Elizabeth Banksová režíruje novou generaci Andílků (Kristen Stewartová, Naomi Scottová a Elly Balinská), kteří pracují pro tajemného Charlese Townsenda. Charlieho Andílci se vždy starali o bezpečnost a zajišťovali investigativní služby soukromým klientům. Nyní agentura Townsend působí globálně a s nejchytřejšími, nejodvážnějšími a nejlépe vyškolenými ženami přijímá několik týmů Andílků vedených několika Bosleyi nejnáročnější úkoly po celém světě. Poté, co mladá systémová inženýrka poukáže na nebezpečnou technologii, jsou do akce povoláni Andílci, aby svými životy chránili životy nás všech. (Falcon)

Wyrdas

Mám několik otázek... ty Andílci jsou lesby? Minimálně dvě k tomu měly docela našlápnuto. Kristen Stewart se vážně ani v roce 2019 nenaučila zavřít hubu? (Naučit ji hrát by bylo až moc velké sci-fi, ale tu papulu by se mohla naučit zavírat - je to neuvěřitelně prudérní). A o co v tom filmu vlastně šlo? Já to viděl celé, pochopil jsem o co šlo, ale tak nějak mi to celé nedávalo smysl. Původní andílci byli sexy, ale zbytek byla sračka. Tady je sračka všechno, od výběru Andílků, přes scénář až po samotnou zápletku. Po celou dobu jsem měl dojem, že jsem to už viděl - jen to zahrál jeden Tom Cruise. U Patricka Stewarta jsem si nemohl pomoct, ale stále jsem čekal až zakřičí "Scotty, přenes mě na palubu, v tomhle alternativním vesmíru, kde i debility dávají smysl jsem skončil". Dávám hodně odřenou jednu hvězdu, protože odpadem bych to srovnal s druhým dílem a to si trojka vážně nezaslouží. ()

mira.l odpad!

Že mám tuhle kokotinu staženou hnedle ve dvou verzích, to jsem ani netušil, to jsem odhalil až na druhý pohled. Takže rychle s tím z disku pryč. Já fakt nechápu, kdo je ochoten natáčení těchto kinematografických skvostů financovat. ()

Clark_Kent

Modlil jsem se aby už byl konečně konec. Ta Elizabeth Banks to bylo něco otřesnýho, pro mě určitě celkově nic extrémně pozitivního. ()

hazdrova

Nebolo to ani nejak inovatívne, ani extra zábavné, ale bola to dobrá naháňačka, malo to nápad aj príbeh. Neviem, prečo to všetci hejtujú. Nepotrebujeme, aby boli všetky filmy extrémne hĺbavé. Niekedy si človek potrebuje pozrieť aj takúto hovadinu. PEACE 3,5* ()

RedRose

Na ty tři holky se mi dívalo moc dobře (hlavně Stevartka a Scott jsou fajn) a byly mi sympatičtější, než předchozí trojice Diaz a spol... Patrick je herec o kterém se nedá nijak pochybovat a v jeho věku fakt klobouk dolů!! Škoda, že nedostal víc prostoru... Jasně, není to žádné veledílo, ale čekal jsem mnohem větší slátaninu, takže jsem byl vlastně příjemně překvapen. 61% ()

GameboyNES odpad!

Feministická nudná sračka. Filmy s Cameron, Lucy a Drew mám docela. Ty holky byly sexy a vtipný. Tohle fakt nemá nic, čím by to normálního diváka pobavilo. Akorát lezbický chlapny s blbou propagandou 0% ()

Milda003 odpad!

Nějak šlo mimo mne že něco takového vůbec existuje.. Nemění to bohužel fakt, že se to teda vůbec nepovedlo.. ()

Mamlas

Nějaké ženské tam chodí v barevných oblečcích, žvatlají, pobíhají a bijou se s chlapy, ale hlavně žvaní. Docela dlouhé, nezábavné, nezajímavé, protivně ukvičené a otravně babsky chaotické. Nemohl jsem se dočkat konce. (18%) ()

Hemlock

Akční komedie zaměřená na zástupkyně něžného pohlaví, která nabízí, k mému překvapení, více akce, než humoru - teda alespoň já se zas tak moc nebavil. Když už nic, na andílky rovnající drsné maníky na hromady se docela dobře koukalo a oceňuji záporáka, který jako by z oka vypadnul T-1000 z Terminátora. Dvě hvězdy a obstojných 40%. ()

curfew77

Kristen Stewart je velmi sexy, ale bohužel si neomylně vybírá role v nebetyčných hovadinách. První dva andílkovské filmy nebyly bůhvíjaké terno, ale měly slušný feeling, dvě tři epické scény (honička v rytmu Smack My Bitch Up od Prodigy je cool dodneška) a sem tam i vtip. Verze Elizabeth Banksové model 2020 nenabídne nic z toho, zbyl jen příšerný a nefunkční dramaturgický bordel v podání vesměs nanicovatých herců. A ... ano, Kristen Stewart je prostě velmi sexy. 40 %. ()

