Začátek je vážně skvělý, ale postupem času seriál ztrácí komediální "drive" a žene se do průměrnosti. Herci dost dobří, jednotlivé zápletky také, bohužel celkový děj dost slabý. Dal bych více prostoru Tereze Voříškové na úkor Kláry Melíškové a i Hynek Čermák by si zaslozžil o něco více času na obrazovkách. Další věc, kterou jsem ocenil jsou výstupy různých herců, které seriál pěkně doplňují. V jednotlivostech je to super, v celku lepší průměr.(5.4.2018)

Pětihvězdičkovou potenci tvůrci postupně rozmělnili do výsledných rozpaků. 1) Co je lepší? Vynikající hodina či dvě nebo průměrných šest hodin s hezkými okamžiky? 2) Divadelní hru jsem neviděl. 3) Až bude Bartoška v krematoriu mít smuteční řeč za kapitána Filcku a budou k tomu hrát Pichny, pak opustím svůj oblíbený obchůdek Dušní 3 a přidám se k partě ze Studia Zero. Uspokojí mě tam 39letý Václav Neužil a 31letý Marek Adamczyk. A s ostatními zůstanu (rád) jen u toho dabovaného hekání.(11.6.2018)

Nakonec uděluji silnější tři hvězdičky. Ačkoli seriál obsahoval několik vynikajících epizod, převládla ve výsledku šeď. Přitom potenciál zde byl docela obrovský. V seriálu vystupují výborné postavy a je možno nalézt několik originálních momentů. Škoda, že se tato studnice vyčerpala již na začátku. Buď mělo vzniknout méně epizod, nebo měli tvůrci vsadit na jistotu. Některé prvky byly trestuhodně nevyužité. A to i možná z oblasti samotného dabingu, kterému se seriál věnuje. Rovněž se mi nelíbila snaha o celkovou dramatizaci, neboť ta dle mého názoru naprosto selhala.(27.3.2018)

Myslím, že situační komedie prostě není z těch žánrů, které skutečně v našich luzích a hájích ovládáme, přestože nějaká ta výjimka potvrzující pravidlo se již samozřejmě urodila. Tedy ne, že bych se u toho vůbec nebavil, ale celé to jede hodně na hraně a poměrně často se to přes onu pomyslnou čáru překuluje, a to jsou právě ty chvíle, kdy mi úsměv zamrzá. Takže do příště by to alespoň chtělo trochu potrénovat balanc. 60 %(27.3.2018)

Od úvodní epizody velká očekávání. Ta se ale k divákově škodě nenaplnila. Potenciál byl zejména v "retro" stylizaci a hereckém obsazení. Bohužel seriál trochu dojel na to, že námět je vlastně divadelní hra. A ta po scénáristické stránce opravdu několik dílů neutáhne. Možná by stálo za úvahu použít námět spíš na film než na seriál.(27.3.2018)

• - „Z trojnásobné nominace pro Dabing Street mám samozřejmě ohromnou radost. Nejvíce mě těší, že Zelenkovu humoru, přestože je situován do prostředí typicky českého – do malého na přelomu milénia krachujícího dabingového studia Zero, rozumějí také diváci v zahraničí,“ říká Kateřina Ondřejková. (SONY_)

• - Epizoda se natáčela v těchto lokalitách: Praha-Vysočany, Praha-Dejvice, Praha-Radlice, Praha-Holešovice a Praha-Nové Město. (fanda124)

• - Děj seriálu se odehrává v létě 2001. (Greenscreen)