Elizabeth Banksová režíruje novou generaci Andílků (Kristen Stewartová, Naomi Scottová a Elly Balinská), kteří pracují pro tajemného Charlese Townsenda. Charlieho Andílci se vždy starali o bezpečnost a zajišťovali investigativní služby soukromým klientům. Nyní agentura Townsend působí globálně a s nejchytřejšími, nejodvážnějšími a nejlépe vyškolenými ženami přijímá několik týmů Andílků vedených několika Bosleyi nejnáročnější úkoly po celém světě. Poté, co mladá systémová inženýrka poukáže na nebezpečnou technologii, jsou do akce povoláni Andílci, aby svými životy chránili životy nás všech. (Falcon)

bonovox

Ďalšia zbytočnosť. To už spracovanie z prelomu milénia bol v porovnaní s týmto hotový zázrak...Banks ako režisérka zlyháva hlavne v akčných scénach, ktoré sú úplne zle nasnímané a zostrihané a ani po hereckej stránke sa tu nieje o čom nadchýnať. A chudák Stewart... ()

luciasce

Co to bylo? Ještě ted jsem trochu v šoku. Snad asi jen na Kristen se tam dalo koukat a měla tam pár vtipných replik, jinak to bylo děsný. Ani jsem se nesnažila srovnávat s ničím, co má stejný název, ono si to vystačilo na propadák úplně samo. ()

brasek odpad!

Remake snímku, ktorý som neznášal je na svete. Mám pocit, že toto je ešte horšie ako pôvodné príbehy. ()

bigmatko

Novodobí gendrovo vyvážení aktuálne dostatočne feministickí Anjeli nie sú vôbec taký zlý film ako som čakal podľa recenzií. Jasné nečakajme mysliteľské veľdielo ale o to nikdy Charlieho anjelom ani nešlo. Princíp sexi špióniek zostal zachovaný a to je všetko čo majú anjeli mať. Pekné ženy, nereálne situácie, boj proti zlým mužom, pekné sexi situácie s peknými sexi ženami, hlboké pohľady a výstrihy v náročných situáciach, potieranie fyzikálnych a logických zákonov a samozrejme pekné a sexi ženy. zábava v štýle girl power a naozaj sympatické herečky stačia k tomu aby to nebol prepadák. A k tomu všetkému pobavi aj Paťo AKA kpt. Picard/profesor X. Akcia dievčatám nie je cudzia a hlavne Ella Balinska má výrazne zvodný a bojovný potenciál. ()

dragonfire

Jakože fakt cením reference na původní andílky, ale ten fakt, že vlastně Bosley je horda lidí, je i na mě trochu moc. Začalo to v duchu - "women can do anything", ale kromě mlácení nepřátel nová adaptace andílků nepředvedla nic převratného. Úplně se mi nelíbí to, že se hrdinky teprve poznávají v průběhu prvního dílu a jedna z nich ani vlastně není andílek, nýbrž geek posedlý vědou. Kristen mi jako jediná z nich sedla hned od začátku, na další postavy jsem si musel zvykat tak nějak do první poloviny filmu. Když to vezmu kolem a kolem, akce tam bylo poměrně dost, podívali jsme se do šatníku andílků, jehož výbava působí jako moderní forma výbavy z Totally Spies: Špionky. Všiml jsem si tam i problému s kamerou, a to při scéně na lodi, kde naproti zničeným bojovnicím sedí malá holčička, natož následuje záběr lodi z profilu a namísto dítěte zde sedí dva dospělí lidé. Nechci znít moc jako rýpal, ale když už něco hajpuju, zaměřím se na detaily, ne? Mimo akce cením soundtrack k filmu. Samotné bojové scény mi přišly kvalitní, ale místy přehnané. Verzi s Diazovou to nesahá ani po kotníky a krom zápletky s tím, kdo je padouch, jsem si neřekl WOW snad ani jednou. Ubohé dvě hvězdy za Kristen, které role sedla a působila v ní mnohem víc "svá" než jak zdeprimovaná Bella ze Stmívání, za soundtrack a za akční scény. ()

soukyd33

Už po první scéně poznáte, že to je až moc akční, jako všechno dnes. Holky jsou sice sexy, ale tohle nemá ani hlavu ani patu. Je to vlastně Rychle a zběsile, Terminátor a další nové filmy dohromady. Prostě celkem nuda, a žádný emoce nic. 👎👎👎 Kdy už se poučí, a začnou také dělat scénář, který lidí přitáhne k filmu. Né pořád filmy, které jdou k lidem. Poznámka: Jako ten závěr s andílky mě dostal. Nedoporučuji. 👎 Hvězdiček 1 ()

Dataminer

Dal jsem filmu šanci a podíval se na něj. Bohužel, Elizabeth Banks mu šanci nedala, protože nezvládala ani scénář, ani režii. A popravdě, ani herecky se sama nijak nepředvedla. Bohužel se u ní projevilo, že má mnohem více ženský mindráků z chlapů, než scénaristického a režijního umu. Největším paradoxem je, že její dílo místo aby ženskému hnutí a "ženské síle" pomohlo, jak si asi autorka vysnila, dělá přesný opak a slouží jako parádní střelivo pro argumenty druhého tábora. Pokud bych film měl co nejslušněji zhodnotit, tak v lepším případě je kvalita filmu srovnatelná s průměrným až podprůměrným pilotním filmem k případnému seriálu. A to jsem na Elizabethino dílo ještě hodný. Popravdě, předvedené bylo slabé tak, že by to bylo slabé i v 70. letech, protože zde nic nefungovalo - ani děj, ani chemie mezi aktérkami, o (ne)akci raději nemluvit. ()

