Neuvěřitelně nekonzistentní seriál - zatímco u jednoho dílu pukáte smíchy, u jiného je vám skoro až trapno... Důvodů proč dávám víc než tři hvězdy je ale několik - nejprve je to ostře sympatické obsazení, za kterým se táhne na české poměry velmi kvalitní soundtrack (hudba i písničky) a celé to zakončuje takový příjemný feeling, který se u českého filmu/seriálu hned tak nevidí... Závěr je sice slabší, ale když se zase oprostíte od toho že nekoukáte na čistě komediální seriál, ledasco se dá odpustit...***1/2(27.3.2018)

Ano, není to tak dobré jako Čtvrtá hvězda, ale vlastně ani nemohlo a snad ani nechtělo, protože tenhle seriál na to jde zase trochu jinak. Petr Zelenka o něm říkal, že ho točil hlavně pro pobavení a že ačkoliv ke konci trochu zvážní, pořád to nebude nic hrozného. Měl pravdu. Od prvního dílu jsem sledoval všechny ty postavy, které mi postupně byly z různých důvodů méně a méně sympatické, abych se na ně tuším v (před)předposlední epizodě díval se skutečným odporem, ale přitom mě pořád zajímalo, co s nimi bude. Je to zásluha dobrého scénáře a samozřejmě dobrých až výtečných herců. Humor je občas poněkud lacinější a sitcomové situace příliš okatě připravované, ale čert to vem, když jsem se vždycky tak těšil na další díl.(27.3.2018)

• Stružák

Dabing street se u mě dost minul účinkem. Ze začátku jsem tam vnímal i určitej potenciál, ale postupem času šel seriál víc a víc do kopru. Herecký obsazení mi, s výjimkou Krobota, totálně nesedlo, přestože mám třeba Hynka Čermáka docela rád. Díky tomu jsem si prakticky k žádný postavě nevypěstoval žádný sympatie a osud celýho Studia Zero mi byl tak nějak lhostejnej. Největší problém seriálu je však jinde. Pokud si seriál hraje na komedii, tak by měl na humornejch scénách setsakra přidat. Kdekdo ví, že nejsem nějakej velkej slušňák, ale přesto mi přijde neskutečně ubohý a trapný postavit "vtipný" dialogy na sprostý mluvě, která hercům evidentně nejde přes pysky (opět, výjimkou je Krobot). Ze zvědavosti jsem nakonec kouknul na všechny díly (a že to bylo kolikrát utrpení) a ve výsledku se nemůžu zbavit dojmu, že mi Zelenka a Melíšková dlužej 6 hodin života. (Podrobnosti u komentářů k jednotlivejm epizodám.)(4.4.2018)

Čt jede! Podobně bizarní sitcom jako Čtvrtá hvězda (ostatně i s řadou stejných herců), s podobně podivně vystavěnými vtipy. A to je asi všechno, co potřebujete vědět. Pro každého to není, ale pokud vám tenhle styl vyhovuje, je to radost. Pro mě to Čtvrtou hvězdu překonává především nejen zajímavějším tématem, ale i lepším obsazením některých rolí (Čemák je prostě jiná liga než Novotný) a podstatně podivnějšími charaktery. A překvapivě hřejivou poslední epizodou. Jo, potěšilo by mě víc Krobota (je jenom asi ve třech epizodách), jehož přednes mě vždycky rozseká a který hraje nejlepší postavu, ale stejně – kvalitní, dobře napsaný a legitimně vtipný seriál. Já jsem spokojený.(31.3.2018)

Od zábavného komediálního sitkomu s nepřekonatelným neurotikem Jandou v podání Krobota až do šíleného dramatu, kde jsem jaksi nechápal Mišičkovy zvrácené orgie až po nudné nostalgické drámo na konci. Škoda, seriál měl potenciál, ale Zelenka ho zazdil a nenechal vyniknout všechny postavy. Jediný Neužil a Voříšková svoje napsané party využili dokonale. Ostatní byl jen promarněný potenciál. 60%(29.3.2018)