Elizabeth Banksová režíruje novou generaci Andílků (Kristen Stewartová, Naomi Scottová a Elly Balinská), kteří pracují pro tajemného Charlese Townsenda. Charlieho Andílci se vždy starali o bezpečnost a zajišťovali investigativní služby soukromým klientům. Nyní agentura Townsend působí globálně a s nejchytřejšími, nejodvážnějšími a nejlépe vyškolenými ženami přijímá několik týmů Andílků vedených několika Bosleyi nejnáročnější úkoly po celém světě. Poté, co mladá systémová inženýrka poukáže na nebezpečnou technologii, jsou do akce povoláni Andílci, aby svými životy chránili životy nás všech. (Falcon)

YumiOkami

chytlavy soundtrack, sexy herecky (+ herec jonathan tucker; to byl pohled😋!!!), super akcni sceny. — byl to truly feministicky film, coz me hodne potesilo - zadny male gaze, zadne sexualizovani; zeny proste vitezily! — nelibilo se mi, jak jane na konci zmenila charakter.. a taky jak se “zakoukala” do noaha centimetera a ne do sabiny, se kterou mela o dost vetsi chemii!!!! || ❝𝐇𝐨𝐧𝐞𝐲, 𝐚 𝐦𝐚𝐧 𝐜𝐚𝐧 𝐥𝐨𝐯𝐞 𝐲𝐨𝐮 𝐚𝐧𝐝 𝐰𝐚𝐧𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐝𝐞𝐚𝐝.❞ || ❝𝐈 𝐭𝐡𝐢𝐧𝐤 𝐰𝐨𝐦𝐞𝐧 𝐜𝐚𝐧 𝐝𝐨 𝐚𝐧𝐲𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠.❞ 👼🏻✨ ()

uiu

Tak já vám nevím, já se u filmu výtečně bavila. Nejdřív mě zarazila stopáž skoro 2 hodiny a pak to uteklo, ani nevím jak. Pořád se něco dělo, postavy pořád něco řešily a nebylo tam žádné hluché místo, takže za mě spokojenost. Vadilo mi možná jen to, že hlavní postavy byly skoro stejné (OK, Kristen Stewart vyčnívala svým účesem, ale jinak všechny naprosto stejnou postavu, styl oblékání atd.) a pak takové ty "skutečné" věci, jakože Elena (Naomi Scott) jen tak sekne s prací, s životem, s bydlením, s přáteli, aby chytala zločince s Andílky. A člověka napadají takový věci, jakože se dobře maká pro soukromou "špionážní" agenturu, když i nějaká stodola uprostřed ničeho je vlastně hi-tech vybavený několika pokojový dům s vlastním guru kuchařem :) Jen moc nechápu, proč se tvůrci k Charlieho andílkům neustále vrací. Pro mou generaci jsou prostě andílci Cameron Diaz, Lucy Liu a Drew Barrymore a přes to vlak nejede. ()

MikyAff

Pustila jsem si tenhle film s velkým nadhledem a udělala dobře. Prostě čekáš tu #girlpower jízdu a vlastně ji i dostaneš. I když je plná klišé a chvílemi se můžeš chytat za hlavu. Ale odpouštím to. A možná i právě díky místním modrým barvám to nadhodnocuji, protože tak hrozný to fakt není. Kristen Stewart si tu jede naprostý bomby a lepší jsem ji ještě neviděla. Sam Claflin hraje strašně komickou roli, která se může zdát na hranici, ale užívá si to. Návaznost a předešlé díly potěší. ()

Sany33

Človek si možno povie, načo recyklovať dokola prevarený vzorec o troch odlišných babách, ktoré ustavične kopú nepriateľov a stále zachraňujú svet. V konečnom dôsledku sa na dievčence ale pozerá dobre, dej nie je náročný, má svižné tempo a ako odreagovanie po náročnom dni v práci zaberie spoľahlivo. Čo viac si divák od takéhoto filmu môže priať? 48% ()

VanTom

Není to úplně tragické, spíš děsně nevýrazné, přízemní. Něco jako Mission: Impossible bez stylu a pořádné, režijně zvládnuté akce, protože ta nudí úplně nejvíc a nezapamatujete si z ní ani ránu. Jinak jsou holky vlastně docela fajn, každá má své místo a sem tam zahlásí. Což samozřejmě nestačí a v druhé polovině se film vyloženě bezradně rozplizne. ()

JustMeeKatie

Nakonec dávám (možná trochu z lítosti) 3* za snahu. Tohle se teda moc nepovedlo. Chybí zde ten šmrnc, co měly oba filmy, kde vystupovala pro českého diváka asi nejznámější trojka Charlieho Andílků - samozřejmě mluvím o Cameron Diaz, Lucy Liu a Drew Barrymore. Vtipným prvkem zde asi měla být postava Kristen Stewart, o vtipných scénách se moc mluvit nedá, člověk se možná jen pousměje, ale rozhodně nepobaví. Akční scény byly asi to úplně nejhorší, vypadaly jako z nějakého nízkorozpočtového filmu. Tohle bych už v dnešní době, kdy akčních filmů vyjde milion ročně, opravdu nečekala. Co jsem ocenila asi nejvíc, tak bylo cestování Andílků po různých koutech světa. Hodně se mi zde líbila Naomi Scott i Ellu Balinski bych ráda ve filmech viděla častěji. Opět se zde ale potvrdilo pravidlo, že pokud za filmem stojí žena, a snaží se do příběhu vecpat onu v poslední době tolik omílanou "girl power", nemusí to vždycky dopadnout dobře. Někde jsem ale četla, že během produkce film zkrouhli o docela slušné peníze a možná proto je nakonec výsledek takový. Tito Charlieho Andílci určitě zapadnout a pokud se nebudou vysílat v televizi, tak si na ně za pár měsíců asi ani nikdo nevzpomene. ()

JohnSmith odpad!

Starší andílci nebyla žádná sláva, ale tohle je teda vrchol. Herci jsou naprosto příšerní, hlavně Kristen Stewart. Příšerně natočené a bez trošky nápadu. Nechápu, proč režii svěřili zrovna Banks, nejspíš v tom má prsty debilní hnutí metoo nebo jak se to jmenuje. Prostě tragédie. ()

kklepkaa

Takhle zku..zkazit kdysi celkem dobře zavedenou značku, to chce potlesk. Překvapivě celému filmu vévodí Bella, chci říct, Kristen Stewart. ()

Soweek

Popravdě jsem dle internetových diskuzí čekal další rádobyfeministický průser ala Krotitelky duchů, ale ve finále jsem si film docela užil. Jasně, příběh je úplné lejno, herecké výkony za standartem a Andílci nejsou zdaleka tak sympatické jako Diaz/Berrymore/Liu, ale odsuzovat tohle v rámci jasně cíleného béčka by bylo hodně nefér. Prostě další popkorňák, na který rychle zapomenete, ale vlastně si ho celkem užijete. ()

sedm.1

Nová verze Charlieho andílků se naprosto zaslouženě stala propadákem, jelikož aby někdo v dnešní době natočil něco tak naivního, nesoudného a infantilního, a snažil se to dokonce protlačit do kin jako nový hit, to je blázen, neboť na něco takového nemohou být diváci v dnešní době vážně už snad ani zvědavý. Oproti této zoufalosti jsou dokonce i oba McG-ího Andílci prvotřídní zábava. Tady je totiž špatně vážně úplně všechno, tedy snad až na neuvěřitelně sexy Kristen Stewart, což ovšem toho příliš nezachrání, neboť proti ní stojí tuctová, nenápaditá a hloupá zápletka, jejíž trapnost a zoufalost stoupá úměrně se stopáží, čímž se v úplném závěru na stupnici blbosti, tuposti a idiotnosti dostaneme na rozhraní 1 až 10 bodů na neuvěřitelných 9 a půl, akce je pak vážně poskromnu a když přeci už jen dostane prostor, adrenalin v divákovi vážně stoupne, ale to jen z důvodu, že se sám sebe musí ptát, jestli tohle má vůbec zapotřebí, dialogy pak vyznívají jak z nějakého teatrálního pořadu pro předškoláky, očekávat nějaký tvůrčí styl, atmosféru, napětí, či cokoliv neočekávaného, je zbytečné a co se obsazení týče, krom zmiňované sexy Stewart tu nikdo nestojí ani za zmínku, prostě jen banda nevýrazných a sebeztrapňujících se paznehtů, jenž pouze doufali v tučný šek, neboť být to jen o čisté soudnosti, nemohl by se tomu z vlastní vůle upsat snad nikdo. Možná má kritika této podívané je tedy až přehnaně tvrdá, nicméně musím zopakovat, Charlieho andílci 2019 je tak trestuhodně neatraktivní, nezajímavý, nevkusný, naivní a mdlý filmový počin, že tohle někomu nabízet, či dokonce doporučovat, by byla ryzí troufalost a neúcta. ()

kenkaku

Opravdu nevím co jsem čekal... bylo to ale tak debilní, až jsem si říkal jestli nejde o parodii. Navíc výběr pipek tentokrát opravdu nefungoval. Jedna protivnější než druhá. A trvalo to skoro dvě hodiny... no hnus. ()

iXtr3m3

Pocitovo najslabšie z troch posledných filmov. Obsadenie síce fajn, dokonca aj Tvajlajťáčka ukázala, že má mimické svaly, ale naivné až to bolí. Keby to bola vyslovene paródia, tak to beriem, ale ono to paródia byť zrejme nemala. Čo potešilo, tak úloha pre Jonathana Tuckera, ktorý si strihnul pekného tvrdého hajzlíka. ()

Wally

Prostě mi to sedlo a bavilo. Jako není to pro intouše a obdivovatele filmové klasiky, ale pokud nechcete nad filmem přemýšlet, tak to není špatná volba. Navíc první film, kde byla K. Stewart zábavná a její účast mne neiritovala... ()

XdanteX odpad!

Zosobnění Hollywoodského PC garbáže...Elizabeth Banks jsem měl cca vždycky rád. Ale tohle feministické flashy tlachání a trapná béčková akce jsou moc i na standartně vymytý mozek který žije mimo realitu v LA.... Další naprosto zbytečný film s obřím rozpočtem..nedá se na to ani dodívat jak je to plitké.... ()

Ashar

Jako nejlepší andílek se mi líbila Ella Balinska. Hezká a řekl bych i pohybově nejnadanější z tria, novicek andělů. Stewartka mi připadala jeko jelito, co si hraje na akčňačku a Naomi, jako iteligentní aiťačka, tak to celkem ušlo. Zato velitel enterprise jako záporák mi moc nesedl, spíš byl takový úlisný slizoňek. Povedený záporák byl Sam a celkem jsem mu to věřil. Jen ten poslední souboj tak nějak pustil, když Ella tvrdila že jej má už přečtenýho. mohlo to být trochu lépe sladěné a tvrdší a propracovanější. Ale jako taková blbina na pobavení se to dalo. ()

Hanys_

Na starých Andílcích se mi líbilo, že se nebraly tak vážně, nehrály si na komplikovaný hi-tech thriller...a přesně tohle tenhle remake (reboot, sequel či co) dělá. A moc mu to nejde. Akce průměrná, příběh po tisící omletý, ale hlavně zábava skoro žádná. ()

666Carnage

Další feministický snímek, který Vám to vtlouká do hlavy od první minuty a vůbec to není hezký. Já věděl, že tenhle film bude sračka už od začátku ale tohle jsem fakt nečekal. Ani jedna dobrá akční scéna ani jedna scéna dávající smysl. Zápornou postavu prokouknete hned na začátku a pak jen koukáte jak Vám umírají mozkové buňky. Hlavní trojice jsou sice hezký baby ale proč to muselo dopadnout takhle to teda netuším. Už nikdy více. 15% ()

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

18.11.2019

Zatímco závodní drama Le Mans '66 s Christianem Balem a Mattem Damonem vyrazilo vstříc silné oscarové kampani s velmi pozitivními recenzemi a globálním otvírákem 52,4 milionů dolarů, reboot Charlieho… (více)

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

19.09.2018

V chystaném remaku Charlieho andílků s Kristen Stewart (Stmívání), Naomi Scott (Strážci vesmíru) a Ellou Balinska (Vraždy v Midsomeru) si čerstvě zahraje taky Patrick Stewart (Green Room, Logan).… (více)