Pythonator

Ač mám Elzu Banks ve filmech rád, musím s politovánihodným úsudkem nemilosrdně pravit, že by ta kráva neměla lézt za kameru. Andílci nové generace jsou pěkný neřád. Tam, kde minulá trojice kočiček šlapala nemilosrdným tempem za zvuků svižné jakože i skororockové muziky, tam nyní nová trojice kočiček pajdá opileckým tempem za zvuků nějakých současných MTV sraček založených na pazvucích disca a hip-hopu, či co je to za bordel. Celé je to takové falešné, lesklé, našminkované, načančané a hnusné jako stupidní časopisy pro luxusní krávy nebo videoklipy polonahých káč, co neumí zpívat, ale za pazvuků moderních elektrosoundů správným stylem nakrucují prdelky. Tam, kde minulá trojice kočiček bavila svou dokonalou souhrou a příjemně se doplňovala, tam nová trojice kočiček přešlapuje v koutě. Namísto nadupaného akčního nářezu jsme dostali nevalně pomalu plynoucí tragédii o holčičím přátelství. A navíc je to další rasistická multikulti sračka, která předkládá jen jednu bělošku na dvě podivně namíchané mulatky. Nová doba velí naplnit trojici systémem: poločerná, poločerná a krátkovlasá lesba, s čímž se tak nějak nedokážu smířit. Ještěže měla Kristen alespoň po velkou část filmu paruky, protože na to její strniště se nedá dívat. ()

alisek87

Tohle už byl trochu zbytečný film, bohužel nemusím hraní Kristen Stewart už od dob Twilightu a jak jsem tak koukala, tak se moc nezměnilo. Statečně jsem to dokoukala, dvakrát se možná zasmála, Patrick Stewart výborný jako vždy, tak z respektu k němu aspoň jednu hvězdičku :) ()

copstp

Taková oddechovka o ničem. Sleduješ to jen tak na půl oka, sem tam u toho usneš a když to pak vrátíš zpět zjistíš, že beztak netušíš co bylo ještě předtím. Nakonec tě baví jen ty hezký holky, sem tam se pousměješ u nějaké jakoby hlášky a najednou je konec aniž by ti došlo, že jsi si to pouštěl s různými přestávkami několik dní, až jsi se dobral konce. Námět milionkrát omletý, kdy se parta agentek snaží zachránit svět před něčím, co má v rukou nějakej neřád. No, nikdy mě nebrali Bondovky a tohle je ještě tak o dva levely horší. Díky, ale už ne. ()

chosan

Upřímně remake starých andílků nic moc. Ono co si budeme povídat ani ty starší nejsou žádná hitparáda. Tento film hodnotím průměrem tedy 50%. ()

Ondak

Ve filmu nehledejte vůbec žádnou logiku, protože akční scény jsou nesmyslné. Agentky rozhodně nemají charisma jako v původním filmu a děj a scénář je takový nezajímavý. Rádoby vtipné hlášky mi nepřijdou ani trochu vtipné. Celkové je film rozhodně horší jak jeho předloha. Pokud vám na páteční večer zavřou hospodu a nikde nic jiného nedávají, tak se na to podívejte, zase taková tragédie to není. Jinak ale běžte do té hospody a o nic nepřijdete. Pochopil jsem to správně, že se má jednat o akční film určený spíše pro ženy? Takový pocit to ve mě zanechalo... ()

Pavlo

Od odpadu deli tento film len dve veci - 1.odkazy na starsie snimky tohto mena a 2.je to taka pitomost, ze sa po case clovek musi len smiat. V tomto filme je vidiet svet dnesnej mladezi - nic zlozite, vsetko jednoduche az povrchne, vela umeleho a farebneho (cest vynimkam). Aspon keby sa herci snazili hrat :-D. ()

endymion

Sněhurka, Jasmína a jejich čokoládová kamarádka, pod taktovkou pizdy z Hunger Games a patronátem MeToo se pokoušejí hrát na tvrďačky a moc jim to nejde. Film vypadá jako z produkce TV Barrandov, je totálně nudný a bez šťávy, jiskry a vtipu. A to říkám s vědomím, že ani předchozí dva filmy nebyly žádný zázrak, ale alespoň odsýpaly a pobavily. A už vůbec nechápu, jak ty báby k takové sračce přemluvily kapitána Enterprise Jeana Luca Picarda. ()

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

18.11.2019

Zatímco závodní drama Le Mans '66 s Christianem Balem a Mattem Damonem vyrazilo vstříc silné oscarové kampani s velmi pozitivními recenzemi a globálním otvírákem 52,4 milionů dolarů, reboot Charlieho… (více)

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

19.09.2018

V chystaném remaku Charlieho andílků s Kristen Stewart (Stmívání), Naomi Scott (Strážci vesmíru) a Ellou Balinska (Vraždy v Midsomeru) si čerstvě zahraje taky Patrick Stewart (Green Room, Logan).… (více)