„TOHLE BUDE NEJLEPŠÍ STUDIO VŠECH DOB! JIRKA NA NÁS BUDE PYŠNEJ...“ /// Tak scéna v krematoriu s Bartoškou v hlavní roli se může stát legendární… Hlavně v prvních dílech se na to dobře kouká. Nejsou zde zbytečný kecy, Krobot má svůj frajerskej part a utíká to hodně rychle. Je tady slušná várka fórů a baví camea a postavy, který si ze sebe dokážou udělat prdel. Pamatujete, jak tenkrát „letěli“ Sklepáci? Tak Dejvičáci maj našlápnuto podobně. Víc než nějakej prapracovanej příběh o studiu, který je odsouzený k záhubě, jde o skeče, gagy a štěky celebrit. Škoda, že ten mix fórů je dost kolísavej. Mít ty největší fláky v jednom filmu… tak by to asi nefungovalo. Ke konci fórů ubejvá, asi aby bylo víc příběhu. Moc to nefunguje. Ale třeba dialogová scéna z Na dotek je výborná, takže můžem obdivovat i herectví. Když já tady chcu spíš ten humor. Postupně je to s tím ftipem slabší a slabší… až to začne bejt takový lidský. Sitkomově tomu došel dech a na normální seriál to nemá žádnej (?) příběh. Prostě je tady od každýho kousíček a dohromady skoro nic. Fajnový jsou herci. Co fajnový… PARÁDNÍ! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou hru Dejvickýho divadla neznám. 2.) Zjistím, že BBC není „Big Black Cock“. 3.) Váhám mezi Bartoškou a Rodenem. 4.) Nevím, jak se nevede dabingový studio. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(14.4.2018)

Dabingu se vyhýbám, ale seriál mě bavil. Klasické herecké obsazení ČT nezklamalo. Čekal jsem teda, že Krobot bude mít větší roli, ale i tak hodně bavil. Pár dílů bylo slabších, hlavně ty více zaměřené na Evu. Tady zase ČT zabodovala a klidně bych dal další díly. Docela bych se i podíval na toho Kapitána Filcku, co tam kluci dabovali. 70%(21.4.2018)

Na seriál jsem se převelice těšil, o to větší jsem zažil zklamání. Zpočátku jsem se velice dobře bavil, s přibývajícími epizodami se jejich kvalita postupně snižovala a mně se nechtělo věřit tomu, jak se dá prošustrovat solidní téma a kvalitní sestava tvůrců. Došlo to tak daleko, že jsem se těšil, až seriál definitivně skončí, protože mi už opravdu lezl na nervy. Tomu říkám promarněná šance.(22.4.2018)

První díl byl hodně nadějný. U dalších jsem ale pochopil, že humor bude spočívat v něčem jiném (často v uřvané Melíškové - kterou mám jinak rád, a v dabování dementních filcek). Světlou vyjímkou byl díl pro Františka Filipovského. To byla pecka. Dál už byl jen propad ana poslední dva díly jsem si vzpomněl až skoro po půl roce. Ale jsem rád, že jsem seriál dokoukal, protože v posledním díle mě konečně!!! nadchla Terka Voříšková. Její ujetý hlásek na začátku dílu a písnička v závěrečných titulcích. Slušný!(22.5.2018)

Čt jede! Podobně bizarní sitcom jako Čtvrtá hvězda (ostatně i s řadou stejných herců), s podobně podivně vystavěnými vtipy. A to je asi všechno, co potřebujete vědět. Pro každého to není, ale pokud vám tenhle styl vyhovuje, je to radost. Pro mě to Čtvrtou hvězdu překonává především nejen zajímavějším tématem, ale i lepším obsazením některých rolí (Čemák je prostě jiná liga než Novotný) a podstatně podivnějšími charaktery. A překvapivě hřejivou poslední epizodou. Jo, potěšilo by mě víc Krobota (je jenom asi ve třech epizodách), jehož přednes mě vždycky rozseká a který hraje nejlepší postavu, ale stejně – kvalitní, dobře napsaný a legitimně vtipný seriál. Já jsem spokojený.(31.3.2018)