych to viděl na těch 90%. Film pro celou rodinu, kde si každý najde své. Paráda. Asi zvážím pět hvězdiček ještě... A tak jo, dám je. S odstupem času se mi to líbilo o chlup více než jednička. Howgh!(14.12.2017)

 • matolas
  ****

  Na medvedí chlp rovnako dobré ako jednotka. Vtipy pre všetky vekové kategórie, poteší milión kameo rolí z celej Británie (Ayoade!) a celá epizódka vo väzení je perfektná. P. S.: Všimol si niekto, že okrem Capaldiho postavy (mimochodom, životná rola), majú všetky ostatné postavy v podstate dobrý koniec?(8.12.2017)

<< předchozí 1 2 3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace