Elizabeth Banksová režíruje novou generaci Andílků (Kristen Stewartová, Naomi Scottová a Elly Balinská), kteří pracují pro tajemného Charlese Townsenda. Charlieho Andílci se vždy starali o bezpečnost a zajišťovali investigativní služby soukromým klientům. Nyní agentura Townsend působí globálně a s nejchytřejšími, nejodvážnějšími a nejlépe vyškolenými ženami přijímá několik týmů Andílků vedených několika Bosleyi nejnáročnější úkoly po celém světě. Poté, co mladá systémová inženýrka poukáže na nebezpečnou technologii, jsou do akce povoláni Andílci, aby svými životy chránili životy nás všech. (Falcon)

MoziMedve

Internet ten film nesnáší natolik, že bych čekal absolutní odpad, ale hříchem filmu je, že je prostě nudný a zapomenutelný. Postavy nemají absolutně nic do sebe kromě Stewartové která je docela iritující. To ani nejsou postavy, ale karikatury. Jediný zajímavý se mi zdál vrahoun s kérkou na krku který by si s fleku mohl zahrát T-1000. Má na to vzhled i tak nějak roboticky působil. Když jsem neválel oči, tak jsem se u filmu nudil. Můj předpoklad při koukání byl, snad to bude lepší než nerozhodnost při výběru z VOD když na nic není chuť... film ale neobstál ani jako křoví do pozadí. ()

somme

Nebyla to az takova hruza jak by se mohlo zprvu zdat. Musim rict, ze i tahle poloha Belle celkem sedla, ale to asi tak vse pozitivniho. Jeste me tak napada, ze Patrick na ten vek vypada teda neskutecne. ()

ArchAngel_

Zase tak hrozný jak mnozí říkají to není, důvod proč to propadlo v kinech jsou ty strašný kecy a póza režisérky a některých žen. Prostě politika :) .... tohle mohl být slušný reboot, ale prostě to tvůrci nezvládli politicky a mimoto stejně si myslím, že ty starší dva filmy byly lepší :). každopádně 60% tomu klidně dám. Mě na rozdíl od některých nevadí více žen ve filmech a akčních rolích, já jsem chlap, tak se radši budu koukat na pěknou babu v upnutém oblečku, než na nabušenýho hezounka bez trika ... brr. Proti geyům taky nic mmoc nemám, tedy chlapy fakt nemusim, ale třeba lesby mě vůbec nevadí :). Takže kdyby si tvůrci odpustily ty politické kecy kolem, nacpaly do filmu víc holek a klidně lesbiček, mě osobně by to vůbec nevadilo ;) a mohla to být dobrá série .... ()

HEELDRAW

6/10. Koukatelné ale velmi průměrné. Dívčí obsazení fajn, Kristen vypadá skvěle a svou roli si očividně užívá. Bohužel veškeré bojové scény jsou nedotažené a ve špatném střihu. Chybí mi tu ta lehkost a hravost předchozích andílků. Neurazí nenadchne. ()

SNCIS odpad!

Obsahuje spoilery: "Máme práci v Hamburku." - "Hamburk překvapivě tam, kde nevynalezli hamburgery. To bylo ve Frankfurtu, kde zase nevynalezli frankfurtský párky..." Miluji tu bláznivá verzi s Cameron Diaz! Tohle se pokouší o jakousi ženskou podobu týmu Mission: Impossible. Nečekejte tu však akční smršť, jakou přináší špionského banda Toma Cruise. Z akce nic moc neuvidíte. Elizabeth Banks prakticky vůbec neumí pracovat s akcí a většinou se jí buď vyhýbá, nebo ji točí dost příšerným způsobem. Také si k tomu napsala scénář, který je bez jakéhokoliv vtipu. A v neposlední řadě se ujala jedné z hlavních rolí. Moc se tedy nevycajchnovala. Ostatní herečky až tedy na Kristen Stewart sympaťandy, ale to prostě nestačí. Dávám odpad!, protože sem tam nenašel nic co by stálo alespoň za tu 1*. - odpad! ()

Nuskatch

Dávám hvězdu za Jonathana Tuckera, který mi chvílemi svým zlověstným pohledem připomínal legendárního T-1000. Toť vše k pozitivům filmu. Jinak je to jen přefeminizovaná agitka, kde jsou dámy v rolích polobohyň, ale když dojde na akci, vypadá v jejich podání opravdu směšně. Stewart dělá škleby do kamery, (asi aby vyvrátila, že je herečkou s kamenným ksichtem bez emocí), a ostatní se snaží tvářit tak, že tenhle film má taky něco jako scénář. Omlouvám se víc mě už nenapadá, tenhle film se mi vykouřil z paměti ještě než dojeli závěrečné titulky. ()

Pavlis.xxx

Totální sračka :D Film, který nejenže dehonestoval původní filmy, ale ukázal jaká je Girl power trapná pííííčovina. Hvězda za fajn lokace ve filmu, ale to už člověk viděl tolikrát, že ani to zrovna nepotěší. Naprosto zbytečný film plný nelogičností, hloupého scénáře a extra nesympatické Stewardky. ()

BlackBarron

Čekal jsem to horší. Oproti původním andílkům tomu něco chybí, ale není to tak hrozné jak jsem čekal. Je to taková klasická "akčňárna" plná náznaků feminizmu, ale nic příšerného. Když nebude člověk nic očekávat, tak by se mu to mohlo i líbit, jen se to nesmí brát vážně. 45% ()

inhotep

Předchozí díly byly taky hloupé ale byly zábavné plné nápadité přepálené akce a sexy, tohle je jen nuda k uzoufání s roztomilou "princeznou Jasmínou" a snaživou "Bellou". Ztráta času. ()

Ondra.T

Dost mě to překvapilo, holky hezký, výprava není špatná, pěz asi nebylo málo a přes tove filmu není nic, co by stálo za to vidět. Holky se moc nepředváděj, akční scény jsou slabší a děj je ubohý. Asi se nakonec přece jen šetřili na scénáři. ()

m62

Na základe hodnotenia som očakával nejaký prúser, ale nakoniec sa z toho vykľula celkom zábavná oddychovka. ()

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

18.11.2019

Zatímco závodní drama Le Mans '66 s Christianem Balem a Mattem Damonem vyrazilo vstříc silné oscarové kampani s velmi pozitivními recenzemi a globálním otvírákem 52,4 milionů dolarů, reboot Charlieho… (více)

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

19.09.2018

V chystaném remaku Charlieho andílků s Kristen Stewart (Stmívání), Naomi Scott (Strážci vesmíru) a Ellou Balinska (Vraždy v Midsomeru) si čerstvě zahraje taky Patrick Stewart (Green Room, Logan).… (více)