Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem. (Vertical Entertainment)

kenkaku

Vůbec nechápu to mrmlání. Ingredience ve filmu použité + upoutávka jasně dala najevo co se bude dít. A dělo. Do puntíku. Naopak jsem se přistihl překvapen jak to uteklo a že je to tak krátké. Normálně podobné debility trvají hodně přes dvě hodiny. Každopádně, vizuál plní standard 21 století. Dwayne je na někoho komu je 45 v brutální formě a že se dějově nedíváme na Shakespeara je snad jasné. Je tam létající přerostlý vlk, zmutovaný pra-krokodaulus a King Kong albín! Jste čekali vypilované dialogy a vypiplanou zápletku? :D Prostě sednout a konzumovat. Fandům The Rocka doporučuji obzvlášť. ()

Melios

Veľa klišé ,no zároveň vela zábavy. Som spokojný s výsledkom. Dwayne si zahral dobrú rolu a zbytok bol tiež super. Obrí "plyšáci" sa podarili a príbeh bol záživný a zábavný. Nemám ,čo dodať toto sa The Rockovi podarilo. 74% ()

herr_carter

popcornová hovadina v dobrém smyslu, v klidu aspirující na 4*, tedy do místních rudých čísel. V závěru už je to dosti pitomé a obecně to moc inteligence nepobralo, na druhou stranu se asi ani nic takového od podobných filmů neočekává a co do trikového zvládnutí v klidu říkám,že se nějaká Gožira s těmi mrzáky z novodobých jurských říší mohou jít v porovnání s Rampage vycpat................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

Soweek

Další snímek s Dwaynem, který vypadá, tak jako vždycky, když Rock sežere půlku budgetu filmu a zbytek je pak slepen seriálovými herci a špatnou zábavou. ()

iXtr3m3

Veľmi príjemný "bijáčik" so skvelou dvojkou "kovbojov kreténov" Dwaynom a Jeffreyim. Joe Manganielo sa tu len mihol, to je škoda, ale inak efekty, akcia a pointa a v podstate aj preddispozícia do budúcnosti fakt skvelé. Pozrel by som si pokračovanie omnoho radšej ako Jumanji 3. ()

666Carnage

Nikterak propracovaný scénář a i efekty nejsou občas super a taky potvory sem tam působily přehnaně a tím myslím víc než tu jejich velikost. Ale co se tomu musí nechat, že to byla docela zábava. Film na který se rychle zapomene ale já se na něj s chutí podíval a strávil u něj těch 100 minut. The Rock je sympaťák jako vždycky a myslím, že snad není role kterou by si on neužil nebo tam nevypadal dobře. Dostkrát jsem se i zasmál a krásně u filmu vypnul a užil si CGI demolici Chicaga. Nekoná se nic převratného ale bylo to lepší než poslední Transformers. A přece jenom je to stará gamesa, tak proč si jí nepřipomenout tímto snímkem. Za mě 65% ()

DavidS.

Je osvěžující vidět zase jednou devastaci města bez emzáků, roboangličáků nebo kamaší...A má-li navíc bílý Kong i zvrácený smysl pro humor... :) ()

Lukoboss

Je to taková jednoduchá a vcelku i hloupá pohádka, která stála hromadu peněz. Postavy se chovají divně, chvílema je snaha zahrát na strunu humoru, ale nejsem si jistej, jestli se to zrovna hodí. Vtipný je, že J. D. Morgan si tady zahrál charakter jako z Walking Dead, už mu chyběla jen parťačka Lucille. Začíná to vcelku klidně a pak se to rozjede jako jedna velká destrukce všeho - ono to tak postupně graduje, až na závěr uvidíte přerostlýho vlka lítat. Ne, srandu si fakt nedělám! Jinak asi bylo potřeba snížit věkovej rating, takže moc krve nečekejte. Můžou pak potěšit odkazy na Godzillu nebo King Konga, ale to je asi tak všechno. ()

Han22

Ano je to naprosto pitomé monster béčko jak z devadesátých let. Nechybí hlavní hrdina, ošetřovatel opičáka s minulostí zelených baretů (he?) a vizáži Rocka, krásná žena, drsnej agent, korporátní zmrdi a i nějaké to zachráněné dítě by se našlo. Nicméně když dojde na věc tak to stojí za to - řádění vlka v lese, gorily v letadle je takový předkrm a finále nabídne pořádný stejk, kdy nasraná mega gorila, mega vlk a mega ještěrka naprosto zdemolují celý Chicago (pro změnu to není New York) a posléze si naprosto ultimátně dají přes hubu. Je to natočeno čistě, přehledně, nechybí parádní detaily typu záporák padající do tlamy gorily a hlavně je to přesně to, co od podobnýho filmu čekám. Xkrát lepší než nová Godzila. ()

