Elizabeth Banksová režíruje novou generaci Andílků (Kristen Stewartová, Naomi Scottová a Elly Balinská), kteří pracují pro tajemného Charlese Townsenda. Charlieho Andílci se vždy starali o bezpečnost a zajišťovali investigativní služby soukromým klientům. Nyní agentura Townsend působí globálně a s nejchytřejšími, nejodvážnějšími a nejlépe vyškolenými ženami přijímá několik týmů Andílků vedených několika Bosleyi nejnáročnější úkoly po celém světě. Poté, co mladá systémová inženýrka poukáže na nebezpečnou technologii, jsou do akce povoláni Andílci, aby svými životy chránili životy nás všech. (Falcon)

Trailer 1

T2

Rozpočet $48miliónovTržby USA $17,803,077Tržby Celosvetovo $70,960,003Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Fakt zlé. A to sme si mysleli, čo s tým kedysi nastváral McG, toto je teda ďaleko, ďaleko horšie. Braigel, kde poriadne nič nefunguje. Už na samotnom obsadení to padá, strašne sa to tam bije, až fatálne, Naomi Scott je aspoň ako tak roztomilá, ostatný tam prehrávajú na plnej čiare, nehovoriac o tupo ksichtiacej sa Kristen Stewart, tá by to už mala radšej zabaliť. Dejovo ploché, technicky nezvládnuté, akcia neúderná, nulová, doslova tupá béčkovina. /25%/ ()

666Carnage

Další feministický snímek, který Vám to vtlouká do hlavy od první minuty a vůbec to není hezký. Já věděl, že tenhle film bude sračka už od začátku ale tohle jsem fakt nečekal. Ani jedna dobrá akční scéna ani jedna scéna dávající smysl. Zápornou postavu prokouknete hned na začátku a pak jen koukáte jak Vám umírají mozkové buňky. Hlavní trojice jsou sice hezký baby ale proč to muselo dopadnout takhle to teda netuším. Už nikdy více. 15% ()

Stanislaus

'Bella', 'Yasmine' a 'that tall girl' se pod vedením 'Effie' snaží oprášit (polo)zapomenutou slávu svůdně vražedných andílků, což se jim místy daří díky svižně natočeným akčním scénám, které měly (paradoxně, a ani přinejmenším v šovinistickém slova smyslu) pořádné koule. Člověk se s triem podívá do několika pěkných lokací, vypráší padouchům kožich a dočká se i nějakých těch dějových zvratů. Co se obsazení týká, tak mi nejvíce seděli sympatická Elizabeth Banks, s charismatickým Patrickem Stewartem a vcelku nemluvným, ale o to více vražedným Jonathanem Tuckerem. Titulní trojice byla nemastná, neslaná - ale neurazila. Sam Claflin byl po většinu své stopáže za blbečka na facku. I když má film v popisku komedie, tak se člověku v podstatě nedostane žádného zapamatovatelného vtipného momentu. Pokud by byla humorná linie na vyšší úrovni a film nevznikl v období "boomu ženských filmů", tak bych dal solidní tři hvězdy, v tomto případě jde však o lepší dvě. P.S. Lana rulezzz! ()

VanTom

Není to úplně tragické, spíš děsně nevýrazné, přízemní. Něco jako Mission: Impossible bez stylu a pořádné, režijně zvládnuté akce, protože ta nudí úplně nejvíc a nezapamatujete si z ní ani ránu. Jinak jsou holky vlastně docela fajn, každá má své místo a sem tam zahlásí. Což samozřejmě nestačí a v druhé polovině se film vyloženě bezradně rozplizne. ()

ArsenalEagle

Andílci ve složení Diaz/Liu/Barrymore nebyli žádnou náročnou podívanou, ale jednalo se o jedny z nejoblíbenějších hereček té doby, které mezi sebou měly velice dobrou chemii. A to je něco, co tyto nové tváře postrádají. Kromě toho se scénář bere zbytečně vážně a snaží se sem narvat hned několik kompletních zvratů. Úplný konec ve formě výcviku Andílků pak zabil veškeré drobné klady, které se daly filmu přiznat. Ani jako kulisu neberu. ()

• Natáčelo se v Německu, konkrétně v Hamburku a Berlíně, a také v Turecku v Istanbulu. (ČSFD)
  • 13. září 2019, tedy přibližně dva měsíce před premiérou v USA, byla zveřejněna titulní píseň „Don't Call Me Angel“, kterou nazpívaly a částečně i složily Ariana Grande, Miley Cyrus a Lana Del Rey. (Stanislaus)

Související novinky

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

18.11.2019

Zatímco závodní drama Le Mans '66 s Christianem Balem a Mattem Damonem vyrazilo vstříc silné oscarové kampani s velmi pozitivními recenzemi a globálním otvírákem 52,4 milionů dolarů, reboot Charlieho… (více)

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

19.09.2018

V chystaném remaku Charlieho andílků s Kristen Stewart (Stmívání), Naomi Scott (Strážci vesmíru) a Ellou Balinska (Vraždy v Midsomeru) si čerstvě zahraje taky Patrick Stewart (Green Room, Logan).… (více)