Mr.Ward

Další z mnoha rozhodnutí filmových ředitelů, které nechápu. Na Andílcích nového tisíciletí s Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu jsem vyrostl a myslím, že se těší i celkem obstojné popularitě. Proč, když už se musela značka oživovat, nemohlo vzniknout regulérní pokračování? Určitě by se nestalo to, co se stalo na podzim v Americe. Do kina skoro nikdo nepřišel, film propadl a k nám se do kina ani nedostal. Film samotný za to ani nemůže, jo je to sračka, ale v podstatě je to to samé, žádný extra příběh. Herečky jsou fajn a dobře se na ně kouká. O to víc mrzí, že se přímo nenavazuje na filmy před 20ti lety, ke konci by se předala pochodeň a čtverka by už mohla být s novým obsazením. No, ale nesedím tam já, takže se tak nestalo, máme tu propadák jak blázen a za 10 let se bude zase restartovat. Nebo se to zkusí na Netflixu třeba, v podobě seriálu. Ale téhle party je škoda. ()

Renie42

Asi jsem čekala na jakýsi návrat Cameron, Lucy a Drew, ale bylo to úplně jiné, možná takové jakési pokračování po téměř dvaceti letech. Líbilo se mi, jak se holky umí prát a že princezna Jasmína umí hrát i něco jiného než poletovat s Aladinem na koberci. V jednu chvíli nevím, kdo zradil a když už si myslím, že to vím, tak vlastně vím, že nic nevím a je to úplně jinak. A jako nesedla mi tam postava toho potetovanýho zabijáka, připadal mi jako nějaký fašoun a taky trochu toho tekutýho robota z Terminátora, ten pohled měli stejný. ()

unrocker

Tak tohle jsem dokoukal jenom kvůli té cernosce a princezně Jasmine... ta holka ze stmivani je úplně marná a nejde ji ani věřit žádná scéna... a celkově je režie tak divná že u tohoto filmu si říkáte kdy už konečně dobro vyhraje nad zlem i když tomu nikdo nevěří! A celkově střihy a záběry divné a nepřehledné hlavně pri různých akcích.... ne ne ne... ()

Mistr_Moon

Je to debilní, hrozně dlouhá feministická srágora. Zas jednou jsou ti chlapi zlé, sexistické  hovádka, chování postav (hlavně Patrick Stewart) nedává smysl, Elizabeth Banks pronáší věty typu "všechny ženy na světě hladoví" omg. Ty staré filmy si aspoň dělaly prdel samy ze sebe, ale toto je fakt dobré jen na zabití 2 hodin na netflixu. ()

ostravak30

Když vezmu v potaz, že mám srovnání alespoň s druhým remakem od McG s Cameron Diaz, Drew Barrymore, Lucy Liu a Billem Murraym, tak musím říct, že tyto dvě verze se jasně liší. Tato je víc akční a zaměřená právě na tuto část filmu. Ta první je více vtipná a na tom jsou založeny i hlavní role. Možná proto mě oba dva filmy výše zmíněného režiséra bavili víc. Tato verze se bere až moc vážně, ačkoli pokusy o humor tu jsou, a za druhé jde o až moc velké zdůraznění feminismu. Na to je kladen ale opravdu veliký důraz. Tak veliký, že už to filmaři přeťápli. Určitě to není velký průšvih, je to prostě jiné. Ale nutno si uvědomit, že Elizabeth Banks zase tak moc filmů nerežírovala a Charlieho andílci jsou dokonce její jediný napsaný scénář. ()

PlysovyMacko

Obstojný špiónsky film so všetkým čo k nemu patrí : pátranie po tajomnej zbrani, striedanie lokácií a prekvapilo dobré akčné scény. Hlavnými hrdinkami sú ženy, ktoré sú sympatické a majú skvelú chémiu. Myšlienka feminizmu nie je pretláčaná nasilu. Film má pobavil, vôbec nie je taký hrozný. ()

darkphoenix

Milý, neškodný film, ktorý po naozaj nevydarených traileroch celkom prekvapil. Bol však potrebný?Ak by ste dvadsať rokov starý, prvý celovečerák od McG-ho s Cameron, Lucy a Drew postavili priamo vedľa túto novinku, nemali by ste pocit, že ide o naozaj dvadsať rokov starý film. Banksovej Anjeli sú totiž príliš vizuálne aj technicky nezaujímaví, strohí a nie vždy vedia čím vlastne chcú byť (na realistické poňatie sú stále príliš blázniví a ťažko uveriteľní a na skvelú štýlovú akčnú komédiu príliš fádni). Ale stále platí, že ako jednohubka je to fajn. Stojí to za to už len kvôli Kristen Stewart, ktorá je naozaj vtipná a takto uvoľnenú som ju pred kamerou ešte nevidel. Ona je kráľovnou tejto show. ()

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

18.11.2019

Zatímco závodní drama Le Mans '66 s Christianem Balem a Mattem Damonem vyrazilo vstříc silné oscarové kampani s velmi pozitivními recenzemi a globálním otvírákem 52,4 milionů dolarů, reboot Charlieho… (více)

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

19.09.2018

V chystaném remaku Charlieho andílků s Kristen Stewart (Stmívání), Naomi Scott (Strážci vesmíru) a Ellou Balinska (Vraždy v Midsomeru) si čerstvě zahraje taky Patrick Stewart (Green Room, Logan).… (více)