Dallon

Od filmu jsem čekal něco víc. Trailery působyli jako zábavná akční podívaná, která je ale normální a platí v ní všechny fizykální a logické zákony. Což se nepovedlo film je neskutečně stupidní a ani ne tak zábavný. Ale jako pohádka o opičce, pejskovi a chnapíkovi super. Vřele nedoporučuji 2/10 ()

aquiver

Hloupé a neoriginální, Peyton mě ale oproti jiným žánrovým tvůrcům alespoň nenudí, akce je na popcornový film drsná, dobrá 3D kamera, která je jediná nadprůměrným prvkem - v tomto filmu 3D smysl a kvalitu má. Viděno v IMAX. 45 % ()

Corpsegrinder

Nakonec přesně taková krávovina jako jsem čekal. Kdyby z toho udělali videoherní film, bylo by to lepší než tahle povrchní sračka s rádoby přesahem o ochraně životního prostředí a o tom jak jsou pytláci ošklivý lidi. Herecky to zachraňuje jen Morgan, Deathstroke se ve filmu zdrží asi 3 minuty, The Rock hraje zase tu samou roli jako vždycky a nejhorší je na tom to zlý duo záporáků který mi připomínali ty dva hnusáky z Hudson Hawk. Efekty v poslední bitce samozřejmě dobrý ale začíná mě unavovat karikaturovost takovejch filmů kdy se vždycky musí čekat jen a pouze na tu poslední část filmu. Kong: Skull Island byl stokrát lepší monster movie. Tohle je stejně blbý jako vaše řadový Megažralokonádo vs. Plejtvákopus. ()

SpaceOdyseus

Uplna bida to neni, ale ze by to byla extra zabava, to take ne. The Rock je fajn, ostatni postavy jsou ale lautr zbytecne. Reziser se ani nesnazi mezi nimi budovat nejake vztahy, proste jak kdyby jen oznamil: nemaji se radi, neveri si. Takze je mi absolutne jedno, kdyz Rock odhali, ze mu nekdo lze a nezajima me, ze nakonec uveri jejim vyssim pohnutkam. U monster je to trosku lepsi, aspon je na co koukat. Ale take mi zily netrha, jak super ty bitky jsou. Moz kulervoucich zaberu tu neni. Pad letadla udelal Cruis v Mumii tisickrat lepe. A i to cgi zaostava za posleni Planetou opic fakt o dost. Sedo-sedy prumer. ()

HArna

Tak další film od Dwaynea Johnsona a to znamená, že to bude přinejlepším dobře stravitelné běčko. A ano, dopadlo to jak to jen nejlíp mohlo - je to dobrý béčko. Scénář je debilní, všichni herci mimo Johnsona jsou naprosto slabý. Ty mostra a bitky mě bavili daleko víc než v posledním Pacific Rim, ale to je zrovna film který není těžký překonat. Rozhodně nelituji, že jsem to viděl, ale do kina bych na to ani náhodou nešel. 60% ()

Hanys_

Digitální orgie v pitomoučkém příběhu se slabými záporáky, navíc Peyton je fakt s bídou průměrák, který žádnému filmu nevtiskl "onen xicht". Plus Rock podesáté za sebou ve stejné roli, to už ani není k smíchu.. ()

Gogo333

Hru Rampage jsem hrával na svém prvním pc a možná bych ji ještě někde doma vyhrabal na nějakém CD. Film docela jede, akce slušná a obsazení také fajn. Rock je prakticky jistota, Manganiello a Morgan potěšili a krásná Malin Åkerman s nezvyklou barvou vlasů pro ni, si tu střihla záporačku, což mě překvapilo. ()

Ilhan

Naprosto generický akčňák. Neříkám, že se to nedá přežít ve zdraví, ale zelené plátno z toho jen kouká. Nikdy jsem snad nezažil, aby to digitální pozadí bylo tak vidět, scénáristicky také nijak moc nápadité, o strašném Jacku Quaidovi radši nemluvě. Jednou vážně stačí. 49% ()

Paity

Dobrá zpráva je, že Dwayne Johnson už se začíná pomalu učit skutečně hrát. Za to a za efekty "mazlíčků"dávám tři hvězdy. Jinak je to samozřejmě jednohubka na dlouhé podzimní večery. ()

Dwayne Johnson chystá herní návrat

Dwayne Johnson chystá herní návrat

02.02.2022

Ačkoliv na filmovou adaptaci akční hry Doom z roku 2005 s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli jen málokdo vzpomíná s láskou, Johnson samotný se herních filmů ale tak úplně nezřekl. Vedle Dooma má na… (více)

The Division míří do kin

The Division míří do kin

20.04.2018

Zatímco se stále debatuje o tom, jak moc se povedl Tomb Raider a jak moc Rampage Ničitelé, Hollywood nepřestává chystat další herní adaptace. Tou nejnovější je The Division, filmová verze dva roky… (více)

John Cena jako Duke Nukem?

John Cena jako Duke Nukem?

23.01.2018

Warcraft ani Assassin's Creed se k pokračování neprobily, takže stále čekáme na videoherní adaptaci, která tomuhle subžánru vybojuje ostruhy. Bude jí březnový Tomb Raider? Anebo dubnový akčňák… (více)

The Rock míří do džungle

The Rock míří do džungle